Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ili08
27. únor 2012

@janusa_ Letím domů z práce,drž se holka,posílám objetí...a moc mě to mrzí ☹

mijadave
27. únor 2012

@jania023
@manamani1 ok dievcata, opravim zajtra, teraz Vas docitavam len na mobile a tu sa mi nedobre robi tabulka 😉

mijadave
27. únor 2012

@stella881 ahoj moja, vitaj spat 😉 opravim zajtra ok?

stella881
27. únor 2012

@mijadave dakujem a jasne kedy budes mat cas..co mate nove??

mijadave
28. únor 2012

@stella881 ahoj moja, ani nic velmi nove... ale s mm som mala rozhovor o nasom snazeni.... tak to nechavame tak, proste mm uz nie je presvedceny, ze chce tretie... ale nevadi, pozor si nedavame, lebo vraj ked sa doteraz nepodarilo, nemusime 😀 to by bola sranda, keby to vyslo 😀 a Ty co mas nove, ako bolo?

kessica
28. únor 2012

http://www.fertilityfriend.com/home/3b1b5e/
ahojte moj grafik. . .
No dnes som 12DC a mala som ist k dr. a ambulancia prazdna 😒 😒 ani odkaz,ze ci ma dovolenku,alebo nieco podobne . . . nechapem . . . Sak skusim tam neskor zavolat,ze ci tam niekto bude 😒

mijadave
28. únor 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC..............PC......DPO.......Vitamíny a další
Kytula......................33...........1r..................81..............40.......................Clostil,listovka,pangamin,alchemilka,lan.semena,Hormeel
Kacnov....................23..........13m..............50...............50.......................Gynex
Zana21...................31...........8m...............39...............36.......................Clostil, merional, listovka
DaDenKa111.........31..........4r..................28...............33........11......... Clostilbegyt,Pregnyl,Utrogestan,Femibion 800 Janielik87..............24...........9m................28...............32.......................Femigard, E, Maca, Femibion
Petulak1988..........23.........18m...............23................28......................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Drndapetka...........27.............4r................21................33........10..........Clostil,duphaston,femibion 800,kontryhel,ACC long,metformim
Govinda .................31.........35m...............20................49.....................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Stella881................23..........18m..............19...............32.......................femibion,alchemilkový čaj,maca, Euthyrox 25
Ingris......................31..........6,5r................15...............28.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Veronicka33..........34...........2r..................15...............29.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Majkushka.............32...........9m................14...............32.......................Clostil,utrogestan,kyselina list.,
Safirah....................23..........1r...................14...............32.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Pancuska...............31..........2,8r...............13...............28.......................Femibion,caj gynastan,vit. B6 a E, lan.semienka
Kessica..................24.........13m...............12...............29.......................Clostil,duphaston,estrofem
Manamani1...........25...........7m................12...............31.......................Clostil,duphaston,gravital,maca,grep.dzus
Strawbery...............27...........2r....................7...............41.......................Clostil, pregnyl, duphaston
Zuzi_k.....................29...........2m..................7...............67.......................Clostil,Duphaston
Jania023................30............3r...................4...............33.....................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP........................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................34+3...................34+3............8.-10.4.2012.......................................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........30+6............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................26+0.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............23+5..................22+3................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............20+0..................19+5................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............18+3..................18+1................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r..............15+4............................................17.8.2012............12.3......
Veji......................25................8m...............14+6..................14+4..............22-28.8.2012.......................
Jeny....................30................2,5r..............11+1..................10+0.................21.9.2012...........................listovka
Nativanativa.......29...............13m...............7+0............................................23.10.2012........................calibrum baby plan , zelezo plus
Ili08.....................28................5m.................6+5...........................................17.10.2012.........................Femibion 800, utrogestan

majushkab
28. únor 2012

@kessica no teda 😖 veď možno ,len neskôr začína robiť,o koľkej si tam bola?...budem na teba myslieť,aby tam bol 🙂

kessica
28. únor 2012

@majushkab no ved teraz to riesim na mojom fotoblogu,ze ordinuje dnes az od 12tej 😀 😀 😀 a to som vobec nevedela 😉

majushkab
28. únor 2012

@kessica no vidiš tak nakoniec to dobre dopadne 🙂 džím aby tam boli foliky jak hrom 🙂 🙂 🙂

kessica
28. únor 2012

@majushkab no uvidime 😀 bodaj by si mala pravdu 😉 😉

stella881
28. únor 2012

@mijadave to ny bolo skvele keby teraz ako najust podarilo sa ;) drzim silno palce ;) dakujem za opravenie tabulky... Bolo super zdravy vzduch pooddychovala som si od vsetkeho aj od mm , no to bolo zvytanie ked som prisla, boli sme si aspon vzacny ;D mam od snazenia pomohol ten zly spermiogram..prestali sme sa snazit a tolko nato mysliet ked vieme ze musime vyriesit najskor to a potom riesit a stimulovat mna.. Sme taky kludnejsi nenajaname sa tak a miovanie si uzivame ..nech nam to len vydrzi a nezacneme zas hon na carodejnice ;) a hlavne nech sa zadari nechceli by sme to mic riesit cez centrum

manamani1
28. únor 2012

@kessica ako graf?

mijadave
28. únor 2012

@stella881 tak to je super, si bola sama? som myslela, ze ste spolu sli niekam zrelaxovat 😉 presne, nech sa nam to nahananie nevrati 😉 aj my si to teraz viac uzivame 😀 kiez by nam to vyslo, kedze sa nam podarilo relativne vypnut 😉

kessica
28. únor 2012
kessica
28. únor 2012

@manamani1 noooo 😉 a ako sa dnes citis ? budeme robit okolo 17tej ovu test ? 😉 😉

kessica
28. únor 2012

Uz mi prisel od @nativanativa pregnyl 😉 kujeeem a o 12tej idem k dr. tak sa ho na to opytam 😉 😉 jupiiii 😀

stella881
28. únor 2012

@mijadave presne ..ved viem ze je toho strasne vela na tej psychyke ale nech mi hovori kto chce co chce proste sa to neda ked chces.....a kolko tolko sme teda povolili tak bodaj by sa postastilo...cez tyzden sa mi snivalo ze som videla cele stado bocianov!! 😀 😀 😀 tak hadam ...budem taka trufala a budem to brat ako dobry signál 😀 😀 😀 nie nebol somnou bola som tam strazit dievcatko

manamani1
28. únor 2012

@kessica nooo jasne ze budeme testovat...aj ked grafy mame este predovulacne, pomaly by mohla stupnut teplota,nie? jeziiiiis, ved ty ides dnes na folikulometriu, to je super. o kolkej budes pisat dobre spravicky?

kessica
28. únor 2012

@manamani1 no o 12tej ordinuje dnes doki cize tak okolo 14tej napisem a dufam,ze dobre spravy 😉 😀

nativanativa
28. únor 2012

@kessica weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeei , to bude deti jak smetiiiiiii 😀 😀

ingris
28. únor 2012

@kacnov ahoj ja som práve pozerala tabuľku a chcela som sa ťa spýtať koľko berieš kvapiek Gynexu keď ti ešte stále neprišiel MS 😒

kessica
28. únor 2012

@nativanativa nooo v to dufam 🙂 hehee

kessica
28. únor 2012

@manamani1
@majushkab
@mijadave
@majkushka
@janusa_ Ahojte kocky tak som prisla od dr. na mam opat folik na pravej strane vravel,ze by mal byt na lavej ale neni to problem som 12DC a folik je 18mm ze sa krasne zvacsuje a ze ovu predpoveda na 19DC ,ze mam teda prist na 18DC na prgnyl teda najskor na kontrolu a pak sa uvidi ci mi ho pichne 🙂 No a jedine co ho zenpokojilo bola moja sliznica,ze neni taka ako ma byt ,ale ze to upravia opat ten estrofem tak mi ho predpisal. A este jedna vec o duphastone ani slovko nepadlo ani mi ho nepredpisal 😉 asik fakt brani tej ovulke tak mi ho radsej nedal . . cize co vy na to ? 😉

manamani1
28. únor 2012

@kessica Ja si myslim, ze si nam napisala celkom fajn spravu,nie? 😉 ...v poho, takze folikuli si rastu pekne-super!Nebol proti pregnylu?Takze moj nazor je taky, ze by som sa nesnazila tých 6 dni, povedat partnerovi ze nechat tak spermie 😀 😀 😀 ...a zacala by som testovat tak toho 15DC- moj nazor!

kessica
28. únor 2012

@manamani1 No mala som z toho fajn pocit bo vravel,ze vsetko sa pekne vyvija 😀 no a dnes ovu test robit nebudem som sa ho na to pytala a povedl,ze je este skoro a tiez mi dal ze tak 15DC mam zacat 🙂 😀 😀

manamani1
28. únor 2012

@kessica no super, mozem ist aj ja za doktorku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kessica
28. únor 2012

@manamani1 to ano 😀 😀 bo ja som sa ho pytala,ze si uz robim ovu testy a on,ze moc skoro mam zacat 15,16DC tak dam na teba a zacnem 15DC 😀 😀 😀

kessica
28. únor 2012

@manamani1 a nebol proti pregnylu normalne povedal,ze v ten pondelok mi ho pichne ak bude vsetko oki 😉