Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

majkushka
31. led 2012

@mijadave dakujem pekny dník

mijadave
31. led 2012

@majkushka aj Tebe 😉

zuzi_k
31. led 2012

Ahojte 🙂 ...tak dnešné sono ukazalo 3mm dutinku v maternici...este počkať na výsledky krvných testov. Držte palčeky

antana123
31. led 2012

@zuzi_k držím 😉

manamani1
31. led 2012

@zuzi_k brala si clostil?

manamani1
31. led 2012

@antana123 ty mas dnes ovulku??? vlastne pozitivny test:

nativanativa
31. led 2012

@manamani1 ahojko , no ja mam teda od dnesnej noci pekne ovu bolesti , boli ma vsetko , sa bojim co nahodou nemam cysty ,ale v noci som si robila druhy ovu test a hned sa mi objavila aj druha ciarka , dokonca este silnejsia ako kontrolna , takze pekne fungujem 😉 😉 😉

manamani1
31. led 2012

@nativanativa ježiiiiš to je supeeer, a poistené to bolo?

antana123
31. led 2012

@manamani1 já myslím že OVU bude tak zítra nebo pozítří test je pozitivní 😀

manamani1
31. led 2012

@antana123 no tak podme pod perinu🙂

antana123
31. led 2012

@manamani1 😀 😀 nemůžem zítra jde muž na spermio tak až zítra 😀 😀

kessica
31. led 2012

@mijadave moja dobre ranko mne tam mozes do tabulky dopisat estre Estrofem som od vcera zacala brat 🙂

manamani1
31. led 2012

@antana123 ahaaaa, no tak dobre 😝

kessica
31. led 2012

@majkushka dobre ranko 😉 no moja ja ze si idem teda teplotu zmerat a pche batreka v teplomery zomrela 😉 😉 budem to musiet riesit asik nabuducu ovulku teda 😉 ale robila som si ovu testy dnes rano a ciarocka druha je trosku silnejsia ale stale to neni ono a som 13 DC dufam ze bude ovu 😒 😒 😒 este mam jeden ovu test tak ho spravim zajtra a pak budem musiet nove kupit. . . . inak 6.50 eura jedna krabicka skoro ma porazilo 😀 😀 ked som to kupovala ale ked to potrebujem 😉 😉

zuzi_k
31. led 2012

@antana123 dakujeeeeem 🙂

zuzi_k
31. led 2012

@manamani1 hej, ale len 1 mesiac...spolu s duphastonom-ten 3mesiace. duphaston som brala tak ako predtym-takze medzi clostilom a dufikom som mala len 1 den pauzu...tak vobec neviem kedy mohla ovulka byt... pred 2 tyzdnami som mala krvne testy aj tt neg. odvtedy som netestovala a dnes vzala krv. asi tak

manamani1
31. led 2012

@zuzi_k nechapem, ze co len 1 mesiac???

zuzi_k
31. led 2012

@manamani1 clostil som uzivala len pocas 1 cyklu...5dni po 2 tabletky

ili08
31. led 2012

@kessica doufám,že sis nečetla příbalový leták 😀 😀 Já když si to přečetla tak jsem si myslela,že snad ani s užíváním nezačnu.Ale sliznice se mi po něm krásně zpravila 😉
A jinak holky kamarádka mi poradila na ovu vitamíny Meno aktiv mit soja-izoflavony,prodávají v DM a berou se stejně jako clostík-krátké cykly 3-7DC a dlouhé 5-9DC takže příští měsíc určitě vyzkouším.Zobala to i při injekcích takže by to vadit nemělo.Mě dneska klesla teplota a od včera bolí podbříšek tak snad ovu zítra nejpozději pozítří dorazí.

kessica
31. led 2012

@ili08 odpadnem 😀 😀 😀 ciatalaaaa a hned som volala dr. ze co su to za tabletky a on,ze nech necitam ten letacik a nech som kludna . . . sak to co tam pisali som si myslela,ze sa zblaznim . . . ze moznost demencie 😀 😀 😀 tak som rada,ze poznam niekoho kto to tiez bral 😉 😉

ili08
31. led 2012

@kessica ještě pořád beru-teď v neděli končím druhou sérii.Ale musím ti říct,že po přečtení jsem se furt hlídala jestli se mi náhodou už nějaký příznak neobjevil,ale pak jsem si řekla DOST-a od té doby v pohodě. 😎

ika84
31. led 2012

ahojte, tak ja mam od dnes klimonorm na 1 mesiac, potom clostil a duphaston na 2 mesiace.....mate niekto skusenosti s tym klimonormom? des co je v pribalovom letaku...... 😖

kessica
31. led 2012

@ili08 sak vcera som si dala prve dve tabletky a hned sa mi objavili priznaky 😀 😀 😀 😀 😀 v mojej hlave hehehe sibalo mi ale vv poho zvykam si a dr. povedal,ze to dava dost casto buducim mamickam 😉

ili08
31. led 2012

@kessica takže bereš dva?já beru po jednom 21 dnů.

kessica
31. led 2012

@ili08 hej hej 2 tabletky rano a 2 tabletky vecer 🙂 tak mi to predpisal 😎

golymetr
31. led 2012

holky nechtěla byste některá utrogestan zbylo mi vybrala jsem jen 9 kuliček z balení 30.

majkushka
31. led 2012

@kessica tu ti posielam link na lauritku napíš ja som od nej tehu kupovala a asi ma aj ovu
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lauritka/ a lacno

jania023
31. led 2012

ahojky tak mna ranom caka prefuk a uz eraz je mi z toho na bliti 😅

majkushka
31. led 2012

@jania023 držim palčeky všetko bude ok 🙂

kessica
31. led 2012

@majkushka diky 😉 hned jej napisem bo v lekarni je to fakt drahe .... mam tam 5 ovu testou a 6,50€ uz aj so zlavou 😢 a inak ako sa dnes mame???