Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

harley26
30. led 2012

Jjj to chapu, moc si preju abych se za tyden dozvedela stejnou zpravu! 🙂

mijadave
30. led 2012

@twininky to verim, ze to boli, mne tiez dr povedal, ze ma podozrenie na predcasny prechod... clostil som tiez brala, no zabral, sice nie na tehu, ale startlo mi to ovulku a napravilo cyklus 😉 a blahozelam k // 😉

twininky
30. led 2012

@mijadave tak děkuji, ale nezoufej ještě nemáš určitě všechny testy a navíc dyť ty už máš krásný dvě dětičky, já nemám ani to, ale jsem ráda že se povedlo aspoň tak... ☹

mijadave
30. led 2012

@twininky nezufam, presne ja viem, mam dve deticky, ja nezufam, ale s mm sme uz vzdali liecbu, proste si len nedavame pozor... viem, ze mam dve deti, ale uz su velke a tuzba po tretom je tiez velmi silna, aj mm by chcel este jedno a deti chcu este surodenca... 😉 prechod mi zatial na 100% nepotvrdili, lebo vraj sa to startlo este na nejaky cas... takze sanca tu je.... 😉

twininky
30. led 2012

@mijadave budu držet palečky, tak to jsou pozitivní zprávy, takže šance je, no tak to je skvělé... 😉 přece jen si ještě mladá, takže se to může povíst, horší to maj ženy po 40, ale medicína je tak vyspělá, že dokáže někdy zázraky 😉

iinka
30. led 2012

ahojte baby, mám jednu otázku ak som mala včera ráno bt 37stup. aj príznak ovul mám, a tuto noc som spala asi tak tri hodiny a vkuse som behala bud na wc, ale otvoriť a zatvoriť okno, či mi to mohlo skresliť bt, lebo dnes ráno som mala len 36,4, ale v piatok som bola na ultrazvuk, tak ovul. by mala byt, bol tam jeden nádejný folik....

mijadave
30. led 2012

@twininky to hej, dokaze, lenze mm nechce ani IUI ani IVF... keby sme este nemali deti, tak ano, no ze tretie nie, ze ked, tak prirodzene 😉 a ja som sa s tym uz ako tak zmierila... ale vzdy len do ovulky, potom mi to zas prepne 😀
@iinka myslim, ze ano, to ze si nespala urcite moze mat vplyv na BT, len neviem, ci ju zvysuje alebo znizuje... 😉

antana123
30. led 2012

@iinka Ahoj mrkla jsme na graf a myslím že je OVU dnes tak šup snažit 🙂

twininky
30. led 2012

@mijadave pomalounku je třeba na to chlapa připravit, třeba se nechá, muj neřešil nic, řeklo se, že pujde na odběr, tak mu zavolali a šel 🙂 , třeba až uvidí jak moc toužíš po dětátku, nechá se obměkčit 😉

iinka
30. led 2012

@antana123 ahoj🙂 aj ked mi po mojej neprespanej noci klesla bt?

iinka
30. led 2012

@antana123 inak ozaj je to to ako dr. vravela že 2-3 dni môžem mať bolesti brucha a krvavý výtok lebo sobota, nedela a dnes to ustupuje...tak môže byt, že?

antana123
30. led 2012

@iinka jasně to jsou super příznaky tak šup 😀 😀

mijadave
30. led 2012

@twininky toto sme uz riesili, a nejaky ten rocik sme uz spolu... uz som suhlasila, ze na umele oplodnenie nepojdeme... ale ako som pisala, nechranime sa... 😉 a ja mam doma dobru zasobu ovu testikov 😀 a 2ks preseedu a tiez kopu tehu testikov 😀

iinka
30. led 2012

@antana123 myslíš?no bodaj by si mala pravdu🙂ešte som nemala žiadne príznaky nikdy, tak to neviem porovnat...

iinka
30. led 2012

@antana123 oki, idem upratovat a večer sa posnažíme...ozaj nevadí že aj včera sme skušali?dr. povedala že lepšie je každý druhý den...

zuzka409
30. led 2012

ahojte chcela by som vas poprosit o radu: tento mesiac zacinam s glostilbelgytom a duphastonom a este mi odporucila wobenzym ....myslite si ze mozem este do toho zamiesat macu ?

twininky
30. led 2012

@mijadave tak vám držím palečky ať se zadaří.... 😉

antana123
30. led 2012

@iinka to neva 😉

veji
30. led 2012

@lorreine ahoj.citala som tu ze si sa pridala do sukromnej temy? a do ktorej? Augustovky 2012???

lorreine
30. led 2012

@veji Cauko, pridala som sa do temy Srpnatka 2012, hlavne preto, ze ak nepoletime do Kanady, tak budem rodit asi v Prahe (alebo teba rozmyslam o porode do vody vo Vrchlabi-ale to je este daleko). Takze z cisto praktickych dovodov som sa pridala do ceskej temy. Ale su tam aj Slovenky, ktore ziju na Slovensku, takze urcite si vitana 🙂. Staci napisat zakladatelke pajinke a ta Ta prida 🙂.

zusanna
30. led 2012

Ahojte, dnes je to 4 deň užívania clostilu- akosi ma pobolieva brucho a mávam návaly tepla, som podráždená a bolí ma hlava, no deň ešte vydržím 😉 nech sa deje čo chce 🙂

zusanna
30. led 2012

@kessica parada, je to tam ako má byť, držím palce nech sa zadarí 😉

kessica
30. led 2012

@zusanna kujeeem 😉
tak dnes som si robila jeden ovu test a asik dnes nic bola tam iba druha slabucka ciarka 😒 skusim zajtra 😀 😀

veronicka33
30. led 2012

@mijadave No včera nič nebolo uvdíme či niečo dnes ☹ ale mohlo by som 14DC ☹

majkushka
30. led 2012

@kessica a teplotku meraš , a brucho ako ? pobolieva ešte

zusanna
30. led 2012

@kessica ale oni budú // , určite..... 😉 ja som zvedavá čo povie dr mne v piatok, či sa tam niečo vyčarilo alebo nie 🙂.....tak len pokračuj v snažení 😉

majkushka
30. led 2012

@manamani1 fuha volako malo , a čo povedal dr dobre pokukal obidve strany ?

manamani1
30. led 2012

@majkushka na jednom 2 folikuli,a na druhom 1...

kessica
30. led 2012

@majkushka este som teplotku nemerala som skusala ten ovu test dnes bo som 12DC ale asik je skoro urobim ece zajtra a pozajtra 😉 a brucho uz lepsie vcera ma dost bolelo ale dnes vobec iba ma zase neskutocne hlava boli ☹

majkushka
30. led 2012

@kessica odmeraj už od rana zajtajska aby sme vedeli kedy bola ovulka