• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
lenka no drzim palce
29. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wolfi díky, ale jako vždy, moc nedoufám, ale prostě řekla jsem si, že si aspoň měsíc od všeho odpočinu, to lítání po doktorech už mi leze na nervy :angry:
29. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem nevydžela a přišla zas.. :grinning:
29. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kami, to znám, je to děs, normálně u koně můžu sedět až do večera a pak zjistím, že jsem nic neudělala :grinning:
29. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, tak se zase hlásím. Byla jsem minulý týden na dovče v Londýně a ještě jsem neměla čas Vás dočíst. Teprve teď jsem dodělala všechny resty po šéfové! :angry: Ale stálo to zato, nakoupila jsem tam spouuustu věcí na mimíse, tak až bude čas, nafotím.

A co jinak nového, jak se všichni máte?

Jo a abych nezapomněla posílám spooooooooooooooooooooooooostu těhu bacilků! :slight_smile: :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
wofski nabíhají, to je pravda. letí to docela rychle.

Leni to je jasný, pro mimíska všechno. Třeba teď se mi ta zácpa změnila v průjem. No a vyber si že? :grinning:
29. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Kri :dizzy_face:
Ty brďo, už 19tt, to snad ani není možné. A koukám, že jsi měla krásnou dovču a jak se to líbilo mimískovi?
Já taky byla na dovče po Tyrolsku a Bavorsku.
A stále tedy chodíš ještě do práce?

Nového tady asi nic, těhulky už si založily novou diskuzi, můžeš tam za nima juknout -http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=98698&vOffset=150&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

Já mám po ovulce, takže mě čeká čekání :wink:

Bacílky chytám a děkuju za ně :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to je děs a to sem se teprve včera zaregistrovala..přes známou-ani bych nevěděla že něco takového existuje.A sem s vámi ráda děsně moc.. :sunglasses:
29. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky chnapu po bacílcích.. :grinning:
29. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kami, já jsem na koníka narazila úplně náhodou a od registrace je to taková moje droga. A jsem tu taky moc ráda, protože si tu můžeme všechno říkat a vzájemně se podporujeme a prostě je to hrozně fajn tady klábosit :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tak chvalabohu mam cytologiu negativnu este sono prsnikov 10.6. ... bojim bojim
29. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni je to možný ty bolesti podbřišku?Chtěla sem se zeptat ty si prvo -snažilka?
29. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
wolfi já byla na cytologii v pondělí tak zatim nevim..ale obvykle když tam něco je -hned mi volaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wolfi, no super a sono také bude OK, neboj :slight_smile:

Kami, jj, jsem prvosnažilka :wink: A myslím, že ty bolesti jsou fakt v pořádku, skoro všechny holky to tu popisovaly, když braly clostík :wink:
29. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kočky, jdu pápnout, všem přeji dobrou chuť :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,pane jo to jsou teda bolesti..téměř menstruační spíš bych řekla že i větší :unamused: to by mě zajímalo proč se to děje
29. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak dlouho se snažíte Lenko?
29. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kami, jukni ke mě do albíčka, mám to tam popsané :wink:
29. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já kdybych věděla kde se to hledá to album.-. :sunglasses: bych i rada mrkla
29. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi už jsem to našla.. :grinning: je to ten fotáček napravo? :sunglasses: Jestli jo tak je to vončo..Leni papkáš taky calibrum,ale koukám muž tvůj zinek?Je to na co?Přítel baští ečko
29. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni kde sí?
29. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to dufam 10.6. idem na sono a 18.6. na krv na boreliozu
29. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už jsem tady, byla jsem na obídku :wink:
Kami, dobře jsi to našla, je to na tom foťáčku :slight_smile:

Calibrum jsem papkala, ale teď už ne, dost jsem po něm přibrala. Teď si dávám jen kyselinu listovou. No a Milda ten zinek, ale to jen když mu to připravím, sám si na to nevzpomene, prostě chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já asi taky jen dopápnu to balení co mám a dám se na kys.listovou.Už nepotřebuju přibírat mi stačí že sem jak kulička ted..
29. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na co je ten zinek dobrej?Nám právě řek lékař at baští mužík vit.E--
29. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kami, přesně a navíc to stojí docela dost peněz. Já přibrala i po clostíku a už mi to stačí, jsem si dost oblečení musela pořídit nového, protože se mi všechno "nějak srazilo" :angry:
29. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka presne aj ja po nom priberam ale teraz si ho dam pred tym umelym na 3 mesiace a potom uz len kyselinu listovu
29. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to jám i od přírody nadváhu..ale jako abych přibírala dál to se mi taky nechce..Mám i nakázáno hubnout,ale nemám vůli to držet--diety.A navíc špatná zkušenost..
29. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
wolfskinka:já se nevážila radši..už asi 2 roky :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kami, my teda máme spermio OK a když jsme na něm byli, tak nám dr. řekl, že se chlapům dává zinek. Tak teda nevím, co vlastně chlapům pomáhá :unamused:
Jinak na diety taky nejsem, už jsem to sice zkusila, ale samozřejmě jsem pak nabrala ještě víc, takže se snažím moc se nepřecpávat a držet si tak nějak stejnou váhu.

Wolfi, viď, je to hrůza, jak se po tom všem přibírá, mě to pěkně štve, člověk aby kradl, když si musí kupovat nové věci :angry:
29. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek