Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

janusa_
2. únor 2012

@katriska ked mas dlhsi cyklus tak mozno preto ti ho nasadila neskor, uvidis co bude ked ho doberies 🙂

zusanna
2. únor 2012

@fifitko25 beriem ho 2x, po 1x som nemala ani jeden folikul...tak som zvedavá ako to bude tentoraz 😒

zusanna
2. únor 2012

@janusa_ ďakujem, v to dúfam

manamani1
2. únor 2012

@kessica precitalka som si dnesne pismenka tu vo fore, a ako vidim baby maju taky isty nazor na dufik ako ja 😖

kessica
2. únor 2012

@ili08 no dufam,ze mas pravdu 🙂

@janusa_ no povedal ze mam 20mm zatial 😉
@uzovicka presne koli tomu dozrievaniu vajicka 🙂

zusanna
2. únor 2012

@kessica mne bol ešte pred clostilom predpísaný duphaston, môj dr povedal že mi ho dáva nato aby naštartoval ovulku-vybrala som 2 balenia, ale mne nepomohlo...tak mi dal clostil, že toto je čosi mocnejšie 🙂 no uvidíme zajtra na kontrole

kessica
2. únor 2012

@zusanna no sak aj ja som pred clostilom brala duphaston a staleho aj beriem a aj estrofem teraz 🙂 na sliznicu

janusa_
2. únor 2012

@kessica 20mm je celkom dobre aspon co som citala tu na fore, uvidim s akym vysledkom dopadnem ja v pondelok.

kessica
2. únor 2012

@manamani1 je mozne,ze je to pravda,ale tento cyklus to uz riesit nebudem 🙂 urobim tak ak mi bolo povedane a na dalsi cyklus sa ho na to riadne opytam :D

kessica
2. únor 2012

@janusa_ no len cakam na tu ovulku ale ako mi tu baby pisu asik sa jej nedockam 😒

janusa_
2. únor 2012

@kessica preco by si sa nedockala? 😕

zusanna
2. únor 2012

@kessica u mňa v 1 cykle neprebehla ovulka a ani som nemala žiadny folikul, ani mrcha nechodila, tak som dostala injekciu-agolutin aby mi prišla a teraz to beriem znova
po 2x-zajtra sa uvidí

fifitko25
2. únor 2012

@zusanna držím palce aby vyšlo 😉

zusanna
2. únor 2012

@fifitko25 ďakujem ti pekne, zajtra dám vedieť čo nové a ako som dopadla..dúfam že lepšie ako minule..

kessica
2. únor 2012

@janusa_ bo tu riesime,ze asik ten duphaston beriem mi zablokuje ovulku no,ale uvidime 🙂

kessica
2. únor 2012

@zusanna hej no a tento cyklus sa ako citis ? dufam,ze teraz to ovulka normalne prebehne 🙂 a kedy ides k dr. ?

antana123
3. únor 2012

Přeju dobré ránko 🙂

zusanna
3. únor 2012

@kessica ahoj,k dr idem na pol10.....ako sa cítim?návaly tepla od 4 dňa brania clostilu, bolesti brucha a aj výtok ako pred mrchou, tak uvidíme čo povie múdra hlavička 😉 ..sama som zvedavá ako to dopadne, no mám aj strach z toho aké tie správy budú...dúfam že len dobré...veď dám vedieť ako som dopadla

majkushka
3. únor 2012

@zusanna držím palčeky

zusanna
3. únor 2012

@majkushka -ďakujem ti pekne-každá podpora poteší 😉

majkushka
3. únor 2012

@zusanna viem ako to je už treti mesiac ked sa chystaš k dr a čakaš s malou dušičkou čo povie 😉

