Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kessica
16. únor 2012

@majkushka No my ideme zajtra do BA z roboty 😒 ale sak radsej pomaly dalej zajdes 😉 😉 davaj si pozor . . .

majkushka
16. únor 2012

@kessica ano dakujem včera sme isli len do žarnovice a čo bolo na ceste hotovo , na dialnici to vyzeralo ak o na dedine 😀 😀 😀

kessica
16. únor 2012

@majkushka Sak keby takto radšej na Vianoce nasneží a nie uz teraz 😒

harley26
16. únor 2012

@kessica to se mi ale vůbec nelibí!!! Ale nedá se nic dělat, jedeme dál. Já se chystam testnout v tu nedeli! V ut sem mela BT 36,6, ve st 36,7a dneska 36,8. Tak sem zvedava, co bude zitra!

kessica
16. únor 2012

@harley26 Nevadi . . . tento cyklus sa to uz podari 😀 😀 😀 verim 😀 no drziiim prsty 🙂 tak pek vediet ako si v nedelu dopadla 🙂 🙂 moc Ti to prajeeeem . . . .

mijadave
16. únor 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC..............PC......DPO.......Vitamíny a další
Kytula......................33...........1r..................69..............40.......................Clostil,listovka,pangamin,alchemilka,lanové semena,Hormeel
Zuzi_k.....................29...........2m................62...............28.......................Duphaston
Kacnov....................23..........13m..............38...............50.......................Gynex
Nativanativa...........29..........12m..............38...............29..........18..........Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Ili08.........................28...........5m................36...............29.........14..........Clostil, estrofem, utrogestan, listovku
Strawbery...............27...........2r..................36...............37.......................Clostil, pregnyl, duphaston
Safirah....................23..........1r...................34...............29.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Manamani1...........25...........6m................30................45.......................Clostil,duphaston,Alchemilka,myší chvost,gravital,maca,grep.dzus
Kessica..................24.........13m...............29...............28.........11...........Clostil,duphaston,estrofem
Mijadave.................35..........2r...................29...............28........12............Alchemilka, grep. dzus
Pancuska...............31..........2,7r...............28...............30........12............Femibion,gynex,caj gynastan,clostyl,pregnyl
Zana21...................31...........8m................27...............36......................Clostil, merional, listovka
Jania023................30............3r.................25................30.....................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Janusa_.................19...........8m................22................27......10............Clostil, vit. E, alchemilka,Thiamin
DaDenKa111.........31..........4r...................16................33..................... Clostilbegyt,Pregnyl,Utrogestan,Femibion 800
Janielik87..............24...........9m................16................32......................Femigard, E, Maca, Femibion
Petulak1988..........23.........18m...............11................28.......................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Drndapetka...........27.............4r..................9.................33.....................Clostil,duphaston,femibion 800,kontryhel,ACC long,metformim
Govinda .................31.........35m.................8................49.....................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Stella881................22..........14m................7...............32.......................femibion,alchemilka,maca,grep. dzus
Ingris......................31..........6,5r..................3................28.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Veronicka33..........34...........2r....................3...............28.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Majkushka.............32...........9m..................2...............32.......................Clostil, pregnyl, utrogestan, befoli

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP........................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................32+5...................32+5............8.-10.4.2012.......................................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........29+1............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................24+2.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............22+0..................21+1................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............18+2..................18+4................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............16+5..................16+6................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r..............13+6............................................17.8.2012............12.3......
Veji......................25................8m...............13+1..................13+2..............22-28.8.2012.......................
Jeny....................30................2,5r.................9+3....................8+5.................21.9.2012...........................listovka

mijadave
16. únor 2012

dobre ranko dievcata 😉
@kessica to mi je velmi luto ☹

manamani1
16. únor 2012

@kessica bohuzial, nevadi...ja som ani ovulku nemala...

kessica
16. únor 2012

@mijadave nic sa nedeje sak vravim,ze som nedufala,ze sa to tento cyklus podari preto to sklamanie nieje take velke 😀 ale verim ,ze coskoro uz budem aj ja riesit na ktoru stranu postele dam postielku 😀 😀

antana123
16. únor 2012

@kessica je mu to líto ☹
Přeju dobré ránko 🙂

kessica
16. únor 2012

@manamani1 sak ani ja neviem ci som mala ja som sa len podla grafu riadila 😉 😉 a sice pocity na ovulku boli, ale . . .

