Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

janusa_
7. únor 2012

http://www.fertilityfriend.com/home/Janusa2/ moj graf dnesny, inak cely den ma strasne boli podbrusko a cely pravy bok ach ale co uz vydrziim! 🙂

janusa_
7. únor 2012

@manamani1 bola som 12DC a clostyl som mala od 3DC 😉

manamani1
7. únor 2012

@ili08 hej, praveze tento mesiac som uz mala 2 tabletky, a nic...ale ja si myslim, ze ovu este pride, ale to uz mam treti den duphastonn a vraj blokuje ovulku!

manamani1
7. únor 2012

@kessica jasne za hodinku otestujem, nech ten moc je silnejsi, aj ked by som uz pilaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😨

kessica
7. únor 2012

@manamani1 nooo sak som zvedavaaaaa 😉 a daj si to do albumu tie foto bo tu je to slabsie vidiet neda sa mi to tak priblizit 😀 😀 😀

kacnov
7. únor 2012

@mijadave moc tomu nevěřím cca 5 dnů měřím BT a ta byla 36,5 a dneska 36,6 a když jsi těhu tak to má být 37 a vejš néé? já nevím neřeším to a ty taky míváš dlouhé? a proč z čeho?

manamani1
7. únor 2012

@kessica tak ale teba upozorni aj ked vlozim do albumu, lebo si moj priatel,nie?

kessica
7. únor 2012

@manamani1 ano ano upozorni 🙂 len dnes si dala ovu sem na plochu a neda sa na to tak dobre kukat ako ked to das do albumu 😀 😉

janusa_
7. únor 2012

@kacnov co ja viem tak BT je u kazdej zeny individualna niektora zeny maju cyklus nizsie alebo vyssie teploty ako je zvykom😉

kacnov
7. únor 2012

@drndapetka ahojík já jsem taky prodělala IVF ale s normální stimulací mám také PCO a měla jsem 9 vajíček z clostilu vždy jen 1 a to bylo nic

kacnov
7. únor 2012

@janusa_ hmmmmm no uvidíme já už nic radši nečekám 🙂)))

janusa_
7. únor 2012

@kacnov mas pravdu lepsie je niekedy nic necakat 😉

kacnov
7. únor 2012

@janusa_ už bylo moc zklamání a ted už nic nečekám 🙂 třeba pak budu překvapená 🙂 kdyby

kessica
7. únor 2012

pozerate niekto Reflex 😖 😖 😖 😢 😢 😢 😢 boze mi to srdce trha 😒 😢 😢 😔 😔 😔

janusa_
7. únor 2012

@kessica ja som jednym ockom zakukovala 😢 je to strasne ☹

janusa_
7. únor 2012

@kacnov moje slova 😉 radsej nic necakat ako sa potom sklamat, ked clovek nic necaka potom pripadnne sklamanie boli menej.

kacnov
7. únor 2012

@janusa_ tak tak svatá pravda 🙂 ono je to lepší pak sem ubulená bez nálady a takto je mi fajn 🙂))

kacnov
7. únor 2012

@kessica co tam bylo??

janusa_
7. únor 2012

@kacnov to mas pravdu a dobra nalada a pozitivne myslenie je pri snazilkovani to hlavne 😉
ja som nedufala ze hned prvy mesiac po clostile budem mat take krasne folikuly a hned na to bude aj ovu, a teraz sa tesim 🙂

janusa_
7. únor 2012

@kacnov v reflexe bolo o rodine ktora ma doma postihnute deti, a sama zena matka ma tazku chorobu- rakovinu asi 😔 nepozerala som podrobne -

kacnov
7. únor 2012

@janusa_ no to je šííílené :(((((

janusa_
7. únor 2012

@drndapetka je mi luto ze to nevyslo ja mam tiez polycysticke vajecniky a mam clostil 1-0-1.

kessica
7. únor 2012

@kacnov dost smutna vec ☹ dve deti a obe sa im narodili s mozgovou obrnou 😢
a mama dostala potom rakovinu maternice ☹ fakt mi slzy vybehli .....

janusa_
7. únor 2012

@mijadave http://www.fertilityfriend.com/home/Janusa2/ po tom skoku, verajsom ovu teste mi mozes asi do tabulky napisat 1DPO 😉 dakujeem 😵

ili08
7. únor 2012

@kacnov mrkni na fertilityfrend kolik tam je těhotenských grafů s teplotama pod 37-některé jsou tak divoké až je těžko uvěřitelné,že mohl být vítězné 😉

diapozitiv01
7. únor 2012

Ahojte babusky,tak idem s vami do boja.tento mesiac som mala prvý cyklus s clostylom.ovulka aj prebehla ale asi prd z toho lebo mám všetky znaky pred mrsinou.clostyl beriem od 5 dc.

drndapetka
7. únor 2012

@janusa_ a kolik míváš folikulů na ultrazvuku?

elys
7. únor 2012

@veji ahoj 🙂 u mna ako tak,problemy s nosom,beriem antibiotika a som z toho v strese.brusko urcite cvaknem a dám foto.v 12.tt som este ziadne nemala,to bolo smútku 🙂 ale vykuklo potom tak zrazu okolo 16.tt myslim.maličký uz kope a ja sa kazdy deň modlim nech je v poriadku.je to neskutocny strach celé tehu :( este 4.mesiace

antana123
8. únor 2012

Přeju dobré ránko 🙂
můj graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/379075

veji
8. únor 2012

@elys tak to ma mrzi ze si chora. prajem ti skore uzdravenie. s tym strachom mas pravdu. ja sa toho asi nikdy nezbavim.