Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bambula27
26. bře 2012

@majushkab nooo, takze potom je tam sanca ...lebo mam manzela mimo domu, vrati sa az v piatok vecer, bojim sa, ze to prepasneme....

majushkab
26. bře 2012

@bambula27 tak snad nie držim prsty aby už bol dosť velky ten folik a kolky DC budeš?

bambula27
26. bře 2012

@majushkab v den folikulometrie budem 13DC...väcsinou som mavala ovulku na 16DC, tak uvidime. Ale verim no...ze to dobre dopadne. a dakujem ti

milacik3
27. bře 2012

@majushkab a pregnyl je na prasknutie vajicka aby sa uvolnilo vsak? ako sa vlastne da zistit ze neprasklo?
Lebo ja mam ist hned ako doberiem clostil na folikumetriu a povie mi kedy mam ovulku a ako doktor bude vediet ze praskne alebo nie...to sa asi nedozvie...

milacik3
27. bře 2012

@bambul7 no doktorka mi to uz spominala v januari ked sme s tym zacali...ze by bolo dobre keby isiel manžel na spermiog. ale to som neuzivala od januara do marca ziadne lieky chcela zistit ci otehotniem a ked nie tak nasadi liecbu no a nepodarilo sa dokonca ani MS som nemala bez liekov ☹ tak mi teraz dala utrosgestan a clostil...tak uvidim prvykrat ich budem brat...citala som ze vela zenam ani nepomohol..tak som zvedava ako ja budem reagovat... 😒

mijadave
27. bře 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulecka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

aduskatt
27. bře 2012

@milacik3 dozvie sa to pomocou ultrazvuku, ten ukaze, ci tam stale ostalo vajko, ale tam uz nie je.......

isabellaa
27. bře 2012

@bambula27
ahoj, ake mas davkovanie clostilu? Ja idem od zaciatku cyklu 1x na clostil a mam po jednej tabletke 5 dni, nie je to malo baby?

aduskatt
27. bře 2012

@isabellaa je to bezne davkovanie

isabellaa
27. bře 2012

@iinka
to ma mrzi, ze clostil nepomohol ☹
Ake si mala davkovanie a brala si aj duphaston a od ktoreho dna? A na foliky si isla po dobrati clostilu?
Dakujem

kacule1978
27. bře 2012

ahoj holky, clostík beru 3 dne, včera mi bylo fakt zle.....jako když máte absťák a k tomu jsem nemohla vůbec celou noc spát.....takže jsem byla přes den vyřízená......vaječníky zatím nic.....přála bych si, aby se na UZ za 14 dní ukázalo pěkné vajíčko. Je tu někdo komu se zadařilo po něm otěhotnět???

bambula27
27. bře 2012

@isabellaa ahoj, no ja som brala 5-9 DC 2x1 tabletku. Ale aj mna by zaujimalo podla coho urcuju to davkovanie...

bambul7
27. bře 2012

@milacik3 hlavu hore, moja. Ja som to mala (aj mavam) presne tak isto. Pokial nedostanem vyvolavacku, tak na ms cakam minimalne dva a pol mesiaca... tiez som mala anovulacne cykly (sem tam raz za 300rokov ovulacny). clostil poprve zabral hned. teraz verim 😔 Urcite to dopredu nevzdavaj. Kazda sme ina v tomto smere, takze vela sa toho porovnavat neda. Skusas si merat BT? alebo ovulacne testy?

ahojte babulky 🙂 Dnes 10.DPO a lahucky spotting , ked som hlienik a krcok kontrolovala... 😕

bambul7
27. bře 2012

@kacule1978 ja som po nom otehotnela s dcerkou 🙂
@bambula27 vyssia davka clostilu sa dava, ak ta nizsia nezaberie, myslim

smudlinka10
27. bře 2012

holky, dnes ráno jsem si brala první closík a asi tak před půl hodinou jsem začala cítit píchání na pravé straně podbřišku, myslíte, že to může být tak rychlá reakce? V pondělí jdu na ult. tak jsem zvědavá jestli bude nějaké vajucho