kessica
16. únor 2012

@antana123 😉 😉 sak zacinam opat . . . len cakam na tu mrsinu 😀 😀

antana123
16. únor 2012

@kessica držím palce 😉

manamani1
16. únor 2012

@majkushka ja tak isto ako ty, cakam na mrchu, ani ovulku som nemala🙂)))))))))))))

manamani1
16. únor 2012

@kessica uz ti prisla aj mrcha?

manamani1
16. únor 2012

@mijadave ten pokles nie je este velmi vazny, ale pomaly ale isto to aj u teba pride☹

kessica
16. únor 2012

@manamani1 nie nie cakam na nu ale dnes mam termin,ze by mala prist tak dufam,ze sa nezabrzdi 🙂 nech sa mozem naplno venovat dalsiemu snazilkovaniu 😀
@mijadave zacneme spolu odznovaaaa 😉 😉 😉

mijadave
16. únor 2012

@manamani1 ved to, ze presne v takyto DPO u mna vzdy zacal pokles 😒
@kessica no ja uz asi nie... asi to uz fakt vzdam... ☹

kessica
16. únor 2012

@mijadave co siiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 staci len vycistit hlavu a sup na to 😉 spolocne to pojde lahsie hehehe ked na to budeme viacere 😀 aj @majkushka a @manamani1 zacina odznovu 😉 tak pod este s nami 😀

mijadave
16. únor 2012

@kessica ok, tak dam tomu este jeden cyklus 😉

kessica
16. únor 2012

@mijadave tesiiiiiim saaaa 😀 😀 😀

mijadave
16. únor 2012

@kessica ja sa dnes nejak neviem tesit, prepacte mi tu depku... som myslela, ze som ok, ze ved co, ideme dalje... no dnes nejak neviem preco vidim vsetko cierne... 😢

kessica
16. únor 2012

@mijadave moja ja som silna osoba ale ked som zbadala tu teplotu dost ma to zamrzelo a aj ten jednociarkovy test,ale vravim si keby sa kazda zena po takomto neuspechu vzda tak zachvilku vymre populacia 😀 😀 vies kolko nas takych je co nie a nie otehulkovat ? 😉 Hlavu hore a ideme do toho opat vsetky spolocne . . . . 😀 😀

mijadave
16. únor 2012

@kessica ved ja viem... netreba sa vzdavat, ale co s tym, ked aj mm to chce vzdat?

elebe
16. únor 2012

@mijadave čo to čítam že máš depku...aj ja som mala pred pár dňami a aj som si porevala,ale potom prišiel pozitívny ovu test a nová nádej....pozri sa na tvoje krásne a zdravé detičky a určite v nich najdeš slniečko čo zaženie mraky 🙂 🙂 priateľova sestra pred rokom porodila synčeka vo svojich 38rokoch a to už ani nedúfali a je tu drobček malý 😀 a to sa snažili 10rokov...a teraz má 14ročného syna a krpčeka 😀

kessica
16. únor 2012

@mijadave ja ti poviem takto ,ze mozno keby ste si dali pauzu nic nepokazite aspon si to v klude preberete ,ale ak tuzite pa babatku nemozete to vzdat . . . 🙂 a po druhe som si ta oblubila tak tu musis ostat a este aspon jeden cyklus skusit 😀 😀

mijadave
16. únor 2012

@elebe ano, depkujem... ale to sa zmeni, som sa teraz tak rozhodla, ze nejaky pokles a ani predmrskovske pocity mi predsa nepokazia den 😉 ja viem, ze mam krasne deti doma... je to radost... len aj mm to chce uz vzdat, tak to sa potom bude tazko snazilkovat... 😒 ale asi ma tiez len depku... zivot ide dalej... 😉

elebe
16. únor 2012

@mijadave tak tak moja
@kessica má pravdu....mi ťa podporíme...všetky sme na tom rovnako a určite už každá mala depku a chcela to vzdať...slnko víjde,ver mi 😀 😀

mijadave
16. únor 2012

@kessica moja, vies kolkokrat sme si chceli dat pauzu? 😀 no ked pride ovu, ako som pisala, nejaky gombik sa vo mne zapne a nejde vypnut 😀 a dakujem, si zlata, ja som si Vas tu tiez velmi oblubila, neviem si predstavit, ze by som sem uz nechodila... ale zas aj keby som to vzdala, kde je napisane, ze by som sem uz nechodila??? 😎