Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wolfskinka
27. kvě 2009

katuska no neviem neviem v nedelu mi jeden preletel ponad hlavu a ani sa neobzrel niesol si v zobaku nejaku slamu a sral na mna

lenka_bohousek
autor
27. kvě 2009

Hezké odpolko zlatíčka 🙂
V práci nám nešel net, tak za vámi můžu až doma.

Wolfi, teda ty řádíš na těch bruslích 😉 Já se cítím v pohodě, žádné návaly, ani bolení břicha, zatím jako bych clostík ani nebrala. Asi mi pomohla ta dovolená, tam jsem neměla vůbec čas na něco myslet.

Prdečku, jak dopadla kontrola? A máš fotečku vašeho broučka? 🙂

A co naše těhulky, jak se cítíte a poslouchají vás vaše dětičky a moc v bříšku nezlobí? 🙂

samson
27. kvě 2009

Ahoj holky,

chtěla jsem Vás poprosit o radu - brala některá z Vás hned po laparce closik? S tím, že na laparce nastřelovali vaječníky a byla ovulace sama od sebe?

lenka_bohousek
autor
27. kvě 2009

Ahoj Samson,
pokud vím, tak clostík po laparce bere dasa77, určitě se tu večer ukáže a odpoví ti 😉

samson
27. kvě 2009

děkuji 🙂 ale leni ty ho myslím také bereš i když máš svou ovu, že ?

lenka_bohousek
autor
27. kvě 2009

Samson, jj, beru ho i když mám normálně ovu. Mám ho jako tady většina holek kvůli vyšší tvorbě vajíček a tím pádem větší šanci, že se některé oplodní 😉
A ty jsi po laparce?

samson
27. kvě 2009

ve čtvrtek jsem byla na laprce - a vše OK - mám PCO, ale prý netradiční, jelikož ovuluji sama od sebe (měla jsem při laparce žluté tělísko) navrtaly mi vaječníky a dnes jsem šla k doktorovi a ten mi dal closik - tak budu mít asi superovulaci 😀 😅

prdecek
27. kvě 2009

ahojky, tak jsem doma. Kontrola bylo ok. Dle pohmatu rosteme. 9.6. jdu na ultrazvuk a dostanu průkazku

lenka_bohousek
autor
27. kvě 2009

ty jo, tak to jsem ještě neslyšela o takové netradiční ovulce, to je teda něco 😕 no a když ti navrtaly vaječníky a ještě k tomu clostík, ty jo, to bude folíků a pak ta ovulka 😀 😝
a nebude ti pak třeba píchat pregnyl, aby fakt byla jistota, že k ovulce dojde?

samson
27. kvě 2009

no leni o tom mi nic neříkal, ale řekla bych, že ano - a tu superovulaci - to jsem si tak nazvala sama - jelikož na to, abych měla ovulaci je opravdu hodně podmnětů, když vezmu, že jí mám sama od sebe. Chce mě vidět pak od 10DC 3x v týdnů - tak se asi na něco chystá 😉

samson
27. kvě 2009

prdecek moooc greatuluji k budoucí průkazce - super mamino 😵

samson
27. kvě 2009

Akorát nevím když mám navrtané vaječníky - tak když výjde z každé dírky vajíčko - tak také každé dozraje ? 😨

prdecek
27. kvě 2009

díky 😀

lenka_bohousek
autor
27. kvě 2009

Prdečku, tak je to super, že jste v pořádku, moc gratuluji těhulinko 😵

lenka_bohousek
autor
27. kvě 2009

Samson, on tě chce vidět 3x v týdny, aby si zkontroloval, jak folíky rostou. A teda netuším, jestli dozraje každé vajíčko, které vyjde? Spíš si myslím, že ne, že třeba když jdu na UTZ, tak tam třeba mám 3 folíky dominantní - ty uzrajou a prasknou a pak spoustu menších a ty se vstřebávají. Ale fakt netuším, třeba je to jinak 🙂

samson
27. kvě 2009

leni je takový snaživý 😀 hlavně aby mu to vydrželo - a ty už máš také laparku za sebou

samson
27. kvě 2009

ale teoreticky bych také měla mít uzráto více než 1 vajíčko - ale budu vděčná i za 1 😅

prdecek
27. kvě 2009

díky leni 😀

samson
27. kvě 2009

a kolikatý DC beres closik?

lenka_bohousek
autor
27. kvě 2009

samson, já ještě laparku nemám za sebou, pokud teď neotěhotním, tak mě to čeká. jinak clostík beru 5-9 DC a teď poslední dva cykly ještě pak utrogestan 16-26 DC 😉
a ty ho budeš brát jak?

samson
27. kvě 2009

já mám closík 3-7DC - a 10DC na kontrolu - a doufám, že utrogestan dostanu také - prosím tě a nerozházelo ti to MS ?

samson
27. kvě 2009

akorát mně udivuje, že více lidí bere closik 5-9DC 😕

lenka_bohousek
autor
27. kvě 2009

já prvně měla jen clostík a ms mi to posunulo tak o 3 dny, takže pohodička. no a i s utrošem jí mám stále stejně, nic mi to nerozházelo, tak jsem ráda. a tobě dr. říkal, že by ti to mohlo rozhodit cyklus?

samson
27. kvě 2009

né ale mám strach - jelikož jsem si ho dávala po vysazení HAK do kupy aspoň 2.5 roku - a dala jsem si ho dokupy tak, že ovuluji i s PCO - tak bych nerada, aby to bylo všechno zas v řit... 😠

samson
27. kvě 2009

Leni ale jinak ti laparku můžu jen doporučit - mám opravdu dobrý pocit, že je ve mě vše v pořádku - že funguju jak ženská opravdu jsem si oddychla. Nevím jaké to bude mít učinky teď, ale věřím, že jen ty pozitivní 😀

lenka_bohousek
autor
27. kvě 2009

mě připadá, že holky, které mají normálně ovulku a pravidelné cykly, tak clostík berou 5-9 DC. a ty co mají PCO nebo prostě nějakou poruchu, tak ho mají 3-7 DC. myslím, že ti to cyklus nerozhodí, snad ani nevím o žádné holčině z diskuze, že by měla s tímhle problém 😉

samson
27. kvě 2009

leni díky za info 🙂 však uvidím - a Vy se snažíte již kolik měsíců

lenka_bohousek
autor
27. kvě 2009

samson, není za co 🙂 my se snažíme dlouho, koukni do alba, mám tam něco napsané 😉

dasa.77
27. kvě 2009

nazdar babyzny

lenka_bohousek
autor
27. kvě 2009

Čusík Dášo 🙂 Tak jak jde život?