Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
30. led 2012

@manamani1 ano, to je pravda, ze brani ovulke, takze by som ho nasadila, az po ovulke 😉

manamani1
30. led 2012

@mijadave a co poviem potom dokimu????

strawbery
30. led 2012

ahojte kočky moje...ako sa mi máte v dnešný mrazivý deň?......čo máte nové?.....ja na prd, dnes na folikulometrii a skoro ma vystrelo, tak tento mesiac čo som brala 3clostili denne!!!!!!!!......a ja na 19DC NIČ!!!! 😠 😠 ....žiadny folik, sliznica nízko a ...proste celéééé zle 😔 😔 ......doktor mi povedal, že mám svojím vaječníkom dohovoriť inak prejdeme na injekcie......ako ani neviem čo na to povedať....dúfam, že vy sa máte lepšie babenky 🙂

mijadave
30. led 2012

@manamani1 a kedy mas ist potom k nemu? ked potom, ked Ti nahodou dorazi ms, tak povies, ze jednoducho az teraz dosla ms... ja som to nastastie nemusela riesit, lebo mne ho dr nasadil az po pregnyle, co bola vzdy ovulka...
@strawbery moja, tak to nechapem.... fuha... tak asi ozaj ine neostava, len zmenit liecbu 😕

strawbery
30. led 2012

@manamani1 neboj, jasné, že dorastú.........ja som mala minulý a predminulý cyklus tiež tak a na 18-19DC dorástli
@mijadave pozerám, že sa pekne držíš s dietkou 🙂 ....to je super......nám dnes tiež auto ,,povedalo že v takej zime sa nepohne ani bohovi 😅 ,,

mijadave
30. led 2012

@strawbery 😀 ano, drzim a dufam, ze vydrzim... 😉 no ja som uz bola dohodnut vymenu baterky v servise s tym, ze mi ju uz dali nabijat a aj zalozia... to je firemne, tak co sa budem, nie? keby slo o nase, tak mm to zabezpeci 😉 a nase je pekne garazovane 😀 takze vzdy startuje, zatial 😀

strawbery
30. led 2012

@mijadave tiež nechápem...prvý mesiac zabral, druhý mesiac už horšie a tento nič....no,tak som zvedavá, že čo to vymyslia potom na mňa 😒

mijadave
30. led 2012

@strawbery tak dufam, ze nieco vymyslia a hlavne, ze to zaberie 😉

strawbery
30. led 2012

@mijadave hehe,no super....jasné, že ak je to služobné tak nepotrebuje takú opateru ako vlastné 😀 ....mi tiež sa chystáme dať nabiť bateriu veru ....no a určite vydržíš s tou dietkou, ked si doteraz vydržala,tak vydržíš už ,každopádne držím palce 😉

strawbery
30. led 2012

@antana123 dočítavam postupne, tak držím palce na tu stredu.........určite niečo vymyslia ,ved sú tam experti na takéto veci ,no nie? 😉 .......ako sa inak máš ty?

mijadave
30. led 2012

@strawbery dakujem 😉 dnes som na diete uz 21.den, to zbehlo velmi rychlo... takze uz len 69 dni 😀

kessica
30. led 2012

@majkushka
@mijadave
@harley26 ahojte baby 🙂 teda aj ostatnym kockam pekny dnik prajem 🙂 No prisla som od dr. a vravel ,ze vajicko je velke a pripravene cize mi odporucil to skusat dnes,zajtra a pozajtra 😉 tak manzel sa tesi 😉 a predpisal mi este Estrofem,ze 2 tbl rano a 2tbl vecer. A od stredy mam nasadit opat duphaston 😉 Brali ste ten Estrofem ? pre mna je to opat daco nove. Ale teda vravel mi,ze vsetko je v poriadku nech sa snazime teda 😀 😀 😀

harley26
30. led 2012

@kessica no tak to je bomba!!! Moc ti preju aby se zadarilo 🙂 a kolik mm ma to tvoje vajicko a ktery si DC?

mijadave
30. led 2012

@kessica super, tak sa tesim s Tebou 😉 takze treba poistit 😀 estrofem neviem, nebrala som to... 😉

kessica
30. led 2012

@harley26 no velkost mi nepovedal ale bol prekvapeny ze to na prvykrat tak pekne narastlo :D a som 12DC 😉
@mijadave no sak dnes hadam daku romantiku nahodim 😀 😀 sa aj tesim veru 😉

antana123
30. led 2012

Ahoj holky jsem zpět od dr. žádanku do centra mám doma udělal jsem si OVU test a vypadá takto 😀

antana123
30. led 2012

@strawbery jé tak to je mi líto s folíkama
jinak se mám fajn

antana123
30. led 2012

@kessica tak šup snažit a snažit 😀

mijadave
30. led 2012

@antana123 tak este testni zajtra alebo pozajtra 😉

antana123
30. led 2012

@mijadave ok 😉

twininky
30. led 2012

holky já po nasazení clostíku, přišla o svá poslední vajíčka...vinou doktora ☹

mijadave
30. led 2012

@twininky to ma mrzi... ☹ ako to?

twininky
30. led 2012

@mijadave protože jsem už tehdy jsem zřejmě měla vysoké FSH a doktor na to vůbec nepřišel, nemohla sem otěhotnět, a pořád mi říkal, že mam psychickej blok, tak mi nasadil clostil, no a prý je to na vybičování vaječníků aby tvořili víc vajíček, a tím že už sem jich měla málo, tak se mi vyplácali úplně, jediné co mě zbylo, mít dítě z darovaných vajíček.
letos jsem podstoupila 1.IVF, a včera jsem poprvé v životě uviděla svůj test se //, jsem šťastná 😅

kessica
30. led 2012

@antana123 ja si tiez idem robit dnes prvykrat tak to sem hodim nech sa vsetky na to kukneme 😉

harley26
30. led 2012

@kessica a vis jak velke si je mela pred clostilem? Ja 14 mm

twininky
30. led 2012

ještě mám krabičku doma, nechci jí ani vidět 😀 😀

twininky
30. led 2012

jo a holky jakmile vám bude nějakej doktor tvrdit že, když nemůžete otěhotnět, že je to psychickej blok, okamžitě od něj pryč, a nechat si udělat všechny testy co vám kdo udělá....já promarnila s tim blbečkem 1,5 života a těch nervůůůů 😲

antana123
30. led 2012

@twininky tak super že se podařilo snad to dobře dopadne i nám 😉

kessica
30. led 2012

@harley26 no ja tiez okolo 14mm ale som rada,ze dnes bol spokojny 😀 potesil ma 🙂

twininky
30. led 2012

@antana123 neboj, určitě vám to vyjde 😉 , já sem holt mezi těma "vyvolenejma" co jsou v předčasném přechodu, nikdy by mě to ani ve snu nenapadlo, že to postihne mě...ale jsem s tím tak 85% už vyrovnaná, ale bolí to tedy hodně na začátku 😨