Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

fifitko25
19. únor 2012

@majkushka mas vtedy mm doma však 😀

kessica
19. únor 2012

@majkushka pockaj 🙂 chodime teda na to iste??? bo ja neplatim nic ... ako to u Teba prebieha ked prides k dr. teda??? 🙂

kessica
19. únor 2012

@fifitko25 bo ked vy platite a dost za to tak ja mam pocit, ze asik nechodime na to iste 😀

majkushka
19. únor 2012

@kessica ale ano prideš sonom kukne zo spodu foliky ake su pomeria a posle domou 😀 😀 😀 😀 , je to to iste ale u nas sa za to plati a u vas nie u nas je to ako nad vykon

majkushka
19. únor 2012

@fifitko25 ano presne tak ja som si ju naplanovala na nedelu hihi

kessica
19. únor 2012

@majkushka ale az 20€ sak to je hrozne ☹ a ze nadvykon sak to trva cca 5 minut co mi to tam prebáda ako som na tom... Pridite si to teda merať do Trencina so mnou 🙂

veronicka33
19. únor 2012

@kessica
@majkushka
@fifitko25 ahojky dievčatá u nás v Šamoríne sa platí až na 4 krát 3x zadarmo 😀

kessica
19. únor 2012

@veronicka33 no tak ja uz som bola 2x 🙂 tak uvidim mozno si aj on vypyta neskor za to eurače 😀

drndapetka
19. únor 2012

@mijadave Ahojky,
prosím o změnu v tabulce. Dnes jsem 1 DPO, ovulka došla tento cyklus dříve. Měla jsem už 8DC folikul 17mm :-O

fifitko25
19. únor 2012

@kessica isto chodíme na to iste, meranie folikov sonom odspodu 🙂 len u môjho súkromného lekára je to nadstandard, ale som zas fakt v dobrých rukách, tak mi to za to stojí 😉

fifitko25
19. únor 2012

@veronicka33 super akcia 😀

harley26
19. únor 2012

Holky, které máte zkušenosti s pregnylem - fakt je možné, že je v těle víc jak týden? A pořád může ovlivnovat TT falešně? Co sem různě prozkoumala, tak někde píšou tři dny, někde 10 :( mám z toho hlavu jak patraci balon ...

kessica
19. únor 2012

@fifitko25 no ja mam tiež súkromníka a zatial za to nič nevypýtal ale čo neni môže byť 😀 no a aj ja som s ním spokojná bo mu vo všetkom dôverujem a to je hlavné 🙂 a vždy keď som mala problemy tak mi pomohol ... tak verím, že sa mu to aj teraz podarí 😀

kessica
19. únor 2012

@harley26 ja som pregnyl este nemala ale chcem sa tento cyklus nan spytat 🙂 a ty mas problem s TT???

fifitko25
19. únor 2012

@harley26 mne Doki povedal, že 36 hodín je v tele, ale zas každý organizmus je iny, Možno ho pomalšie tvoje telo likviduje 😉 alebo to uz nie je pregnyl, ale ozajstny HCG, ak mas pozitívne testy 😉

harley26
19. únor 2012

@fifitko25 kéž by, ale nechci se na to upínat, protože co sem si pročetla na netu, tak holky měly falešně pozitivní i 12 den :( tak musím vydržet, ale cítím se absolutně netěhotně, takže to vidím opravdu na ten pregnyl.

harley26
19. únor 2012

@kessica ahoj kočko, no dneska sem si dělala TT - jsem 9DPO a je tam malý duch. Tak ted nevím, jak to mám brat, jestli je to pregnyl (což si myslím, že je) a nebo třeba opravdu pozitivní. že já hloupá s tím testováním nikdy nevydržím počkat jak bych měla 🙂)

kessica
19. únor 2012

@harley26 🙂 hod ten testik na sklo nech spolocne kukneme 😀 moja a co ak sa podariloooo .... a s tym testovanim niesi jedina 🙂 som uplne rovnaky pripad 😀

majkushka
19. únor 2012

@harley26 a som testla 8 DPO a bol a 10 PDO už nebol dostala som 5000 jednotiek

harley26
19. únor 2012

@kessica je to tak slaboučké, že to ani nejde vyfotit 🙂

harley26
19. únor 2012

@kessica kdyby se podařilo, tak se z toho asi zblázním štěstím 😀

kessica
19. únor 2012

@harley26 sak skus test o dva dni a pak sa uvidi 🙂 jeeeeeej a ak by sa podarilo by nam pribudla dalsia tehulka do tabulky 🙂 moooc Ti to prajem a budem drzat prsty 🙂

janusa_
19. únor 2012

peknu nedelu prajem 🙂

kessica
19. únor 2012

@janusa_ aj tebe 🙂 no ako sa citis ?? 😀

janusa_
19. únor 2012

@kessica asi tak ze ked o chvilku vytiahnem kolac z rury tak budem schopna lahnut a spat 😅 aspon ze je nedela ze si mozem oddychnut 🙂
a ty ako travis dnesny den? ? 🙂

fifitko25
19. únor 2012

@harley26 nezameriavaj sa na príznaky a pocity, len to zbytočne deptá a kazí náladu.... Počkaj na den mrchy a testuj a uvidis, že to bude dobre 😉

kessica
19. únor 2012

@janusa_ v práci 😉 ciže pospať si ja nemôžem 😀 inak nič noveho.... dnes som dala clostil začína druhý cyklus tak dúfam a verím , že sa nám podarí 😉

ingris
19. únor 2012

@kessica a k akému doktorovi chodíš do TN lebo ja chodím tiež do TN a k súkromníkovi a ja platím tiež ale len 7 eur a keď opakuje folikulometriu tak sa už neplatí nič

kessica
19. únor 2012

@ingris ja chodím k Chlapečkovi a tam som ešte nikdy za nič neplatila 🙂

zana21
19. únor 2012

Holky, koukám, že vám zase přibyly těhulky, gratulace 🙂 V naší diskuzi na IUI se zatím nepodařilo prorazit ☹