Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

harley26
14. únor 2012

@ili08 tak to je nádhera!!!! Moc gratuluju 🙂

mijadave
14. únor 2012

@ili08 wow, tak obrovska gratulacia, taku krasnu dialnicu aj ja chceeeeeem 😀 nie, vazne, nadhera, z celeho srdiecka blahozelam 😉

harley26
14. únor 2012

@ili08 takze das manzelovi ten nejkrasnejsi darek jak k valentynu tak ke svatku 🙂 pak napis, jake to bylo objevit dve carky a jak to oznamis nebo si to oznamila manzelovi 🙂 to je tak kráááásnéééé

safirah
14. únor 2012

@ili08 moc gratuluji a tiše závidím! 😵 😉 Co tiše.........pořádně nahlas, ale v dobrém!

manamani1
14. únor 2012

@kessica to je dobre, kedy budes testovat tehu testom?

kessica
14. únor 2012

@manamani1 dnes som skusila a nic 😉 tak pockam a budem az stvrtok testovat 😀 to budem 11DPO 😉

manamani1
14. únor 2012

@kessica nie je este skorto na testovanie? na 11DPO uplne staci!

ili08
14. únor 2012

Holky moc děkuju,mám radost ale zároveň jsem z toho trochu paf 🙂

@harley26 manžovi bych to chtěla říct až v neděli na jeho svátek,my Valentýna neslavíme,ale dneska mi řekl,že by v sobotu chtěl jít pařit takže mu to budu muset říct nejspíše už v sobotu.Dám mu těhotenský test do krabičky a jsem fakt zvědavá jak se bude tvářit 🙂

lorreine
14. únor 2012

@ili08 Veľká GRATULACE!!!!!

kessica
14. únor 2012

@manamani1 No bolo to skoro ale nevydrzala som 😀 😀 😀 ale sak pak uz az vo stvrtok testnem 😀 a ty ako ???

iinka
14. únor 2012

@ili08 supeeeeeeeeeeeeeeer🙂

iinka
14. únor 2012

dievčatá, ani dnes mi nedorazila mrcha, hm.....☹

kessica
14. únor 2012

@iinka a volala si tej dr.? koli tomu aby si na tu krv isla ? 😉

iinka
14. únor 2012

@kessica jááááááááááj nehreš ma🙂 ale ešte nie, to som celá ja.
ona tá moja mrcha sa snaží priebežne príst od piatka, každý den mám chvílkové pocity že už už,...a nič....
zajtra volám dr. ak nebude do rána.

antana123
14. únor 2012

@ili08 nádhera gratuluju 😵 😵

kessica
14. únor 2012

@iinka hehehe pohoda 😀 Sak zajtra si to pories nech vies na com si 😉 😉

nativanativa
14. únor 2012

@kalipso tak isto som na tom bola 2 cykly dozadu , takze nerobim paniku , tiez pekna teplota , dlho sa mi drzala hore a naraz bum .... , mam cas este a navyse , dnes lezie nieco na mna , zimnica ma drtila , teraz ma rozpaluje , mam teplotu , tak si lezim v posteli a ppijem cajik a naordinovala som si acylpyrin 😢 😢 😢 , hrdlo ma tiez velmi boli

mijadave
14. únor 2012

@nativanativa fuha, tak skore uzdravenie prajem, nech si cim skor fit 😉

ili08
14. únor 2012

Díky holky 😉 Všem vám tady přeju,ať taky brzo objevíte //-je to vážně krásný a nepopsatelný pocit 😉
Přemýšlela jsem,co jsem tento cyklus dělala jinak a přišla jen na to,že jsem po tom dělala asi čtvrt hodiny svíčku-někdy to teda bylo děsný,ale vyplatilo se 😉

nativanativa
14. únor 2012

@mijadave dakujem , citim sa jak keby ma presiel parny valec , kazda cast na tele ma boli 😢 😢 😖 😖

mijadave
14. únor 2012

@ili08 takze odteraz svieckujem 😀 to verim, ze je to krasny a neopisatelny pocit 😉 uzi si ho 😉 ako to vydrzis mm nepovedat do soboty??? ja by som to asi nevydrzala... 😝

mijadave
14. únor 2012

@nativanativa tak len to pekne vylez 😉

ili08
14. únor 2012

@mijadave nevydržím-už teď mám nutkání,ale naštěstí má odpolední-takže mu to oznámím asi zítra a řeknu,že to má předčastný dárek ke svátku 😉

mijadave
14. únor 2012

@ili08 krasny darcek 😉

veronicka33
14. únor 2012

Ahojky hlásim 1DC ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

veronicka33
14. únor 2012

@ili08 jééééééééééééééééééj to je nááááááááááádhera moc GRATULUJEEEEEEM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

kessica
14. únor 2012

@veronicka33 ale preco takych smutnych smajliiiikof 😉 Moja nevesaj hlavu . . . Sak zacnete znovu a intenzivnejsie 😉 <3 <3 <3

veronicka33
14. únor 2012

@kessica hmmm no už sa vzdááávam asi už je to vyše dvoch rokov a každý mesiac stále to isté ☹ pekny darček na Valentína už nebudenič do seba pchat žiadne vitamíny ☹

veronicka33
14. únor 2012

Inak krásneho Valentínka vám všetkým dostala som srdiečko neviem od koho 🙂 😀 ♥♥♥

manamani1
14. únor 2012

@kessica nic idem testovat!