milacik3
27. bře 2012

@aduskatt tym padom by som ja musela ist na ultrazvuk pred ovulaciou aj po ovulacii nie? ale mne nehovorila ze tam mat 2x ist...no uvidim ked tam pridem co povie

aduskatt
27. bře 2012

@milacik3 jasnacka🙂 ja som chodila ako na klavir..od 12 DC az do prasknutia, niekedy v priebehu tyzdna aj 5 krat...proste, dokedy bolo treba

milacik3
27. bře 2012

@bambul7 nie ja si ovul.testy nerobim a ani si nemeriavam BT. A zabrat ti hned na prvy cyklus alebo kolko si ho brala?
len mi je luto za nemozem otehotniet ,,prirodzenou,, cestou bez liekov ☹

milacik3
27. bře 2012

@aduskatt jaaaj toto som nevedela a preco ti radej nepichli injekciu na prasknutie? ci to je lepsie asi bez toho...

aduskatt
27. bře 2012

@milacik3 ked praskaju spontanne, injekciu netreba...na co zatazovat organizmus dalsou chemiou navyse?🙂

milacik3
27. bře 2012

Ako vas tu čitam je zaujimave ze clostil beriete tak 4-5 dni ...mne povedala dr. ze ho mam 7 dni brat to je ako vyssia davka? ( 2x denne 1/2 tabletku- t.j. 1 tabl.za cely den)

aduskatt
27. bře 2012

@milacik3 ja som vzdy brala 5 dni..........len davky som mala upravovane.......zacinala som na dvoch denne, potom to museli znizit............ale vzdy to bolo 5 dni bez ohladu na to, ci so uzivala od 5 alebo od 3dna

iinka
27. bře 2012

@majushkab aháááá, dík za info🙂

iinka
27. bře 2012

@isabellaa ja som brala clostil do 5DC, a potom od 15DC lutenyl...medzitým som k dr. nechodila na ultrazvuk, tak neviem..

bambul7
27. bře 2012

@milacik3 mne vtedy zabral hned prvy cyklus, uzivala som ho rovnako ako teraz od 5-9.DC po jednej tabletke. v kombinacii s duphastonom. Nesmut. Prirode obcas treba trosicku pomoct 😉
Inak schemu 7 dni som nepocula este ani po pol tabletke.. ale dr. urcite vie, co robi. Hlavne sa neplas, ak by si ovulku mala neskor 🙂 Ja som brala tych 5 dni po jednej tabletke, ovulka byva obvykle okolo 12.dna , ja som az na 15.den mala dominantny folikul. Potom to ale vsetko krasne dohnal a ovulku som mala 20.DC 🙂

milacik3
27. bře 2012

@bambul7 dakujem...skoda ze nie vsetky maju take stastie aby lieky zabrali hned na 1x.... 😉

bambul7
27. bře 2012

@iinka pregnyl sa picha , ked je folik dostatocne velky, aby aj praskol (aspon teda mne to dr. spominal). Mne pregnyl nepichali, podla ultrazvuku po clostile ovulacia sice neskor, ale prebehla

aduskatt
27. bře 2012

@milacik3 hlavne si daj pozor, aby si utrogestan, pripade duphaston zacala uzivat az po tom, co mas potvrdene, ze prebehla ovulacia, v opacnom pripaDE TIE LIEKY zablokuju ovulku....

milacik3
27. bře 2012

@bambul7 20Dc? dost neskoro ale aj to byva ....no aj mne to jedivne ked vidim ze to som asi jedina co ich ma uzivat 7 dni, 1tabletku mam za cen len ju mam mat orzdelnu rano a vecer a presne 12 hod. ako antibiotika...kto vie. preco. 😒

milacik3
27. bře 2012

@aduskatt teraz som zacala len utrogestanom (som 3 den) to mam brat 10 dni, potom pauza a mala by som dostan MS....hned ako budem 3DC tak si mam dat clostil a brat ho 7 dni a potom ist na folikumetriu...to je zatial vsetko co viem....dalej kedy budem uzivat druhy cyklus utrogestan neviem...