Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ili08
11. únor 2012

@harley26 tak mě GNG při pohledu na můj menstruační kalendář,že se jí teda vůbec nelíbí,že tak často spolu spíme-že si to máme nechat až na ovu,že spermie nestačí tak rychle dozrát a je to jen voda 😉

harley26
11. únor 2012

@ili08 no, prave si to taky myslim , ze nema smysl se "nutit" 2x denne do snazeni 🙂

kacnov
11. únor 2012

@harley26 to nemá cenu 2x spermie v tobě přežijí až 6 dnů 🙂))

manamani1
11. únor 2012

@kessica ahoj,ako sa mas?

kessica
11. únor 2012

@manamani1 ahoj pohodicka nic nove 🙂 len som dostala neuveritelnu chut na sladke dnes tak co mi muz kupil dnes cokoladku tak sme si ju dali pol na pol a este peciem SALKO kolac 😀 😀 😀 nie a nie ma zastavit 😀
http://www.toprecepty.cz/recept/13988-salko-rezy/
vyborny recept 😉 😉
A ty ako moja ? robila si si ovu testik ? ako ?

manamani1
11. únor 2012

@kessica uha, to si mne poslala cokoladku? ja som jedla slivkove gule, vcera som ich robila..salko rezy? mnami, idem to pokukat, co je to zac...nie dnes som este nerobila ovu test, neviem co to ma este vyznam!

kessica
11. únor 2012

@manamani1 Moja skus este spravit ved za to nic nedas 😉 hej hej a to je pre teba som sa aspon takto rozdelila 🙂 🙂

manamani1
11. únor 2012

@kessica dakujem, okolo 7´mej spravim test a potom napisem, ze co a ako!

kessica
11. únor 2012

@manamani1 jasan napis budem cakat 😉 juuuj a vies ako tu ten kolacik vonia 😀 😀 mm ma pochvalil,ze to tu krasne vonia 🙂 😉

manamani1
11. únor 2012

@kessica uf, ako dobre vyzerááááá...pošli mi, ale nie len takto cez obrazovku! 😠

manamani1
11. únor 2012

@kessica varila si 2 hodiny salko?

kessica
11. únor 2012

@manamani1 hehehe este len ho varim ale piskotove cesto uz mam spravene 😉 😉 mnamkyyyy 😀

kacnov
11. únor 2012

@kessica tak to vypadá moc dobře já dnes dělala domácí zmrzlinu a laskonky-nějak sem se nudila

kessica
11. únor 2012

@kacnov no ja toto tiez robim z nudy 😉 😉 😉

harley26
11. únor 2012

@kacnov až 6 dní? tak to je teda mazec 🙂 já měla v pátek pozitivní ovulační test (poprve) , vecer jsme na to vleteli a pak v sobotu rano a ted si rikam, ze sme se na to v sobotu rano meli vykaslat a radsi to zkusit az vecer. Myslis, ze to ma smysl pojistit jeste radsi zitra vecer? Nebo to uz je zbytecne, ze bude uz po ovulaci? Jak dlouho holky vubec trva ovulace?

kacnov
11. únor 2012

@harley26 to nevím e to u každé jiné ale já bych to zkusila za to nic nedáš 🙂))))

ili08
11. únor 2012

@harley26
@kacnov aby ty spermie takhle dlouho přežily musí být i životaschopný hlen-tzn.že je dobré před ovu sledovat i hlen-nejplodnější je bílkový-pokud ho máte tak spermie těch 5 dní by měli vydržet,ale asi to nikdo nezaručí,že? 😉
Tady je to všechno dobře napsaný...
http://www.rodina.cz/clanek3633.htm

kessica
11. únor 2012

Takze dnesne moja honba za sladkostami je u konca kolac dorobeny a uz je v chladnicke 😉 😉 dufam,ze to dnesne obzerstvo zajtra moju BZ neovplivni 😀 😀 😀 😀

harley26
11. únor 2012

@kessica Nedelej mi chute!!! Ja dneska nevim, co bych snedla, honi me cely den mlsna! Kdy se chystas testovat? Urcite uz odpocitavas kazdy den, co? Jo a rikala sem ti, ze mi ta doktorka pichla ten pregnyl zrovna? byla sem docela prekvapena.

