Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kessica
2. únor 2012

@ili08 jeeeeeej 😀 😀 😀 tak dnes si to uzi 🙂 🙂 no hadam aj ja sa dockam :D

ili08
2. únor 2012

@kessica spíše až zítra-od pozitivního testu by ovu měla proběhnout od 24-48 hodin 😉 Držím palce ať se taky dočkáš 😉

antana123
2. únor 2012

já myslím že u mě byla OVU včera i dle BT a včerejší OVU test byl dost silný teda

antana123
2. únor 2012

@kessica neboj taky se dočkáš a měříš i BT???

kessica
2. únor 2012

@ili08 jaaaj no tak sa aspon na to mozes dobre pripravit 😀 😀
@antana123 hej hej meriam si BT ale dnes som mala len 36,54 . . . to je malo. . aj dr. mi dnes povedal,ze ovu ese neprebehla 😉

antana123
2. únor 2012

@kessica aha ty si byla dnes na UTZ???ono to někdy chvilku trvá než příjde já si začnínám být jistá že byla včera uvidím další dny jaká bude BT

kessica
2. únor 2012

@antana123 no lebo som vcera mala bolesti dost velke teda poznam tie bolesti to je pred ovu vzdy ale ked som si robilo testy tak som videla ze ovu neni tak som nevedela preco ma boli a dr. povedal,ze je vsetko v poriadku 20mm folikul a uz len cakat a skusat a ze ma to bude sem-tam boliet bo sa blizim k ovu zevraj 😉

antana123
2. únor 2012

@kessica no tak to bude brzo já měla minulý měsíc 26mm folík a praskl až za 2 dny ale po pregnyle ty si dostala pregnyl???

kessica
2. únor 2012

@antana123 nie nie nedostala to je daka injekcia abo tabletka ? toto je moj prvy cyklus co sa snazim o babo pomocou tabletiek a gynekologa tak asik este caka ci sa mi to nahodou takto nepodari 😀 😀 😀

antana123
2. únor 2012

@kessica aha to je injekce 🙂

kessica
2. únor 2012

@antana123 aha no tak tu som veru este nedostala 😉

harley26
2. únor 2012

@kessica gratuluju ke 20 mm foliku! 🙂 a pujdes jeste na ultrazvuk pristi tyden aby si dr potvrdil ze ovu probehla? Doporucil ti si delat ovu testy? Ja dnes dobrala posledni clostil. Citim se v pohode bez vedlejsich ucinku. Snd na me zabira 🙂

kessica
2. únor 2012

@harley26 nie,ze mam za nim prist ak mi menzes nepride a,ze ak pride tak mam si zase na 3DC zobrat Clostil do 7DC a pak na 12DC prist 🙂 a ze si ma BZ merat mi povedal,ze to je ucinne ako ovu testy 😉

kessica
2. únor 2012

@harley26 a kedy ides ty na kontrolu k dr. ?

harley26
2. únor 2012

@kessica doufam, ze na kontrolu pujdes z duvodu te nepritomnosti menstruace 🙂 ja jdu na ultrazvuk v pondeli, 11 dc. Mivas taky slabou menstruaci kdyz mas clostil uz 3dc?

kessica
2. únor 2012

@harley26 nie ja som mala poslednu menstruaciu 19.01 a pocas brania clostilu som nemala nic ani spinenie, ty mas ? No dufam,ze to tak bude a ak nie tak prezijeme a s chutou sa hodime na dalsi cyklus 😀 😀 a moja aj tebe to iste nech uz meme tie // na teste 😀

harley26
2. únor 2012

@kessica nene taky v prubehu cyklu nespinim. Myslela sem kolik dni a jak silnou ji mas normalne?

zuzi_k
2. únor 2012

vysledky krvi negativne 😢 ...dalsi agolutin pichnuty a pak....pokracujeme clostil, duphaston...

kacnov
2. únor 2012

@kessica 🙂 že je mi blbě a podle tebe to bude mít štastný konec tak jsem ti odpověděla že u mě těžko 😀 😀 😀

stastnunka
2. únor 2012

ahojte žienky,môžem sa k vám pridať? 🙂 dnes som prvý krát začala brať clost, 3DC 2x1 a 10DC mám sono, potom asi pregynl...

antana123
2. únor 2012

@zuzi_k to mi je moc líto ☹
@stastnunka Ahoj vítej 😀

antana123
2. únor 2012

@mijadave až budeš dělat tabulku přidáš mi tam IUI březen díky moc 😉

zuzi_k
2. únor 2012

@antana123 aj mne ☹ ale ide sa skúšať ďalej...raz sa hádam aj na nás to ,,šťastie" usmeje

kessica
2. únor 2012

@kacnov aha ano spominam si 😉 a preco u teba tazko . . . ??

kessica
2. únor 2012

@stastnunka vitaj medzy nami teda 😀 😀 😀

uzovicka
2. únor 2012

zienky, chystam sa coskoro na tento liek, clostil. Od ktoreho DC sa uziva??? Dakujem

kessica
2. únor 2012

@uzovicka to ti musi lekar povedat 🙂

uzovicka
2. únor 2012

ja viem, pytam sa len orientacne, ako to mate nasadene vy. Mne bude tiez ovu vyvolavat

ili08
2. únor 2012

@uzovicka dlouhé cykly se bere 5-9 DC,krátké cykly 3-7DC...Ale to ti gng řekne 😉

ili08
2. únor 2012

@zuzi_k dneska si posmutni,ale od zítřka hurá do dalšího snažení 😉