mijadave
3. únor 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC..............PC......DPO.......Vitamíny a další
Kytula......................33...........1r..................56..............40.......................Clostil,listovka,pangamin,alchemilka,lanové semena,Hormeel
Zuzi_k.....................29...........2m................49...............28.......................Duphaston
Govinda .................31.........35m...............44................37........11..........Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Kacicqa..................30...........20m..............34...............30.......................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Drndapetka...........27.............4r.................29...............31.........13..........Clostil,duphaston,femibion 800,kontryhel,ACC long,metformim
Petulak1988..........23.........18m...............26...............34.......................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Stella881................22..........14m..............26...............37.......................Clostil, Pregnyl, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Kacnov....................23..........13m..............25...............50.......................Gynex
Nativanativa...........29..........12m..............25...............29.......................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Ili08.........................28...........5m................23...............29.......................Clostil, estrofem, utrogestan, listovku
Strawbery...............27...........2r..................23...............37.......................Clostil, pregnyl, duphaston
Majkushka.............32...........9m................21...............28...........6..........Clostil, pregnyl, utrogestan, befoli
Safirah....................23..........1r...................21...............29.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34...........2r..................18...............28.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Antana123.............28...........1r..................17...............27.......................Sanus, IUI březen
Ingris......................31..........6,5r................17................28.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Manamani1...........25...........6m................17...............45.......................Clostil,duphaston,Alchemilka,myší chvost,gravital,maca,grep.dzus
Kessica..................24.........13m...............16...............28.......................Clostil,duphaston,estrofem
Mijadave.................35..........2r...................16...............28.......................Alchemilka, grep. dzus
Zana21...................31...........8m................14...............36......................Clostil, merional, listovka
Jania023................30............3r.................12................30......................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Janielik87..............24...........9m..................3................32......................Femigard, E, Maca, Femibion

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP........................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................30+6...................30+6............8.-10.4.2012.......................................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........27+2............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................22+1.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............20+1...................19+3................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............16+3...................16+5................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............14+6..................15+0................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r..............12+0............................................16.8.2012............13.2......
Veji......................25................8m...............11+2..................11+4..............22-28.8.2012.......................
Jeny....................30................2,5r.................7+4....................7+0.................21.9.2012...........................listovka

mijadave
3. únor 2012

dobre ranko dievcata, hlasim aktualne -30st. dufam, ze to uz nebude postupovat, ved zamrznem... dnes mi zamrzol central na aute 😠 ale ste tu toho napisali, budem musiet docitat... vcera som zalahla mrtva... nejak na mna lezie nieco ako chripka... ☹ takze ani BT u mna uz nema vypovedaciu hodnotu... ale vcera zosilnela trolinku ciarocka na ovu testiku... tak snad ovu dorazi... 😉
@antana123 dopisala som, grafik zacina potvrdzovat ovu 😉 a co Vam v tom CARe povedali? 😉 tu je moj grafik.... http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave 😉

antana123
3. únor 2012

@mijadave nemohla být OVU včera?????
no řekli nám že spermiogram je v hranici což znamená že k vůli spermiu na umělé určo né a že se s tím dá splodit potomek a ted já půjdu na HP a pokud bude ok tak v březnu bychom skusili IUI budem si píchat injekce a na 10-12DC UTZ a naplánuje se IUI no doufám že to výjde na poprvé měli bychom vánoční mimi 😀

mijadave
3. únor 2012

@antana123 neviem, ci bola ovu vcera, dala som si sice do grafu +, no je slabsia ako kontrolna, ale silnesia ako testovacia predvcerom 😒 tak neviem... no co uz, chcela som vyskusat ten preseed gel, co som dostala, mam len na dve pouzitia... a nechcem ho len tak pouzit bez toho, aby som vedela, ze je ovu... ☹ asi to budem musiet nechat tak... 😒 ked, tak sa pouzije na dalsi cyklus 😉 a to je super sprava, ze splodit potomok sa da, drzim pasticky 😉

antana123
3. únor 2012

@mijadave co to je ten gel????

mijadave
3. únor 2012

@antana123 je to gel, podporujuci otehu a vytvara priatelske prostredie pre spermijky... http://www.ovulacne-testy.sk/pre-seed 😉 kamoske ostali este 2 davky, tak mi ich dala 😉

kikai
3. únor 2012

kocky ako sa pije ta maca cely cyklus ci?????

mijadave
3. únor 2012

@kikai ahoj, to Ti neporadim, netusim a nikdy som to nemala 😒