• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@veronicka33 ty ho mas ?? a ake to je, co ti ma uakzaovat ??? :slight_smile:
25. únor 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica No ked máš ovu tak by ti mal ukazovat take papradie :slight_smile: ale je to oničom nič mi nikdy neukazal :frowning2:
25. únor 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky,
@veronicka33 pokial ide o ten ovu mikroskop, tak aj ja som sa o to zaujímala v lekárni.kamoška mi tam robí a ona mi povedala, že vela žien sa na to chodí stažovať, že je to nekvalitné.......takže sa tým vôbec neriad a isto dnešný testík bude silnejší :slight_smile:
25. únor 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majushkab ahoj, vďaka za reakciu, ja mám tretí cyklus s clostilom a toto cítim prvýkrát.... mne sa nevytvorilo viac vajíčok ani pri prvých dvoch prípadoch, bolo len jedno, ale aspoň veľké a dominantné, najskôr bolo 22 mm a potom 24 mm - bez liekov som mala sotva 14 mm.... tak som zvedavá, v pondelok idem na folikulometriu a uvidím,č i ich tam nebude aj viac :grinning:
25. únor 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veronicka33
@strawbery presne presne aj ja som citala vo forach ,ze to je trosku blbost cize daj radsej na ovu testy :slight_smile:
@fifitko25 no ja ked som prvykrat brala clostil a isla som k dr. na kotrolu tiez som mala len jedno vajicko ale dominantbe 20mm :wink: uvidim ako to bude teraz :wink: :wink:
25. únor 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@fifitko25 tak potom napíš ako si dopadla :slight_smile: ja mám vždy viacej a aj 3 take väčšie okolo 24mm..no aj tak sa nazadarilo :frowning2: uvidíme teraz ved raz sa to podarí :slight_smile:
25. únor 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A inač baby vám aj zisťovali dr.prečo nemate ovulku? :slight_smile:
25. únor 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica som zvedavá aj ja,či do tretice bude viac vajok a hlavne, či sa nejaké už konečne uchytí :grinning:

@majushkab ani nám sa nedarí, lenže u nás je problém aj u mm - máme pomalých bojovníkov :unamused:
25. únor 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majushkab mne áno,ale ja chodím do centra ........ináč baby ja som teraz 4cyklus s clostilom a tiež mávam len jeden dominantný folik
25. únor 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strawbery ja som mala vždy len jeden.... :unamused: aspoň niečo no nie? :grinning:
25. únor 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fifitko25 no sak dufam,ze sa podariii :grinning: :grinning: sak uvidim ten utorok co mi povie :wink: a duphaston teda nasadim az po ovulke hmm ? :slight_smile:
25. únor 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kessica určite až po :slight_smile:
25. únor 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fifitko25 presneeee lepšie jeden ako žiadny .......treba myslieť pozitívne :grinning:
@kessica áno, duphastom rozhodne až po ovulke :wink: ...aj ja ho beriem
25. únor 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kessica isto po ovulke, doki ti nepovedal, od ktorého dňa? ja som brala dufík len mesiac, lebo mi z neho bolo fakt zle, namiesto neho mám utrogestan, ten znášam v pohode :grinning: a mám si ho dávať až od 17 DC :wink:
25. únor 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fifitko25 ahojte babulky , svokra ok , a ja dufam tiež , hihihi ja dnes 11 DC tak som zvedava , ale je mi inak super , nič ma neboli :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kessica inak mne tiež dr. hovorí až potom kedy si ho mám dať, pretože ja mám ovu hala-bala ako sa jej chce, zakaždým inak........no, ked mi pichnú pregnyl, tak mi povie, že o dva dni ho mám začať brať
25. únor 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkushka
@strawbery
@fifitko25 no to bolo tak,ze ja som prisla na 15DC k dr. a este ovulka neprebehla a uz som dva dni brala duphaston bo ked som bola na 12DC u dr. povedal mi ,ze je to super folik velky ze 13DC mam nasadit duphaston asik cakal ,ze ovu prebehne na ten 12DC no ale nic z toho asik to ten duphaston blokol . . . :unamused: sak tento cyklus urcite az po ovulke ak niaka bude :wink: :wink:
25. únor 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kessica dufík ti môže bloknúť ovu, to je pravda.... mne zatiaľ vždy ovu prebehla v dňoch 12 - 14 DC, takže od 17 DC, keď nasadzujem utros, je to v poriadku... počkaj na ovulku radšej :wink:
25. únor 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kessica Nezabudni o 17tej testujeme :grinning: už ma chytá zase spánok asi sa naobedujem a šup ho do posielky :slight_smile:hahaha :grinning:
25. únor 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kessica podla mna by ti on mal dávať aj ten pregnyl.......pretože tam je istota, že naozaj praskne a môžeš začať ten duphaston brať :angry: ........alebo ho nepočúvaj a podla ovu testov si ho nasadíš sama a bude :grinning:
25. únor 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronicka33 No sak myslim na to :grinning: :grinning: nie,ze zaspiiiiiis :grinning: :grinning:

@fifitko25 No sak radsej dam az po ovulke ten duphik :wink: :wink: hadam mi to pomoze :grinning:
25. únor 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strawbery no ved sa ho opytam na ten pregnyl bo bny som ho chcela :grinning: :grinning: @nativanativa mi slubila ,ze mi ho posle teda dufam,ze dovtedy pride :wink: :wink:
25. únor 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kessica ano ano , ja ti ho poslem ale az v utorok , nakolko som v robote od rana a nemam sa jak dostat na postu ok ?
25. únor 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa tak ten co mi posles si dam teda pichnut asik az na druhy cyklus :grinning: :grinning: dakujeeeeem :slight_smile:
25. únor 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa alebo to mozno este stihnem teraz :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 tabulkarka kde siiiii ? :grinning: :grinning:
25. únor 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kessica jak mas cyklus ? ked to pride doporucene , tak by to malo byt rychlo , poslem to expresne :wink:
25. únor 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave @manamani1 neviem sice ktora opravujete tabulku teraz ale poprosim o vymazanie spomedzi tehuliek :pensive:
25. únor 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ si ma opustila z druziny :cry: :cry:
25. únor 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa raz sa k tehulkam urcite vratim,verim tomu :pensive:
25. únor 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek