Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
27. únor 2012

@kessica ano, pozerala som, no este je to svetle 😒 no ved uvidis, co Ti zajtra povie dr. 😉

kessica
27. únor 2012

@mijadave no sak niako bolo niako bude 😀 😀

mijadave
27. únor 2012

@kessica ale uz by konecne mohlo byt lepsie, nie? 😉

majushkab
27. únor 2012

ahoj baby tak je dnes 13 DC ,v ľavom vajkovode folik 24mm a potom 23mm a v pravom 21mm,pichnuty aj pregnyl a dal mi aj dufik ...no a budeme čakať 🙂 @ fifitko25 tak sme na tom podobne...čitam že ti navrhol doki laparku no aspoň budeš vedieť na čom si a nieje to hrozne ja neľutujem že som na ňu šla 😉 😉 😉

angelika_2
27. únor 2012

@fifitko25
ahojky, brala si dufík len mesiac, lebo ti z neho bolo fakt zle? zvracala si? či len bolesti brucha? mne ho dnes nasadili aj s clostilom tak neviem čo mám od neho očakávať 😖

angelika_2
27. únor 2012

@fifitko25
aj tebe navrhli laparku?mali si dufik aj clostil?

majushkab
27. únor 2012

@mijadave suhlasím zumba je super len u nás ju už zrušili ☹ vidím že sa postupne zmieruješ s tým že tretie babo možno nebude ☹ ale ja ťa chápem ,že ešte chceš 🙂 ja mám jedno som zaň vďačná ,ale aj tak túžba po druhom je veľmi veľká aj mm by veľmi chcel ďalšie 😉

majushkab
27. únor 2012

@kessica pozerala som ti grafík podľa mňa čoskoro bude ovu 😉 ,mne tak klesla bt vždy 2dni pred ovu teraz nemeram tak neviem 😕

mijadave
27. únor 2012

@majushkab ano, zmierujem, co ine ostava 😉 a mas pravdu, tuzba je veeeeeeelmi silna... 😉

jania023
27. únor 2012

@manamani1 ahojky zmenis mi v tabulke posledny cyklus nebol 35 ale iba 33..neviem ako si prisla na 35 😀 inak aj u ns je pauza z babom lebo mamme vela stresov ale nadej stale je 😉 ideme na sr tak si dam iui uvidi sa

manamani1
27. únor 2012

@jania023 sorry,zastupovala som mijadave, este som neskusena tabulkarka 😉 ...
@mijadave opravis jania023 posledny cyklus na 33...diky 😉

manamani1
27. únor 2012

@kessica testik?

manamani1
27. únor 2012
fifitko25
27. únor 2012

@angelika_2 ahoj, mala som kombináciu Clostil a dufik, ale bolo mi z neho zle, bolel ma žalúdok ako na zvracanie, aj prsia ma boleli, mala som pocit uzkosti a depresie... Ked som to povedala doktorovi tak mi ho vymenil za utrogestan a teda to je riadny rozdiel 😉 na laparku ma navrhol dnes, nakoľko asi budeme riešiť IUI a pred tým musi byt potvrdené, že su priechodné... Uz som tretí cyklus s clostilom a stále sa nedari i ked Foliky uz rastu.... Lenže u nas má problém aj mm so spg ☹

majkushka
27. únor 2012

@fifitko25 a ake su foliky a čo to tak že laparka ? si bola u doktora ?

fifitko25
27. únor 2012

@majkushka ahoj Áno u doktora... Nalavo 24 mm a napravo 12 a 13 mm. Laparka bude pred IUI ak by to nešli prirodzene, skusime Ešte teraz a další cyklus a ak nic, tak mi nic insie neostáva 😒

jania023
27. únor 2012

@manamani1 ok mas odpustene 😀

majkushka
27. únor 2012

@fifitko25 to je ok to zvladneš ja som po laparke aha a super mna dnes preukrutne brucho bolelo aj som zašpinila trochu tak neviem co je co sa deje

ingris
27. únor 2012

@manamani1 na jedenásti deň krásne 😀

ingris
27. únor 2012

@pancuska No ahoj ja som dnes nedopadla bohvie ako síce 2 fol. ale malé len 11,9mm jeden na pravo jeden na ľavo minulí mesiac na 13 deň už len voľná tekutina tak ten môj organizmus vôbec nechápem ale idem zase v stredu na folikulometriu tak uvidíme doktor povedal že uvidíme ako dorastú a potom budeme riešiť ďalej ale spomínal že by sme skúsili 2X denne po 2 tabletky to je už môj poslední mesiac beriem ho už pol roka potom neviem čo ďalej

kessica
27. únor 2012

@manamani1 moja testovala som sa okolo 16tej a nic ☹ uplne ze biely sak dam ho tam ale skusim sa este taz za hodku otestovat bo predtym som trosku pila 😒 Sak uvidim aky bude ale je to zvlastne asik nebude tento mesiac ovulka. . . . inak ak by som maka cystu ako by vyzerali ovu testy ???? Asi tak ako tie moje,ze ?? 😒

manamani1
27. únor 2012

@ingris nooo idem este asi raz testnut zachvilku,pretoze zacali aj bolesti,juchuuuu 😉

manamani1
27. únor 2012

@kessica Ty cysta! 😉 ...nemas ziadnu cystu,ved sme este len 11DC, ja som doteraz necitila nic, a teraz posledne 2 hodinky zacali bolesti a hlien uz mam taky 😉 ...takze to pride z minuty na minutu...este aj ja testnem zachvilku!

iinka
27. únor 2012

@janusa_ ahoj, zbežne som pozerala čo tu je nové...a čítam čo si písala....nedopadlo to dobre???☹

iinka
27. únor 2012

@majkushka ahoj, kedy si bola na laprke?

majkushka
27. únor 2012

@iinka 1.11.2011 prečo ? teraz treti cyklus som po

majkushka
27. únor 2012

@manamani1 ano snaženičko včera ale mm už je fuč a pride až v piatok

iinka
27. únor 2012

@majkushka len tak som myslela že teraz niekedy, lebo som tu dlhšie nebola...
no tak ja som bola tri dni pred tebou🙂

manamani1
27. únor 2012

@majkushka nevadi, hlavne ze vcera bolo, a date este aj v piatok 😉

kessica
27. únor 2012

@manamani1 No ja neviem sa strasim asik s tou cystou ,co ? 😀 hehe

@majkushka ahoj ako sa dari ? 😉 😉