harley26
11. únor 2012

@ili08 no ja sem nekde cetla, ze pokud nekdo chce holcicku, je lepsi se snazit pred ovulaci, ze ty spermie vydrzi cekat a je vetsi pravdepodobnost, ze to bude holcicka a naopak kdo chce kluka, tak to ma nechat na den ovulace a pry to bude kluk 🙂

kessica
11. únor 2012

@harley26 heeej ti pichla mne dr. nic este o pregnyle ani nespominal no budem sa ho musiet opytat a sa nepodari tento cyklus 😀 😀 Nooo sak ja mam taky isty probleeem furt sladke hlcem 😀 😀

ili08
11. únor 2012

@harley26 jj,opravdu to tak je,ale ovlivňuje to plno faktorů-my se teď třeba snažili dva dny před ovu a pak se trefili i do ovu-takže pokud bych byla těhotná šance jsou půl na půl 😀 Co bys chtěla raději?kluka nebo holku?

harley26
11. únor 2012

@kessica sladke hlcem 😀 to se mi strasne libi takovy vyraz. Ja mam slovenstinu strasne rada, kamoska je slovenka a co vzdycky zahlasi za perly 🙂) ja sem prave cumela jak puk, kdyz mi rekla, ze mi to pichne. Byla sem docela nervozni pred tim ultrazvukem a rikam ji. No ja se bojim, aby ten clostil na me vubec pusobil a ona a proc by nepusobil? A ja: no ja nevim, nic me po nem nebylo, citila sem se uplne normalne. A ona na me nevericne hledi a rika a to byste se chtela citit nenormalne? 🙂 tak sem si lehla a cumim na ten monitor a modlim se za obri folikul a ona aaa tak tady ho mame, jak sme chteli a ja tomu vubec neverila 🙂 a rika ted vam sestra pichne pregnyl a druhy den se pekne snazte a kdyz se bude chtit tak i v sobotu 🙂 tak sem zvedavaaa. A kdy teda budes testovat?

harley26
11. únor 2012

@ili08 bylo by mi to uplne jedno, hlavne ze by nejake miminko bylo, ALE kdybych si mohla vybrat, tak sem vzdycky chtela holcicku. Jenze ted kdyz si predstavuju nase miminko, tak se mi i libi predstava chlapecka, ktery bude vypadat stejne jako manzel 🙂 Ale holcicka jako prvni dite je podle me asi lepsi 🙂 jak ty bys to chtela? 🙂

kessica
11. únor 2012

@harley26 juuuj tak sa snazteee 😀 😀 😀 😀 poctivooo . . . drzim moc palce 😉 . . . a inak fakt ho cely den hlcem 😀 😀 😀 😀
No ja si test budem robit tako okolo 15.02 bo mrcha mi ma prist 16.02 tak vydrzim 😀 dufam 😀 😀
Aj ked je to tazke ale musiiiiiim 😉 😉 😉 a kde Ti pichol ten pregnyl ??? ako na ake miesto ci do ruky ? 😀 ja si ho vypytam tiez pak ak sa nepodari 😀

ili08
11. únor 2012

@harley26 tak já bych taky chtěla raději holčičku,ale myslím,že ve výsledku je to jedno-hlavně když nějaké bude 😉

harley26
11. únor 2012

@kessica to budes kolik DPO? ja prave na manzelovi narozeniny budu 9 DPO myslis, ze to ma cenu testovat? Jinak sem vyfasovala tri baleni pregnylu - na tri cykly. A pichla mi ho do zadku. Takze tak .)

harley26
11. únor 2012

@ili08 a ty beres taky clostil?

ili08
11. únor 2012

@harley26 jj,teď mám druhý cyklus.V prvním měsíci mi po něm taky nic nebylo,ale teď ten druhý jsem byla strašně výbušná-strašně rychle jsem vytekla a děsně se mi střídali nálady 😒

ili08
11. únor 2012

@harley26 myslím,že 9DPO je ještě brzo-můj manžel má příští neděli svátek tak pokud by se povedlo tak by to taky byl krásný dáreček 😉 Na ten by určitě do konce života nezapomněl...