Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
29. kvě 2009

Jo to já od prvního porodu přibrala 25 kg..Takže se mi jako nedaří držet nic 😀 Ale zas to nějak neřešim,hold každý jsme nějaký..Prosim tě Lenko co stojí ten zinek?

wolfskinka
29. kvě 2009

lenka presne tak .. ja som teraz zhodila 5 kil a da mi to vela roboty si to udrzat ale zase mam kopec veci co su mi male tak este by sa zislo schudnut a potom ked budem tehulka tak tie velke veci vyuzijem

kkamca
29. kvě 2009

Loučim se jdu obsloužit rodinku jídlem..si ted vzpoměli..Leni ty až budeš mít čásek písni co ten zinek stojí..díky

wolfskinka
29. kvě 2009

kkamca papa

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Kami, jj, dobrou chuť všem a písnu, stojí pár korun 😉

Wolfi, 5 kilo, to je krásné, to bych taky brala, úplně by mi to stačilo 😉

wolfskinka
29. kvě 2009

lenka no ja mam este stale 83 kil

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

wolfi ale ty jsi dost vysoká ne? já mám teď 62 kg a měřím jen 164 cm a chtěla bych vážit zase aspoň 58 kg ☹

wolfskinka
29. kvě 2009

ja mam 167 cm

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

no vidíš, jak jsi nám ukazovala fotky z hor, tak ses mi zdála taková vysoká

wolfskinka
29. kvě 2009

ja som krpata ... ale nikto mi nechce verit ze tak vela vazim

shaarka
29. kvě 2009

ja mam 160 cm. a kolko by ste hadali, ze vazim? 😀
a prajem prijemny vikend, clostilky... uz sa neviem dockat noveho cyklu. ale MS ma prist bud. piatok 😒 takze mam este dost casu.
wolfi, gratulujem k ubytku hmotnosti! 😉

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

ahoj shaarka, ty jsi teda maličká 🙂 a kolik vážíš, to netuším, 60 kg?
a třeba tvoje ms nepřijde 🙂

kri
29. kvě 2009

Ahojky Leni,

dovča byla fajn, byla to taková dámská nakupovací akce. Byla jsem tam jen s kámoškou, má v Londýně tetu. No mimískovi se moc nelíbila akorát cesta busem, když už to bylo moc dlouho, ale dalo se to. Jinak při nakupování byl v pohodě, tak mi to doufám nevrátí až se narodí. 😀 😝

Do Tyrolska a Bavorska se taky chceme jet někdy podívat, tak asi až s prckem. A jak jsi si to užila?

Díky za odkaz, hned tam jdu mrknout a doufám, že se taky brzo připojíš! Moooc držím palečky, aby to tentokrát už vyšlo! 😵

Mě taky přijde, že to strašně rychle utíká! 9.6. jdeme na KO a velký UTZ, tak jsem zvědavá jetli už nám řekne doky pohlaví! 😉 A taky už bych si chtěla konečně nechat napsat tu neschopenku.

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Kri, tak to jste měli supeeer dovču, já teď byla taky bez Mildy 😉
Líbilo se mi to hrozně moc, vyšlo počásko, hory nádherné, jezera, prostě všechno fajn. Doufám, že se tam ještě někdy vrátím, mám už další typy, co bych tam ještě chtěla vidět.
Kdybys chtěla vidět fotky, tak jsou tady: http://picasaweb.google.com/lenkabohousek

Děkuju za držení palečků, taky doufám, že nejpozději za 3 týdny už budu chodit do diskuze těhulek 🙂

Holčinky, pojedu už domů, mějte se zatím krásně, kdo tu nebude o víkendu, tak vám přeju, ať ho prožijete co nejkrásněji a v pondělí paaaaaaa 🙂

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Kami, tady je odkaz, kolik stojí ten zinek, zajdi si do lékárny a nějaký si kup a nedávej zbytečně peníze za nějakou značku jako je Walmark nebo tak, stačí úplně obyčejný http://www.lekarna.cz/medpharma-zinek-15mg-tbl-37/

papus
29. kvě 2009

ahoj clostilky 🙂

Leni ahojda konečně jsme na tebe trefila 😉 já jsem v jednom kole utahaná jsme jako prase normálně bych spala za chůze a nohy hlavně lýtka už 3den necítím ☹ a co u tebe jak se máš?koukám,že jste tu řešily váhu já mám po těch hormonech 3kg navíc blééééé 😠

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Ahojky Šárko, jéééé, to je fajn, že jsme se konečně setkaly. Ale už jsem na cestě domů. Ale to nevadí, budu tu zase doma.
U mě nic nového, tenhle cyklus jsem v poho, jak nemusím po doktorech. A s tou váhou musím něco udělat, ty hormony jsou pěkné cajky 😠

papus
29. kvě 2009

já tu teď taky nebudu jedu na nákup a pak večer asi padnu malého nemáme prý má angínu možná zas kecá mrcha 😠 tak mladej jede nakoupit semnou Pepa je ještě v práci...tak se sejdem večer zatím paaaaaaaa

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Tak už jsem doma, konečně víkend, už se těším, jak budu vyspávat. Nákup už mám za sebou, všude zase hrozně lidí, to je hrůza, jakoby měl být konec světa. Kdybych nebyla líná, tak vstanu v sobotu, ale nesnáším chodit o víkendu do obchodu, tak si to radši odbudu v pátek.
Ty jo, tak u vás se taky říká, že děti mají angínu, aby k vám nemohli. U nás to bylo pravidelně, věčně si ta mrcha něco vymýšlela a pak Milošovi vyčítala, že si Lukáše nebereme. No naštěstí pak když už byl starší, tak si sám dupnul a řekl, že chce jet k nám.
Jdu vybalit nákup a večer se tu určitě uvidíme 🙂

eloana
29. kvě 2009

ahoj holky nemela jste nektera estrofem?? na zvyseni sliznice ja jen zem i ho dali a ze mam brat 3x denne,ale zas v lekarne povidali ,ze mam maximalne jeden -tak nevim

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Ahoj El, já estrofem neměla, ale možná Moa ano a ta tu bývá až večer, tak ti určitě písne 😉 Ale když ti dr. řekl, že 3x denně, tak snad ví, co dělá.

mannerka
29. kvě 2009

ajojte clostilky 😉
ako sa tu mate, mate nejake novinky? tehulky? ovulky? 😀

papus
29. kvě 2009

Leni už jsme doma zmákli jsm eto rychle už jsem udělala i puding 😉 no to u nás to dělá běžně čúza jedna teď byl dlouho klid a to ještě něco psala to si přečtu až pepa dorazí to zas bude sousto... 😒

eloana
29. kvě 2009

leni diky ja se zeptam ,ale asi jo zduraznoval to 🙂

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Ahoj Man, těhulka asi žádná nová, ale neboj, chystáme se na to a brzy budeme u vás v diskuzi 🙂

Šárko, to mi povídej, ta s dovolením kráva byla schopná napsat Mildovi klidně o půlnoci hnusnou smsku, pak byl naštvaný, no hrůza. Jsem ráda, že už to máme za sebou. Lukášovi bude 18 a ona nám snad dá pokoj.

El, tak když to doktor zdůrazňoval, tak to ber podle něj. V letáku píšou co?

kkamca
29. kvě 2009

Lenčo díky..koukla sem takže se budu ptát po levnějším..Sem si musela dát teplejší vanu na to bolení --A ležela sem jakou dobu.

papus
29. kvě 2009

některé ty ženské mi připadají jako úplné hysterky my od ní jen tak klid mít nebude....teď se dořešuje majetek museli jsme to dát k soudu není možno se s ní domluvit až to zjistí to bude teprv sado maso..... 😕

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Kamčo, není za co. Určo se koukej po levnější, je to všechno stejné a nemá cenu dávat zbytečně prachy jen za značku 😉 A ta teplá vana ti pomohla?

eloana
29. kvě 2009

v letaku pisou 1x denne🙂

kkamca
29. kvě 2009

Leni žádná sláva..a když si představim že má být večer tulenda... 😀 no sem sama na sebe zvědavá 😖