Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kessica
17. únor 2012

@mijadave ja to mam kazdy cyklus moja , ze teraz uz urcite som tahu a pozri 🙂 ideme dalej 😀

mijadave
17. únor 2012

@ili08 dakujem 😉
@kessica no ja nie, mavala som min. rok, ked som brala clostil alebo soju, no ked som nie vzdy.... 😒 nevadi, presne ako pises, ideme dalej 😉

kacnov
17. únor 2012

ahoj holky tak je to potvrzené mám štítnou žlázu :(((((((

majkushka
17. únor 2012

@safirah tak sme na tom rovnako obidve 3 DC a tiež bol tehu pozitivny ☹ aj u nas

stella881
17. únor 2012

@kacnov stitnu zlatú má každý...myslela si zvacsenu? 🙂

safirah
17. únor 2012

@majkushka jj, všimla jsem si že jsi na tom stejně. ☹ No tak snad se to povede v dalším cyklu. 😉 Čekají mě poslední 2 s clostilem. Teď mi vyšla nová práce, tak pokud to nevýjde za ty dvy měsíce, tak si dáme rok pauzu a nebudeme to zatím řešit CARem. Budu mít v práci totiž první rok smlouvu na dobu určitou.

mijadave
17. únor 2012

@stella881 stitnu zlatu nema kazdy 😀 ale stitnu zlazu ano 😀 😀 😀
@majkushka, @safirah baby, je mi to luto, neviem, ako by som to zvladala na Vasom mieste 😒

stella881
17. únor 2012

@mijadave :D sorry za preklep :D cez mobil sa mi ťažko Pise

mijadave
17. únor 2012

@stella881 v pohode, som sa pobavila 😀 😀 😀

kacnov
17. únor 2012

@stella881 asi ano :( jsem z toho mimo

mijadave
17. únor 2012

@kacnov to verim, a co Ti povedali, ze co dalej? neviem, ja som nemala problem so stitkou, aj ked mi povedali, ze som kandidat na problemy s nou... 😉

iinka
17. únor 2012

ahojte dievčatá....tak po týždnovom meškaní dnes dorazila mrcha...po nej ideme na další pokus🙂

mijadave
17. únor 2012

@iinka to ma mrzi, tak drzim pasticky do dalsieho snazenia 😉

iinka
17. únor 2012

@mijadave dakujem veľmi pekne, po mesačnej pauze bude na rade aj clostil, a lutenyl....tak budem dúfať, len sa musím sanžiť že na to nemyslím, lebo môj drahý mi už nadáva že moc na to myslím,...už sa mu to prestáva páčiť...takže od dnes sa tvárim že na nič nemyslím🙂 ved aj s tým meraním bt som si dala na mesiac pauzu....aby to nebolo také okaté🙂

mijadave
17. únor 2012

@iinka aj mojmu to vadilo, tak mu nesmiem hovorit o tom, ze je ovu alebo tak... cize sa tvarim, ze nic, ale BT si meriam, to som mu povedala, ze podla toho viem, kedy dorazi ms a nemusim zbytocne nosit vlozky a aj si musim sledovat cyklus, ci sa mi predlzuje alebo nie... 😉

nic, dievcata, lucim sa, frcim domov a potom babineeeeeec 😀 pa

iinka
17. únor 2012

@mijadave neboj nič aj ked sa sanžím zatajiť kedy by som mala mat plodné dni, on to má tiež odsledované, sa mi nule prekecol🙂 ale tentokrát nebudem na to myslieeeeeeeeeeeeeeeeet🙂

kessica
17. únor 2012

@majkushka moja kedy si davas clostil ? 😉

majushkab
17. únor 2012

Dievčatá ja som tu minule písala,a chcem sa opýtať koľko mesiacov za sebou beriete clostil ?Mne ho dr.dnes zase predpísal 4krát a to som myslela že už ho nemôžem.V tom prib.letáku píše že 3mesiace potom 3m.pauza.Povedal mi že to nevadí ,no ale neviem...poradí mi niektorá?

majkushka
17. únor 2012

@kessica ahoj moja ako , mrchana už dorazila? ja som dnes 3 DC a začinam v nedelu prvou tabletkou to budem 5 DC - 9 DC

iinka
17. únor 2012

@majushkab mne dr. povedala že pol roka sa môže, a potom pauza

janusa_
17. únor 2012

@ili08 ja by som bola stastna keby bolo aspon jedno 😉

majushkab
17. únor 2012

@iinka jaj tak to si ma potešila...už len dúfať,aby to vyšlo

iinka
17. únor 2012

@majushkab 🙂 mne to povedala dr...tak asi to tak bude🙂 ja idem teraz tretí mesiac.

majushkab
17. únor 2012

mne tiež dr.povedal že nevadí,len ten leták ma zmiatol...ja už 4 mesiac,a už z toho začínam byť zúfalá,no,ale musím veriť že raz sa podarí....budem držať pršteky aby ti to vyšlo 🙂 a kedy ich začínaš brať?

kessica
17. únor 2012

@majkushka ahoooj no prisla mi dnes 😉 a ja zacinam tiez s clostilom v nedelu na 3DC - 7DC a aj @manamani1 s nami zacina v nedelu s clostilom 😀 😀 tak sme na to uz tri 😉 😉

manamani1
17. únor 2012

@kessica
@majkushka mi vravela, ze mam zacat az 5DC..ty to mas od dokiho, ze 3DC?

janusa_
17. únor 2012

Babulky silno vam vsetkym drzim palceky aby ste boli tehulky coskoro 🙂

strawbery
18. únor 2012

@ili08
@nativanativa
@janusa_ gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem moc 😀

Inak dobré ránko prajem 🙂 .....ako sa mi inak máte?....ja to tu flákam v zapájaní sa do dikusie,ale sledujem dianie 😉

antana123
18. únor 2012

@strawbery Ahojky dlouho si tady nebyla jak se máš????

antana123
18. únor 2012

Přeju dobré ránko 🙂