Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
8. únor 2012

@kessica wow, skvely pristup, musim si vziat priklad, lebo sa snazime uz vyse 2 rokov... predtym to slo na prvy sup... takze som zdrava, ked mi pride ms 😎 a super motto mas aj v popiske, sanca ja vzdy, to je pravda... a s tymi kockami, veeeeeelmi sa mi to paci 😉

janusa_
8. únor 2012

Inak taka intimna otazka: viem ze existuje ale neviete nahodou ako sa vola lubrik. gel ktory podporuje pohyb spermii? lebo viem ze tie obyc to brzdia.

mijadave
8. únor 2012

@antana123 sa Ti smeje, co? 😀 😀 😀

mijadave
8. únor 2012

@janusa_ vola sa Preseed 😉 tento cyklus sme ho 1.raz pouzili, tak uvidime... 😉

janusa_
8. únor 2012

@mijadave dakujem 🙂 da sa bezne kupit v lekarni ze? 🙂 chcceme ho skusit tiez buduci mesiac 🙂

mijadave
8. únor 2012

@janusa_ to neviem, ja som ho dostala od kolegynky 😉 viem, ze sa da objednat na internete, ale myslim, ze ak ho aj v lekarni nemaju, budu Ti ho vediet objednat... 😉

janusa_
8. únor 2012

@mijadave dakujem skusim sa ist dns opytat 😉

kessica
8. únor 2012

@mijadave som rada,ze sa ti to paci 😉 bo to pisem pre nas vsetky co sa snazime aby sme nevesali hlavu ked to nejde ako by sme chceli 😉 budeme sa toho drzat a ver mi,ze coskoro si posielame foto s // 😀 😀

mijadave
8. únor 2012

@kessica beriem, budem sa snazit vziat si priklad a byt pozitivne naladena... a nerobit si nic z ms 😎

kessica
8. únor 2012

@mijadave 😎 presne taaaaak . . . . tesim saaaaa,ze sme obe tak fajne naladene 😀 😀 hned mam krasi den 😉

mijadave
8. únor 2012

@kessica ja mam tiez velmi dobru naladu, novy uces, ktory mi kazdy chvali a k tomu 7kg dole, BT vystup, maly dnes prestal zvracat a hnackovat, takze same positivne spravy 😉

kessica
8. únor 2012

@mijadave 😉 😉 no tak to ano 😀 moja dnes rano sa veru oplatilo vstat z postele 😀 😀 a vonku svieti aj slniecko u nas a sa aj otepliloooo 😎 😎

mijadave
8. únor 2012

@kessica to ano 😎 u nas ale slnko nesvieti, hoci nieco sem tam vykukne... a oteplilo sa tiez, mame uz len -8, ale pocitovo skoro vobec, lebo pofukuje velmi studeny vietor ☹ ale aj tak je pekny dnik 😉

strawbery
8. únor 2012

ahojte babenky moje, dlhšie som tu nebola, pretože som bola sklamaná tými mojími vaječníkmi,no nakoniec v pondelok sa tam vajíčko objavilo a dnes 29DC prasklo....sranda, že?......inak všetkým vám držím palce, ozaj pekne grafy, tuho myslím na vás 🙂)....
@mijadave už ti je lepšie?....inak pekné vlásky...aj farba aj strih 😉

iinka
8. únor 2012

@antana123 veeeľmi ti držím palce🙂
dnes: http://www.fertilityfriend.com/home/39e472

antana123
8. únor 2012

@iinka díky já tobě taky tvůj graf je nádherný tam já se s mýma teplotama nikdy nedošplhám 😉

iinka
8. únor 2012

@antana123 nikdy nehovor nikdy, jasné?🙂
a ty čo to čo to??🙂niečo som zaregistrovala, že máš nejaké pocity?🙂

antana123
8. únor 2012

@iinka mám ale to ještě nemusí nic znamenat lidské tělo je nevyspytatelné a zvláště ženské no uvidíme jak to bude dál jsem teprve 7DPO

iinka
8. únor 2012

@antana123 ja som dnes nafuknutá ako balon🙂
myslíš že keby si urobím test v piatok alebo v sobotu, pokial by sa mi takto držala teplota, že by mi niečo ukázalo?

antana123
8. únor 2012

@iinka myslím si že určo najdeš krásné // 😉

iinka
8. únor 2012

@antana123 díky, ty , optimistka🙂

antana123
8. únor 2012

@iinka uvidíš že to dobře dopadne ten graf je jasný 😉 už se těším jak nám tady ukážeš krásné // 😉

iinka
8. únor 2012

@antana123 🙂
a ked nie, tak dám hlavu hore a smer CAR...no nie?🙂 už to nevzdám ked som sa pre to rozhodla.

antana123
8. únor 2012

@iinka přesně taky ten boj nevzdáme pokud nic tak šup do centra na HP a doufám že brzo se začne stimulovat na IUI vyzkoušíme všechno 😉

iinka
8. únor 2012

@antana123 veru vyskúšame..ved ja čo tak milujem deti si neviem predstaviť že by som bola bez detí...teda ak sa podarí aj jednému budem moc vdačná🙂 aj ked dve by som chcela🙂

antana123
8. únor 2012

@iinka no my právě ho nechcem nechat samotného tak pořád zkoušíme a pořád věříme že se stane zázrak 🙂

iinka
8. únor 2012

@antana123 zázraky sa dejú, tak budeme veriť, že aj nám sa podarí zázrak, dobre?🙂
a všetkým babám čo sú tu a chcú bábo🙂

antana123
8. únor 2012

@iinka souhlasím 😉

iinka
8. únor 2012

@antana123 🙂
no idem pozrieť správy a spat, by som len spala, spala a spala🙂

janusa_
8. únor 2012

@iinka krasny graf 🙂