• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@kessica wow, skvely pristup, musim si vziat priklad, lebo sa snazime uz vyse 2 rokov... predtym to slo na prvy sup... takze som zdrava, ked mi pride ms :sunglasses: a super motto mas aj v popiske, sanca ja vzdy, to je pravda... a s tymi kockami, veeeeeelmi sa mi to paci :wink:
8. únor 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Inak taka intimna otazka: viem ze existuje ale neviete nahodou ako sa vola lubrik. gel ktory podporuje pohyb spermii? lebo viem ze tie obyc to brzdia.
8. únor 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 sa Ti smeje, co? :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janusa_ vola sa Preseed :wink: tento cyklus sme ho 1.raz pouzili, tak uvidime... :wink:
8. únor 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave dakujem :slight_smile: da sa bezne kupit v lekarni ze? :slight_smile: chcceme ho skusit tiez buduci mesiac :slight_smile:
8. únor 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janusa_ to neviem, ja som ho dostala od kolegynky :wink: viem, ze sa da objednat na internete, ale myslim, ze ak ho aj v lekarni nemaju, budu Ti ho vediet objednat... :wink:
8. únor 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave dakujem skusim sa ist dns opytat :wink:
8. únor 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave som rada,ze sa ti to paci :wink: bo to pisem pre nas vsetky co sa snazime aby sme nevesali hlavu ked to nejde ako by sme chceli :wink: budeme sa toho drzat a ver mi,ze coskoro si posielame foto s // :grinning: :grinning:
8. únor 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kessica beriem, budem sa snazit vziat si priklad a byt pozitivne naladena... a nerobit si nic z ms :sunglasses:
8. únor 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave :sunglasses: presne taaaaak . . . . tesim saaaaa,ze sme obe tak fajne naladene :grinning: :grinning: hned mam krasi den :wink:
8. únor 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kessica ja mam tiez velmi dobru naladu, novy uces, ktory mi kazdy chvali a k tomu 7kg dole, BT vystup, maly dnes prestal zvracat a hnackovat, takze same positivne spravy :wink:
8. únor 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mijadave :wink: :wink: no tak to ano :grinning: moja dnes rano sa veru oplatilo vstat z postele :grinning: :grinning: a vonku svieti aj slniecko u nas a sa aj otepliloooo :sunglasses: :sunglasses:
8. únor 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kessica to ano :sunglasses: u nas ale slnko nesvieti, hoci nieco sem tam vykukne... a oteplilo sa tiez, mame uz len -8, ale pocitovo skoro vobec, lebo pofukuje velmi studeny vietor :frowning2: ale aj tak je pekny dnik :wink:
8. únor 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte babenky moje, dlhšie som tu nebola, pretože som bola sklamaná tými mojími vaječníkmi,no nakoniec v pondelok sa tam vajíčko objavilo a dnes 29DC prasklo....sranda, že?......inak všetkým vám držím palce, ozaj pekne grafy, tuho myslím na vás :slight_smile:)....
@mijadave už ti je lepšie?....inak pekné vlásky...aj farba aj strih :wink:
8. únor 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
8. únor 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@iinka díky já tobě taky tvůj graf je nádherný tam já se s mýma teplotama nikdy nedošplhám :wink:
8. únor 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 nikdy nehovor nikdy, jasné?:slight_smile:
a ty čo to čo to??:slight_smile:niečo som zaregistrovala, že máš nejaké pocity?:slight_smile:
8. únor 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iinka mám ale to ještě nemusí nic znamenat lidské tělo je nevyspytatelné a zvláště ženské no uvidíme jak to bude dál jsem teprve 7DPO
8. únor 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 ja som dnes nafuknutá ako balon:slight_smile:
myslíš že keby si urobím test v piatok alebo v sobotu, pokial by sa mi takto držala teplota, že by mi niečo ukázalo?
8. únor 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iinka myslím si že určo najdeš krásné // :wink:
8. únor 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 díky, ty , optimistka:slight_smile:
8. únor 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@iinka uvidíš že to dobře dopadne ten graf je jasný :wink: už se těším jak nám tady ukážeš krásné // :wink:
8. únor 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 :slight_smile:
a ked nie, tak dám hlavu hore a smer CAR...no nie?:slight_smile: už to nevzdám ked som sa pre to rozhodla.
8. únor 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iinka přesně taky ten boj nevzdáme pokud nic tak šup do centra na HP a doufám že brzo se začne stimulovat na IUI vyzkoušíme všechno :wink:
8. únor 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 veru vyskúšame..ved ja čo tak milujem deti si neviem predstaviť že by som bola bez detí...teda ak sa podarí aj jednému budem moc vdačná:slight_smile: aj ked dve by som chcela:slight_smile:
8. únor 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@iinka no my právě ho nechcem nechat samotného tak pořád zkoušíme a pořád věříme že se stane zázrak :slight_smile:
8. únor 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 zázraky sa dejú, tak budeme veriť, že aj nám sa podarí zázrak, dobre?:slight_smile:
a všetkým babám čo sú tu a chcú bábo:slight_smile:
8. únor 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@iinka souhlasím :wink:
8. únor 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 :slight_smile:
no idem pozrieť správy a spat, by som len spala, spala a spala:slight_smile:
8. únor 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@iinka krasny graf :slight_smile:
8. únor 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek