Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

elebe
16. únor 2012

@mijadave ak aj tvoj mm chce mať miminko,tak aj jeho to prejde,uvidíš 😉 on to vidí na tebe a potom je z toho smutno aj jemu....aspoň u nás je to tak 🙂

mijadave
16. únor 2012

@elebe dakujem, ste zlate, uz mi je lepsie 😉

elebe
16. únor 2012

@mijadave no vidíš 😉 tvoj vek nie je alarmujúci na to už sa nepodarí 😉 pozri na mňa ja nemám ešte ani jedno a nevzdám to 😀 a to že sa tak dlho snažíte,vieš sama že si mala problémy a preto asi potrebujete ten čas na to aby vám bolo dopriate zdravé miminko....príroda vie čo robí 😉

mijadave
16. únor 2012

@elebe ano, chce, ved on s tym zacal 😀 len teraz sa v nom trosku bije aj to, ze by chcel kupit domcek ale aj babo a to je dilema... oboje by bolo dost tazke... 😉

kessica
16. únor 2012

@mijadave ale potrebujem ta tu aj ja ako podporu 🙂 🙂 a rada s tebou debatim 😉 😉 cize moja cakam dnes na mrchu dufam,ze nebude meskat a pak zacneme s cistym stitom 😀 😀

mijadave
16. únor 2012

@elebe ano, mozno este nie je spravny cas 😉 hoci by som straaaaasne chcela vediet, kedy bude 😀
@kessica dakujem aj ja rada s Tebou debatim... 😉 neboj, budem tu a budem sa snazit byt oporou... len niekedy aj opora moze mat depku 😀 ale fakt uz berie nohy na plecia a vychadza pomaly slniecko 😉

elebe
16. únor 2012

@mijadave nechaj ho tak,nech sa s tým popasuje a na margo toho ti poviem,že už dve detičky máš,tak všetko fungl nové nepotrebuješ a on ten domček predsa chce pre teba a deti 🙂

elebe
16. únor 2012

@mijadave no ten čas by chcela vedieť asi každá z nás,jáááj to by bolo potom jednoduché 😀 😀 😀 mňa hnevá najviac to,že ja sa snažím a nejaká chudera otehu a nevie ani ako...aj nedávno mi priateľ hovoril že jedna taká je tehu 😠 😠

mijadave
16. únor 2012

@elebe no ved to urcite nepotrebujem 😉 ja som spokojna aj v tom bytiku, co sme, sme v skvelej stvrti a mame aj zahradku za domom, mne sa tu byva velmi dobre... ine ani neostava. len nech sa s tym popasuje... 😉

mijadave
16. únor 2012

@elebe ja viem, ja mam tak susedu... nechceli uz, maju 3 dievcata a tulenicko maju tak raz za mesiac a aha, v marci ma termin 😠 😠 😠 ale s tym nic nenarobime.... 😉

kessica
16. únor 2012

@mijadave hehehe aj ja mam taku susedu uz caka druhe a to si len povedali,ze v maji by chcela rodit tak aby v auguste otehotnela a,ze par krat supli a v maji ma terim 😀 😀 😀 porazi ma 🙂

elebe
16. únor 2012

@mijadave no veď aj my bývame v paneláku,ale my sme mestský ľudia 😀 aj by sme prijali domček,ale tu v meste a tu je všetko 2x tak drahé...moji rodičia bývajú 5km od nás v dedine a furt že prečo nejdeme aj my tam,ale nám sa tam nechce 😝 na domček by sme aj mali,ale tu v meste stojí pozemok toľko ako dom 😠 a byt predávať nechceme 😠

elebe
16. únor 2012

@mijadave
@kessica no vidíte baby a že kde je spravodlivosť 😠 😠 ☹

kessica
16. únor 2012

@elebe sak aj my sa dockame 🙂

mijadave
16. únor 2012

@kessica no fakt na porazenie a hlavne, ze ja som tiez bola taka kedysi... ved 5x som tak otehu a teraz 😠
@elebe moj mm chce strasne na dedinu... ja som tiez vyrastala v dome, viem, ze je super mat vlastny domcek s dvorom, no byvame v tehlovej bytovke, mame cca 7 susedov, vlastnu garaz, vlastne kurenie, je to lacne byvanie... a v meste... sice je to otcov byt, no nestoji nas nic navyse, len platime bezne najom a inkaso... no ved casom sa ukaze... moj mm zas vyrastal na dedine a taha ho tam spat.... 😉

mijadave
16. únor 2012

@elebe no ved to... nevidno ju 😒

elebe
16. únor 2012

@kessica ty si inak brutálmny optimista 😀 😀 ako dlho sa snažíte?

elebe
16. únor 2012

@mijadave ja som vyrastala v domčeku na dedine a priateľ zase to v meste ale tiež v domčeku....ale ja by som na dedinu moc nechcela ísť....každý sa do teba stará 😠

mijadave
16. únor 2012

@elebe ja by som mozno aj sla, no nesmelo by to byt nejak velmi daleko od mesta... 😀

elebe
16. únor 2012

@mijadave ja keby som už musela tak len naspäť tam kde som bývala,je to blízko mesta,veľa ľudí tam poznáme,byvajú tam naši a aj sestra 🙂

kessica
16. únor 2012

@elebe no asik 13 mes. a vy ? 😉

elebe
16. únor 2012

@kessica u nás je to tento mesiac presne rok 😒 HP v poriadku,ešte nás čaká SPG na bud.týždeň a potom skúsime stimulku liekmi 😖

mijadave
16. únor 2012

@elebe moja, ja mam vsetky vysetrenia ok, aj laparku za sebou, mm ma spg ok aj stimulaciu liekmi mam za sebou... 😒 teraz som to vsetko zrusila, uz nechcem priberat, teraz dietujem a chcem dat dole kila z tych liekov... nic do seba uz nedavam.... 😉

elebe
16. únor 2012

@mijadave no tak teraz budeš štíhla kočka a šupo mimi bude v brušku 😀 😀 😉

mijadave
16. únor 2012

@elebe no ved sa aspon z toho vytesujem 😉 kiez by to zas fungovalo, ten zakon schvalnosti, ze schudnem a potom budem priberat kvoli tehu... toto beriem 😀

elebe
16. únor 2012

@mijadave ja by som tiež bola ochotná pribrať kôli tehu aj 20kíl 😀 😀 😝

elebe
16. únor 2012

@mijadave jáááj...musím ísť...povinnosti volajú,sa mi nechce a vonku sa tak šmýka 😠

mijadave
16. únor 2012

@elebe a nie? velmi rada to naberiem, ked teraz viem, co na mna plati, kedze za 38 dni slo 8kg dole - rozlisovacia dieta a zumba 😉

mijadave
16. únor 2012

@elebe tak pekny dnik 😉 a nech stastlivo dojdes 😉

kessica
16. únor 2012

Baby ako rozbehnem mrchuuuu 🙂 citim ju ale akosik sa jej nechce . . . a ked uz ma prist nech cim skor 😀 😀