Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nativanativa
16. únor 2012

@janusa_ tam ten 7dpo vyzera slubne na uhniezdovanie , bodaj bych mala pravdu !!!!! pfuj pfuj

kessica
16. únor 2012

@nativanativa ja som Ti to vravelaaaaa 😀 😀 😀 gratulujeeeem

katka2011
16. únor 2012

@nativanativa no zbohom... to uz bol aky liecitel...

nativanativa
16. únor 2012

@katka2011 no ved toto ... a to chcel na ucet poslat 80 evri prosim pekne za toto .... ani som mu ich neposlala

katka2011
16. únor 2012

@nativanativa 😀 dobre si urobila 😀

janusa_
16. únor 2012

k tomuto asi ani nie je co dodat trosku zla kvalita fotky ale neodolala som.

kessica
16. únor 2012

@janusa_ to je tvoooooj 😀 😀 ??? wooooooooooooow

janusa_
16. únor 2012

@kessica moj moj jedine mooj prvy krat v zivote! po tolkych mesiacoch neveriim

kessica
16. únor 2012

@janusa_ neskutocne sa s tebou tesiiim moja <3 😀 😀 bozeeee podarilo saaa . . .
co by som aj ja zan dala . . nepredas mi ho 😀 😀 😀 😀

janusa_
16. únor 2012

@kessica ja tomu staaale neveeeeeriiiiiiiiiim a asi tak skoro ani neuveerim,
a keby sa dalo predat predam hned 😉 ale napoly ja a ty🙂

kessica
16. únor 2012

@janusa_ noo kedby sa dalo s tym podelit,ze ? 😀 😀 😀 mne dnes klesla ta teplotka tak cakam mrchu dnes by mala aj prist ale furt nic uz ani pocity mrchovske nemam 😒 dufam,ze sa niekde na polceste nezasekla 😒 inak este raz jupiiiiii moja <3

janusa_
16. únor 2012

@kessica dakujem krasne ze tesis so mnou 🙂 ja si neviem predstavit reakciu draheho dnes 😅
uvidis zajtra ci pride a ako budes s teplotou mozno stupnes opat, teraz ti asi fakt ine neostava len cakat a dufat 😉

kessica
16. únor 2012

@janusa_ uvidime co bude dnes som 11DPO mozno bolo skoro na testovanie ale uvidime ked ta BT klesla ma to moc nepotesilo 😉 a co drahy to ece nevie 😉 ??

iinka
16. únor 2012

@janusa_ gratulujeeem

janusa_
16. únor 2012

@kessica mozno BT pojde spat hore uvidis 😉 a ked mrcha nepride tak spravis testik a budes prekvapena🙂

a drahy to nevie, je v robote do 6tej a nechcem mu to volat aby neletel domov ako blaazon..

janusa_
16. únor 2012

@iinka daakujeem🙂

kessica
16. únor 2012

@janusa_ no ved uvidime ale moc tomu nedavam 😀 a ty si ktory DPO ? a cooo rozpravaj ake mas priznaky ??? 😀 😀 😀

janusa_
16. únor 2012

@kessica ja som 10DPO a priznaky? ziadne 😀 nedufala som ze tento mesiac to vyjde vobec ale zazraky sa deju 🙂

kessica
16. únor 2012

@janusa_ vobec ziadne 😀 😀 to fakt ??? kava ti chuti ? 😀 😀

manamani1
16. únor 2012

@majkushka hej to viem ze vela babam v pauze...

manamani1
16. únor 2012

@nativanativa ty si prvy mesiac bez hormonov?

nativanativa
16. únor 2012

@manamani1 nie , ja som uz pomaly 4 cyklus bez nicoho

ili08
16. únor 2012

Ahoj holky,jak se máte?Vidím,že přibyli dvě nové těhulky tak potichučky gratuluju a ať čárečky hezky sílí 😉

@mijadave prosím až budeš dělat zítra tabulku tak zítra budu 5+1 tak prosím o přesun a opravu.Jinak mě ten pokles mrzí,ale nemusí to ještě nic znamenat.

@kessica hlavu vzhůru a šup do dalšího snažilkování- 😉

kessica
16. únor 2012

@ili08 no ved by som rada ale mrcha sa nie a nie rozbehnut 😉 uz som si aj horucu sprchu dala aj sneh som odhadzovala a akosik stale nic 😀 😀

janusa_
16. únor 2012

@kessica ziaadne priznaky ja si pripadam uplne normalne nie ako tehulka 😉 akurat ze som unavena posledne dni ale to som si myslela ze z roboty.

ili08
16. únor 2012

@kessica 😀 kromě clostíku jsi brala ještě ten duphaston,ne?tak to by ti po vysazení měla přijít.Mě v prvním cyklu přišla po vysazení utrošu asi za 5 dní...

@janusa_ taky jsem bez příznaků,dokonce ani tu únavu nemám.Pořád čekám kdy žačnou bolet aspoň ty prsa,ale nic 😉 Jenom pořád říhám,mám citlivější nos a trošku se mi ovlivnily chutě...

ili08
16. únor 2012

@janusa_ a test máš teda taky krásný-12DPO máš stejnou čárku jako já-už jsi slyšela o dvojčatech?? 😀

kessica
16. únor 2012

@ili08 no sak prva krabicka duphastonu po vysadeni hned na 28DC zhruba tak 4 dni po vysadeni teraz su to 3 dni po vysadeny tak este pockam zajtra a uvidime 😀

veronicka33
16. únor 2012

Ahojky dievčatá tak gratulujem TEHULKAM to je krásne že naraz takto až dve 🙂 super držte sa 😀

kessica
16. únor 2012

@ili08 fuha aku tam mam hrubku po vysadeniiiii :D