Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kessica
15. únor 2012

@majkushka no aj mam tiez krabicku a ka pride zacinam s clostilom 3DC do 7DC a pak na 12DC prehliadku u dr. 😀 😀

majkushka
15. únor 2012

@kessica ja mam 5-9 DC a 12 DC folikulku

safirah
15. únor 2012

holky tak já nevím. V pondělí jsem testovala a na tt byl pididuch, dneska jsem testla znovu a duch byl o dost silnější. Byl uz pěkně vidět aníž bych se na něj musela nějak zaostřovat nebo naklánět ke světlu. ALE! Od pondělka večera jsem špinila a teď jsem začala normálně krvácet. Tak nevím, jestli to mám nechat tak nebo zajít na gyndu pro utroš. Jdu na noční tak bych se mohla stavit k nám do špitálu, ale nevím jestli to má cenu.

veronicka33
15. únor 2012

@mijadave Ahojky no ved aj mne ale čo sa dá robit ☹ objednala som si Ovu testy príde mi ich 14 tak sa budem tento mesiac sledovat a uvidíme 😀 potom

janusa_
15. únor 2012

@kessica krasny graf to ten pokles nemusi nic znamenat zajtra mozno opat stupnes 🙂

janusa_
15. únor 2012

Inak ahojte: http://www.fertilityfriend.com/home/Janusa2/ moj dnesny graf, takto o tyzden ma prist mrcha. ech.

inak dnes je blaznivy den snezi u nas ako u blaznov ☹ ach

kessica
15. únor 2012

@safirah ja by som to isla pre istotu riesit,nic za to nedas 🙂

janusa_
15. únor 2012

@mijadave mrzi ma to, ale aspon mozete zacat od znvoa mate novu nadej 🙂

janusa_
15. únor 2012

@safirah ja by som to na tvojom mieste asi riesila..

veronicka33
15. únor 2012

Ahojky dievčatá 🙂 na budúci týžden pojdem ku dr a vypítam si asi clostyl už som ho aj tak dávno nebrala ☹

kessica
15. únor 2012

@janusa_ no dufam,ze mas pravdu bo zajtra ocakavam mrchu teda neocakavam ale asik sa chysta prist bo sa uz aj ozyva 😀 😀 😀
@majkushka no ja to mam trosku inak s tym clostilom ale mame rovnako folikulku 😉

janusa_
15. únor 2012

@kessica ked ma prist tak pride, cim skor pride tym skor oddide a moze sa snazit opat ale uvidis zajtra 🙂 mozno si zbalila kufre a usla niekam do teplych krajin 😉

kessica
15. únor 2012

@janusa_ No sak ja by som jej to aj tych 9mesiacov platila tu dovolenku keby chce 😀 😀
Sak mas pravdu . . . ja sa nezlozim ked pride 😉 budem sa tesit na novy cyklus 🙂 🙂

janusa_
15. únor 2012

@kessica ja takto cakam necakam mrchu presne o tyzden .. http://www.fertilityfriend.com/home/Janusa2/ moj graf meram prvy mesiac ale dost vela ludi mi vravi ze tto vyzera nadejne uvidime 🙂

janusa_
15. únor 2012

@kessica krasny pristup 🙂 netreba sa vzdavat 😉

inak keby som bola tvoja mrcha tak idem na 9mesiacov do australie, platis aj takuto dovolenku? 😀

kessica
15. únor 2012

@janusa_ ten graf mas pekny a aj ja si meriam prvy cyklus 😀 cize som aj ja novacik 😉
A ak by si to dokazala vybavit tak aj Australiu zvladnem 😀 😀 😀

janusa_
15. únor 2012

@kessica kedze su to prve grafy mohli by byt vitazne ze? 😀 🙂 ale to uz som asi moc pozitivna 😅
ach keby som mala tu moc rada ti to vybavim a nielen tebe ale aj ostatnym zienkam ktorym sa nedari 😔

zusanna
15. únor 2012

@kessica ahoj, ja som s vami stále a čítam si vaše debatky ak mám čas,ale nie vždy sa to dá 😉 ale myšlienkami som s vami a myslím na vás...13 som bola na odber krvi, dr sa chcel uistiť či nahodou ta ovulka predsa len nebola-zajtra sa zajdem ukázať a spýtať sa o výsledky a uvidíme čo ďalej 🙂 a ako sa darí tebe?

kessica
15. únor 2012

@janusa_ Neboj podari sa nam to ja to viem 😉 😉 😉

@zusanna ahoooooooooj 😉 No ja cakam na mrrchu mala by zajtra prist a ak nie testnem sa ,ale moc tomu tento cyklus nedavam 😉

janusa_
15. únor 2012

@kessica raz sa podari ale kedy to budee 😒
a mozno praveze preto ze tomuto cyklu vela nedavas tak budes prekvapena 😉

zusanna
15. únor 2012

@kessica no veď uvidíš, možno zostaneš prekvapená

kessica
15. únor 2012

@janusa_
@zusanna baby dam na Vas a necham sa teda prekvapiť 😀

majushkab
15. únor 2012

Ahoj dievčatá,môžem sa pridať? 🙂 Nečítala som celú tému,len tak zbežne ale občas sem mrknem kto ako berie clostyl a komu zabral?Ja som mala teraz už 3 cyklus ,ale dnes došla mrška takže opäť nič ☹ môžem sa spýtať aké iné lieky na to sú?alebo ako to riešia dr.u vás,ak už clostyl nemôžete?

manamani1
15. únor 2012
kessica
15. únor 2012

@manamani1 akoze vyborne vyzeras 😉 😉 😉 a ako sa dnes citime ?

kessica
16. únor 2012

dobre ranko baby
moj grafik 😉 cize prekvapenie sa nekona bo teplota klesla 36,61 a tehu test uplne negativny
tak nech uz pride mrcha nech mozeme zacat opat 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/3b1b5e/
@manamani1
@zusanna
@janusa_
@majkushka
@harley26
@mijadave

majkushka
16. únor 2012

@kessica to mi je luto ideme dalej tento mesiac je naš a bude darček pod stromček 🙂

majkushka
16. únor 2012

@manamani1 nevadi ide sa dalej tak to tak ma byt a ty ako pokračuješ

kessica
16. únor 2012

@majkushka no ved to 😉 len aby som dlho na mrchu necakala 😀 mohla by sa dnes spustit , sak dam tu horucu sprsku 😀 A s tym darcekom to by bolo fajn veru 😉 😉

majkushka
16. únor 2012

@kessica ao sa mi nechce musim do žiaru a tolko je tu snehu že až