• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@harley26 No ja som teraz 6DPO a toho 15teho budem 10DC tak to skusim ci daco ukaze :grinning: a ak nie tak sa posnazime opat a s vacsiou chutou :wink: :slight_smile: jeeej to by si mu dala krasny darcek k narodeninaaaam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 a 9DPO si myslim,ze je v norme :wink: :wink: :wink: vyskusaj
11. únor 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 to urcite nezapomnel :slight_smile: jak dlouho se uz snazite? A v tom prvnim cyklu ti narostl folikul jak ma? A pichal ti doktorka i pregnyl? Ja mela svuj prvni pozitivni ovulacni test, uplne mi to vlilo elan do žil :slight_smile: My se snazime od července, ale to bylo uplne zbytecne, protoze mi nedozravaly vajicka ...
11. únor 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica ja jak se totiz znam, tak nevydrzim dlouho cekat a ten 9DPO to určitě zkusim, ale mam strach, ze budu zklamana a to bych nam obema pak asi zkazila rodinnou oslavu :grinning: budu na tebe moc myslet!!! musis hned napsat vysledek testu. Ja si planuju, ze si snad i poridim ten digitalni tehotensky test, pry je hodne citlivy, tak by to mohl odhalit snad i 9 den. Pusobis na me hrozne pozitivne :slight_smile: takove lidi ja mam rada! a navic s takovym kladnym pristupem se vam jiste brzo zadari!!!
11. únor 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@harley26 tak my se oficiálně snažíme od září,ale první dva měsíce jsem neměla sliznici takže to bylo úplně zbytečné-první ovulku jsem měla minulý cyklus,ale nebyla jsem na UTZ takže nevím,jestli folík byl dost velký.Teď jsem měla druhou a celkově to je docela zvláštní cyklus-docela bych se divila kdyby skončil těhotenstvím :slight_smile: Ale naděje umíra poslední :sunglasses: na UTZ byl jeden folík 15mm,ale ovu byla až týden potom tak snad dorostl jak měl-ale pregnyl na prasknutí jsem nedostala...
11. únor 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 jeeeej dakujem si ma potesila :grinning: som sa aj zacervenala :wink: No ved aj ty napis hned vysledok a ak nebude pozitivny nespoliehaj sa hned na to bo moja svagrina si robila 4 testy a negativne :slight_smile: a brala aj clostil a dosla jej mrcha a pritom uz bola tehu :grinning: :grinning: . . . inak aj ty mi prides fajn . . .Da sa s tebou dobre pokecat aj ked takto len cez pismenka :wink:
11. únor 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 jojojo tak nějak ale pokud je tak vydrží :slight_smile:))))
11. únor 2012 v 19:54  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 myslim si, ze urcite za ten tyden, nez byla ovulace urcite dorostl, pokud uz mel 15 mm, minimum je myslim 18 a on co den muze rust o milimetr :slight_smile: takze snad vsechno probehlo jak ma!
11. únor 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@harley26 tak to doufám :wink: Teď se dívám,že máš napsáno region Zlín :sunglasses: Odkud přesně jsi?
11. únor 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 já sem z hradiste a ty? :slight_smile:
11. únor 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 já jsem přímo ze Zlína-nebo spíše teď už z Malenovic :wink: Tak zdravím-krajanko :grinning:
11. únor 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili08 jéé, tak to je dobrá náhoda :slight_smile: svět je malý :slight_smile: já byla dneska zrovna v byvalem Carrefouru :slight_smile: tak drzim palce at se zadari a treba se pak potkame v porodnici na pokoji :grinning:
11. únor 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
test kúpený, tak ak do rána nepríde mrcha a neklesne teplota, robím test, držte palce:slight_smile:
11. únor 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@iinka moc ti držím palce nech nájdeš krásne // čiaročky :slight_smile:
11. únor 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronicka33 dakujeeem:slight_smile:
11. únor 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka držím palce :wink:
11. únor 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
@iinka tak jak testík já dneska takto:sice malinkato ale zesílil :wink: dnes jsem 26DC a 11DPO
12. únor 2012 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@antana123 vyborneeeee :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/3b1b5e/
Moj dnesny graf zo vcera teplota neklesla ale ani nestupla 36,74 :unamused: :unamused:
12. únor 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kessica hele ale pořád se pěkně drží :wink:
já dnes netestila malý měl v noci horečky nespala jsme tak BT by byla ovlivněná
12. únor 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 a co to znamena,ze sa mi drzi ??? :confused: :confused:
12. únor 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica no že neklesá :wink:
12. únor 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 odpadla sooooom dobra odpoved :grinning: :grinning: :grinning: ale ked sa drzi tak to je dobre znamenie pre moje udajne tehulkovanie ? :wink: :wink:
12. únor 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kessica určitě ano :wink:
12. únor 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 aha no bo som 4 dni pred MS cize ak zacne klesat taaaak :unamused: mam cakat mechu ,ze ? :wink: no sak uvidime . . .
A tu ako sa dnes citis bo testik je fakt silnejsiiiiii :grinning:
12. únor 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica jo no mohla by si čekat MS já mám MS dostat ve středu :astonished: cítím se fajn
12. únor 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 teraz som si vsimla,ze som napisala mechu namiesto mrchu aj to ma pobavilo :grinning: :grinning:
Dnes zacal pekne ten den :slight_smile: no sak uvidim ja mam dostat vo stvrtok a len prsia ma bolia uz sokro 2 tyzdne :slight_smile: ale to z tych hormonou co beriem . . . ale dnes som mala celkom silne krce rano ked som si BZ domerala :unamused: :unamused:
12. únor 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica uvidíš za pár dní testneš :wink: na kdy máš naplánovaný testík???
12. únor 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 dobré ránko, vedela som že ostanem sklamaná, ja už všeeeetko vzdávam:frowning2:
dnes takto , a len jedna čiarka, takže nie :frowning2:

http://www.fertilityfriend.com/home/39e472
12. únor 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 No ja by som si ho aj dnes urobila :grinning: :grinning: :grinning: ale som 7DPO cize myslim,ze to je asik malo tak sa testnem v stredu alebo vo stvrtok to budem 10,11DPO to by uz daco ukazalo nie ? :sunglasses:
12. únor 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka ach to mi je tolik líto ale jdete ted do centra né???oni vám pomůžou já to chápu to zklamání je veliký
12. únor 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek