Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

iinka
3. únor 2012

@mijadave v podstate je to jedno, ja viem kedy sme skušali🙂 aj tak mi to vždy bolo na "dve veci".-)
tak uvažuje už aj on nad tým, treba sa už rozhýbať, ved uvidíme ako dopadnem tento mesiac...cca ešte 10 musím počkať, ale ja pochybujeeeeeeeeeeem, že tak dlho mi vydrží takto teplota☹

kessica
3. únor 2012

@mijadave tak supeeeer 🙂 ja som 16DC tak cakam na nu ako na gogota 😀 😀 ale mam bolesti v pravo v podbrusku bo tam mam ten folikul tak hadam coskoro praskne 😀 😀 😀

kessica
3. únor 2012

@mijadave oprava preklepu Godota 😀 😀 😀 😀 😀

zusanna
3. únor 2012

ahojte milé snažilky....tak a deň D je tu...ja končím so snažením, síce sa vraví že bez boja sa netreba vzdávať, ale po dnešnej kontrole dávam pauzu...a čo bolo u lekára?...na ultrazvuku nebolo nič, sliznica bola dosť nízko...dr vravel že sa mohlo stať že ovulka už prebehla, chcel nasadiť znova duphaston, ale ja som povedala že nie..potrebujem oddych...13- v pondelok mám prísť na odber-chce sa uistiť či ovulka prebehla alebo nie, ale podľa všetkého vyzerá že nie...výsledky zo štítnej nemám ok, tak to dám doporiadku a uvidíme...sám dr povedal ak nepracuje štítna ako by mala, tak sa telo akosi stopne-neprebieha ovulácia, mešká mrcha atď...ale milé snažilky...každej z vás srdečne prajem aby sa čím skôr na testíku ukázali //...veľa síl v snažení 😉

janusa_
3. únor 2012

@kessica uvidis ako bude 😉 ja viem tiez tak ze duphaston ovu blokuje..

janusa_
3. únor 2012

@zusanna je mi to luto ze si to vzdala ale ak sa na to necitis teraz tak pridde urcite ten spravny cas drzim palce nech sa stitka da do poriadku a potom hor sa do snazenia 😉

janusa_
3. únor 2012

Inak ahojte, ja som dnes poctivo nepoctivo zacala merat BT- uvidim ako mi to dlho vydrzi 😅

kessica
3. únor 2012

@janusa_ ja uz ten duphaston nebudem tento cyklus riesit doberem to tak ako mam a pak sa na to poriadne opytam dr. 😀

zusanna
3. únor 2012

@janusa_ vzdávam,ani nie...stále dúfam, ale ak nie je niečo ako by malo byť-nie sú folikuly a zrejme ani ovulka nie je, tak čo iné mi zostáva?uvidíme čo bude so štítnou a ak sa dá všetko doporiadku -hor sa nato...aj tak sa budem tešiť zo života a lásku budem zatiaľ dávať krsniatkam

janusa_
3. únor 2012

@kessica niekedy aj motyka vystreli 😉 mozno to nakoniec vyjde 😉

janusa_
3. únor 2012

@zusanna asi ti nic ine neostava len zacat riesit problemy od zaciatku, das do poriadku stitnu a uvidis potom 🙂

kessica
3. únor 2012

@janusa_ no sak uvidime 😉 a ak nie svet sa nezruti mame viac pokusov 😀 😀

kessica
3. únor 2012

@zusanna Moja drz sa a nebooj vsetko sa da do poriadku 😉 budem tu na teba cakat 🙂 🙂 ked znovu zacnete snazilkovat 🙂 😉

janusa_
3. únor 2012

@kessica to mas pravdu pokusov ma clovek neurekom kym clovek veri ze raz sa to podari tak stale sa je o co pokusat 😉 a stoji to zato si myslim🙂

kessica
3. únor 2012

@janusa_ veru je to príjemné snaženie 🙂 🙂

janusa_
3. únor 2012

@kessica veru je sice niekedy ma clovek nervy na roztrhanie ale staci pomysliet na to co krasne moze byt na konci snazenia a hned je to prijemnejsie 🙂

kessica
3. únor 2012

@janusa_ presne tak 😉 treba mysliet pozitivne a hlavne mat cistu hlavu a mysliet len na to,ze sa to podari 😀 kazde snazenie ma byt take ako to prve 😀

janusa_
3. únor 2012

Zienky lucim sa s vami caka ma vikend bez netu, ohlasim sa az v pondelok s vylsedkami z folikulometrie - verim dufam ze to bude dobre 😔 myslite na mna dakujem 😔

zusanna
3. únor 2012

@kessica -no pevne verím že tebe to víde tentoraz, veľmi ti to prajem...a ak tu aj budeš, tak dúfam že už budete dvaja-ty a drobček v brušku 😉 ...hlavne sa drž 😎

fifitko25
3. únor 2012

@zusanna to mi je ľúto moja ☹ ale nie je všetkým dnom koniec... A ked to budete najmenej čakať, vtedy to príde, uvidis 😉 držím palce! 😉

kessica
3. únor 2012

@zusanna jeeej az mi slzy skoro vybehli 🙂 pekne si to napisala bodaj by si pravdu mala 😀 😀 Dakujem moja. . . fakt si ma potesila a nakopla :D hehehe asik toho mojho odtrhnem od toho X-boxu nech sa mi ide venovat 😉 😀 😀 😀

kessica
3. únor 2012

@zusanna jeeej az mi slzy skoro vybehli 🙂 pekne si to napisala bodaj by si pravdu mala 😀 😀 Dakujem moja. . . fakt si ma potesila a nakopla :D hehehe asik toho mojho odtrhnem od toho X-boxu nech sa mi ide venovat 😉 😀 😀 😀

antana123
4. únor 2012

Přeju dobré ránko 🙂
můj graf http://www.fertilityfriend.com/home/379075

ingris
4. únor 2012

@fifitko25 Najlepšie je ho užívať od prvého dňa cyklu na 3 týždne a potom týždeň pauza

fifitko25
4. únor 2012

@ingris Ďakujem, mala som v pláne, že ho začnem brat ked príde mrcha 😉

ingris
4. únor 2012

@fifitko25 Nemáš zač sme tu predsa na to aby sme si poradili keď vieme sú to super kvapky ja som skúšala všeličo a nič mi nepomohlo až Gynex všetko je tak ako má byť tak asi toľko aj keď nie som ešte stále tehu ale pomohol mi na MS a na POC ani po dosť vysokej dávke clost.sa mi netvoria cysty čo je super. 😀

kessica
4. únor 2012

Dobre ranko baby 😀 😀

majkushka
4. únor 2012

@kessica vyzera ze ovu bola pockame na teploty nasledujuce tri dni oki ?

kessica
4. únor 2012

@majkushka hej myslis ? 🙂 bo dnes uz nemam ziadne bolesti nic vcera som mala take dost silne 🙂

kessica
4. únor 2012

http://www.otehotnenie.sk/eshop/test-pohlavia-d...
tak toto som ani nevedela,ze existuje 😉 skusal to niekto ? myslite,ze to funguje ?? 😉