Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kessica
1. únor 2012

@manamani1 bolesti hlavy mozem potvrdit 😉 a aj tie vyrazky veru 🙂 no a po clostile som veru trochu podrazdena sem tam 😀 😀 😀

manamani1
1. únor 2012

@ika84 aj tie návaly tepla si mala?

manamani1
1. únor 2012

@kessica ja som psychicky pripad.FUJ 😀 😀 😀 😀 😀

kessica
1. únor 2012

@manamani1 hehe 😀 😀 😀 ja sa sem tam vytocim na muz koli prdoline a on na mna cumi a povie mi,ze to nehovoris ty ale to tvoje druhe JA clostil 😀 😀 😀 a pak mi je to vzdy smiesne 🙂
No ale uz som ho dobrala teraz beriem estrofem a tie ma este horsie priznaky mojich vybuchov 😅 😅 ale pohoda bavime sa na tom 😀

ika84
1. únor 2012

to ani nie, ale rychlejsie som sa zadychala a nevladala som, cize som sa rychlejsie aj spotila

manamani1
1. únor 2012

@ika84 je to hnus...a este nemam nasadeny duphaston? co bude potom???

manamani1
1. únor 2012

@kessica hmmmm..je to hrozne, co vsetko nespravime pre mimi,ale tak čo už🙂

kessica
1. únor 2012

@manamani1 zeee presne aj ja hovorim 😀 ale treba to brat s humorom a pokojnu hlavu mat 😉 fakt to pomaha a inak aj ja som duphaston brala a este aj beriem a ten je v pohode 😉 napravil mi uplne cyklus hned prva krabicka 😀

ika84
1. únor 2012

@manamani1 je, ale otehotnela som, tkaze pozitiva su podstatne vacsie...ale teraz mam nove lieky vola sa to klimonorm a tam je len desny letak...ja som strásne zvedava ako dopadnem, sa bojíííma buduci mesiac opat clostil a duphaston 😒

manamani1
1. únor 2012

@kessica ja si ho vsak nechcem dat, kym neprebehne ovulka, lebo dnes by som si ho uz mala nasadit 😒

manamani1
1. únor 2012

@ika84 ja uz nechcem clostil,ale doki mi ho zasa predpisal..

kessica
1. únor 2012

ja som dnes zacala brat novu krabicku a tiez mi este ovulka neprebehla mam pocit 🙂 a preco si ho nechces dat ?

kessica
1. únor 2012

@ika84 letaky sa neoplatia citat 😀 😀 bo ja mam estrofem a ten letak ma tak vystrasil,ze som dr. volala a on sa smial,ze to je v poriadku,ze nech ten letak necitam ,ze to buducim mamickam bezne predpisuje 😀

ika84
1. únor 2012

@manamani1 ako dlho ho beries?

kessica
1. únor 2012

@manamani1 ja som dnes zacala brat novu krabicku a tiez mi este ovulka neprebehla mam pocit a preco si ho nechces dat ?

ika84
1. únor 2012

@kessica presne to mi povedal manzel vcera, ale ja mam problem s cievami a zilami a mam migreny, tak sa snazim precitat vplyv na toto...aaa teda pruser s tymi liekmi

manamani1
1. únor 2012

@kessica toto bol treti cyklus a zvysena davka 😉

manamani1
1. únor 2012

@kessica vraj brani ovulke!

kessica
1. únor 2012

@manamani1 to prvykrat pocujem ,ze brani ovulke a preco by mi to oak kazal dat keby to branilo ? Sak na 14DC som si ho mala dat a to je dnes . . . sak sa ho opytam ,ale neviem ci je to pravda 🙂 hadam nie 😀
@ika84 ja nemam ziadne problemy,teda az na tie migreny,ale aj tak letaciky citam ale netreba brat vsetko tak vazne a tragicky 😉 😉

ika84
1. únor 2012

@kessica 🙂jasne, ale na mna to malo aj jeden dobry ucinok a sice fest velku chut sexovat, minuly tyzden sa ma mm pytal ze kedy dostanem clostil, ze sa tesi 😀 😀 😀
@manamani1

manamani1
1. únor 2012

@kessica ved tu sa o tom viackrat uz pisalo, ak som si to nevymazala aj vo fotoblogu mam o tom diskusiu.takze kukni sa na to...preco? lebo aj mne ho naordinoval na 15DC, za predpokladu, ze ovulka dovtedy nastane, jasne ze ked sa ho spytas ti bude tvrdit ze to nie je pravda..ale skusenosti, su skusenosti, takze kazdy mi radil NENASADIT HO kym neprebehne ovulka...a ak si otehotnela tak pomoze udrazt plod,ak nie skrati ti cyklus...asi tolko 😉

manamani1
1. únor 2012

@ika84 ty mas od clostil chut sexovat????

kessica
1. únor 2012

@ika84 podobneeeeee 😀 😀 😀 😀
@manamani1 no ja som si ho uz zobrala a uvidime co z toho bude 🙂 mozno neche aby som otehotnela 😀 😀

ika84
1. únor 2012

@manamani1 jj a velku tak 6x za deň 😀

manamani1
1. únor 2012

@kessica ale čosi....ved uvidis, ktory DC si?

manamani1
1. únor 2012

😀 😀 😀 😀 @ika84 booze moj, nechces aj k nám prist? 😀 😀 😀 😀

kessica
1. únor 2012

@manamani1 14 DC sak uvidim bo dnes mam take pobolievanie v podbrusku ako keby mala prist dnes abo zajtra 🙂

manamani1
1. únor 2012

@kessica tak mas ovulku,nie?

kessica
1. únor 2012

@manamani1 no dnes som si robila ovu test a podla neho nie sak kukni stranku dozadu abo dve tam mam foto toho dnesneho ovu testu a mam pocit,ze to nieje este to co by som chcela 🙂 ale bolesti mensie uz mam od rana

manamani1
1. únor 2012

@kessica noooo ten test- nie je to este ono!