Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacule1978
29. bře 2012

@harley26 ano první...trpím od prvního dne..mám snad všechny nežádoucí účinky.......včera bolesti břicha a dnes ráno ta krev.....no a stále mě bolí vaječníky.....ale třeba menstruuju, chjo.... 😢

dadanr
29. bře 2012

@bambul7 aké foto? tehu testu či mňa teraz neviem 😀

kacule1978
29. bře 2012

@bambul7 neviem, ja volala sestre......na UZ mam ist pristi ctvrtok a to ju zastupuje jina lekarka. Dievcence a ten UZ se dela pak vnitrne, ze? aby bylo videt vajicka..

mijadave
29. bře 2012

@kacule1978 ano, robi sa zdola 😉

dadanr
29. bře 2012

Inak to bodanie raz v na ľavom vajku potom v pravom vajku to čo je?? Dúfam, že tam nieje nekajý problém. Ako zistia to MA či čo. Opíšete mi to niektorá?? A sú nejaké príznaky toho či až na ultrazvuku?

kacule1978
29. bře 2012

@mijadave 😉

bambul7
29. bře 2012

@dadanr testu, zlatko 🙂 Co sa tyka popichavania vajecnikov, tak to som mala aj ja pri poslednom tehu a nebol to podla dr. ziadny problem. Fakticky to, ci mas normalne tehotenstvo a prosperujuce ti vie dr. povedat az na ultrazvuku, inak to nezistis. ja som dokonca aj pri MA mala test kraaasny a stupalo mi aj hcG, o cca 20000 jednotiek za dva dni, ale na ten tyzden to bolo malo. Takze sa pekne objednaj k dr 🙂 Mne kazal prist hned s testom, kedze vraj po clostile sa kazde tehu povazuje za rizikovu graviditu

dadanr
29. bře 2012

@bambul7 hej aj by som odfotila len neviem nájsť kábel od foťáka a poviem ti, že teraz sa mi ho ani moc hladať nechce ale pošlem. Ja som myslela, že chceš vidieť mňa. Nerada sa fotím, ale inak som krááásavica 😀 😀

dadanr
29. bře 2012

@bambul7 Už som objednaná idem 13.4. a do prdky ešte k tomu v piatok. To je aký dátum. 😝

bambul7
29. bře 2012

@dadanr o tom, ze si krasavica ani nepochybujem 😀 a nebud poverciva 🙂 Ja sa uchechnim, ak mi test vyjde 1.4. pozitivny nahodou 🙂

dadanr
29. bře 2012

@bambul7 no veru. Podarííííí. Budem nedočkavá daj mi potom isto vedieť. Si moja srdcová záležitosť. 🙂

bambul7
29. bře 2012

@dadanr samozrejme... nevychadza ti predbezny termin na 8.12? ze odrodime spolu , uzavrieme pakt o buducom snatku nasich deti (ak nebudu rovnakeho pohlavia) 😀 Ach.. teraz vazne, snad do nedele sa dockam 🙂 Najradsej by som uz zajtra.. potrebujem to 🙂

dadanr
29. bře 2012

@bambul7 ok. dohodneme podrobnosti po pôrode. Dočkáš sa. 😉 Ten termín neviem idem pozrieť na web do nejakej kalkulačky.

dadanr
29. bře 2012

@bambul7 Mne by vyšiel termín 5.12..

kacule1978
29. bře 2012

holky, já Vám tak závidím a moc přeju!!!! moc moc!!! džte se

majushkab
29. bře 2012

@kacule1978 si myslim že ked si volala dokimu a povedal že je to v poriadku to krvacanie tak asi ma skusenosti ja som nemala a ani som doteraz nepočula ale to neznamena že to nemôže byť....a aj my sa dočkame čoskoro // 🙂

kacule1978
29. bře 2012

@majushkab snad ano, moja. Ja ešte babo nemam a je mi uz 34 ☹ tak neviem, asi to nepojde tak lahko

majushkab
29. bře 2012

@kacule1978 ale čoby nešlo netreba sa vzdavať 🙂

kacule1978
29. bře 2012

@majushkab a jestli mam teraz menzes tak se mi ta ovu snad jen posune, no......

dadanr
29. bře 2012

@kacule1978 dakujeme. Moc na vás budem myslieť, 😉

bambul7
29. bře 2012

@kacule1978 ono nie vzdy to s vekom suvisi.. ja som mala rovnaky problem aj pri dcerke a to som mala 20... teraz o 9rokov neskor opakujem.... 😔 Ale dockame sa.. to chce len pozitivne zelania a ocakavania 🙂
@dadanr predbehnes ma 🙂

majushkab
29. bře 2012

@kacule1978 možno to nieje ms len nejaky nežiaduci učinok clostilu a ovu bude aj tak 🙂

kacule1978
29. bře 2012

@dadanr ste zlaté, dakujem

kacule1978
29. bře 2012

@majushkab uvidíme, hlavně otěhotnět a pak to udržet....a pak aby to bylo zdravé....a pak už se člověk vlastně bojí do konce života 🙂

majushkab
29. bře 2012

@kacule1978 jasne že ked otehotnieme tak to dotiahneme až do konca 🙂

kacule1978
30. bře 2012

Deivcence, tak je to menzes..tak nevim co trepal ten doktor...........akora tedy neviem, jestli som nebrala ten clostyl tim padom spatne a trpvela tu z tech vedlejsich ucinku zbytecne.........no uvidime co rekne pristi ct 😖

mijadave
30. bře 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

elizabeth453
30. bře 2012

ahojte...🙂 mne dr. tiez predpisla clostyl, kedze nemam ovulku...mam ho zacat brat od 3dna menzesu.5dni rano a vecer....vcera poobee mnezes dosiel takze ho mam brat od zajtra?? ja som v tomto novacik,,,🙂 ja sa strasne bojim od vedlajsich ucinkov.. 😖 a kedy je v tomto pripade najlepsie sa posnazit? ja som bola v takom strese, ked mi povedal vedlajsie ucinky, ze som sa ho podrobnosti zabudla aj opytat 😅 dakujem za kazdu odpoved...mozno ste to tu uz preberali, ale nechce sa mi citat tolko stran 😕

kacule1978
30. bře 2012

treti ten menzes takze zitra si ho vezmi a pak bys mela jit na ultrazvuk k doktorovi a to 14-16 den menzes- to TI nerekl? PS: vedlejsi ucinky se daji zvladnout, neboj, ja mela asi vsechny 😀

kacule1978
30. bře 2012

@mijadave tak mě tam taky vrzni. Vek 34, snazeni teprve bude, beru Clostilbegyt, Femibion a piju kontryhelovy caj 😀