Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacule1978
30. bře 2012

@lorreine no tak uvidime, zkusime tak i tak 😉

kacule1978
30. bře 2012

@lorreine jsi zlatá, snad sa nám opravdu brzy zadaří....mně každý den připadá jako nesktutečně dlouhý....neumím se na nic jiné soustředit...už kupuju na bazárku oblečky 😅

lorreine
30. bře 2012

@kacule1978 Vieš, plne chápem, ako sa tu väčšina z vás cíti...ja som síce oblečky nekupovala a nerobím to ani teraz ešte (čakám na potvrdenie pohlavia), ale tiež som na to furt myslela a počítala som cyklus a nútila manžela k sexu...atd...poviem Ti, docela mi z toho začalo hrabať a po potrate sa nám skoro rozpadol vzťah...došla som do štádia "necháme to na chvíľu plavat", no a ten posledný mesiac brania Clostíku (a bez pregnylu, na ktorý som sa vykašľala, lebo sme si chceli dať pauzu od snaženia) som otehotnela. Takže je to kombinácia: niečo preto urobme (Clostík + Utrogestan napr.), ale zase nestavajme sa na hlavu, pretože psychika je naozaj sviňa. 🙂

kacule1978
30. bře 2012

@lorreine ja viem.....ja teraz i vdaka Clostylu stale placem.....tak neviem ...aby ma priatel opustil, ze som sa zblaznila PS: uz mam asi 200 dupacek neutrálních barev 😅

abydak
30. bře 2012

dobré odpoledne, můžu se zeptat po jaké době Vám doktor předepsal clostilbegyt? Já sem vysadila HA v listopadu 2011 (po 11letech užívání), hypofýza se "nenastartovala", takže v prosinci mi doktorka předepsala orgametril na úpravu cyklu (a po něm pravidelně cyklus dlouhý 26 dní) a teď na konci března při kontrole mi napsala na 3 měsíce clostilbegyt a kontrola zase za tři měsíce. Mě to osobně přijde dost brzo, kromě toho ani nepadla zmínka o nějakém kontrolním ultrazvuku, jestli proběhla nebo proběhně ovulace. Děkuju za odpovědi

lorreine
30. bře 2012

@kacule1978 Tak to si dobrá nakupovacia maniačka 🙂. Je to vzťah od vzťahu...ale čo sme sa tu bavili s holkami, tak chlapi väčšinou nechápu, že my berieme hormóny a že sme z toho úplne rozhodené a očakávame maximálnu podporu...takže sa uzavrú do seba, pretože si myslia, že všetko sa točí okolo mimča a jeho potrebuješ len kvoli "oplodneniu"...proste nieje to úplne optimálne...takéto problémy sú veľkou skúškou vzťahu.
🙂

kacule1978
30. bře 2012

@lorreine jo, to už jsem taky slyšela. že chci jen dítě a tím pádem by mi bylo jedno kdyby on byl otec nebo nekdo jiny 😎

mijadave
30. bře 2012

@kacule1978 cyklus sa pocita od 1. dna menstruacie az do dalsej menstruacie 😉 tak uz je to hotovo, tu je tabulka: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

kacule1978
30. bře 2012

@mijadave dakujem zlatko 😉

mijadave
30. bře 2012

@kacule1978 rado sa stalo 😉

dadanr
30. bře 2012

@lorreine to hovoríš 100% pravdu veď ja som toto fórum vyhľadala len preto, lebo muža hovoriť o tom rozčulovalo. Nesúhlasil s tým, že niečo užívam.

mijadave
31. bře 2012

dobre ranko babulky, tu je dnesna tabulecka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

vanilka31
31. bře 2012

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli jste některá brala clostil víc než 6x?

kacule1978
31. bře 2012

@dadanr je to ale hrozné, holky........je to děsně obtěžuje....nezajímá, leze jim to na nervy?! sakra co to je za chlapy??? kdyby chlapi meli mit deti tak vymreme....

edlejt
31. bře 2012

Ahoj holky, můžu se přidat?... snažíme se již 3 roky a stále nic.. já jsem clostibegyt brala v listopadu a prosinci, ted ho beru opět ...pokud nezabere, bude nám muset pomoct nějaká klinika, jsem z toho celkem zoufalá..ale tady koukám, že si dodáváte odvahy a tak.. 🙂 ...

bambul7
31. bře 2012

ahojte, babulky, tak test stale snehobiely... 😔 Dnes som uz neuzila ani duphaston, tak do 2-3 dni pride zrejme mrcha... celkom ma to rozlutostilo rano... mm sa k tomu ale postavil skvele... mam zabehnut za dr. a uvidime, co doporuci dalej. A ze pokial ja som ochotna to vsetko znova absolvovat (tento mesiac bol fakt strasny kvoli ovu bolestiam a seksik bol za trest...), tak to rozhodne nevzdame..... esteze ho mam... a tak v kutiku duse staaaale dufam, ze mozno budem predsalen ako daska @dadanr a duch tam bude neskor 😢

majushkab
31. bře 2012

@bambul7 a ktory DPO si?

bambul7
31. bře 2012

@majushkab 13.-14.DPO ovulka bola 20.alebo 21.den. Neviem s istotou, lebo test som uz ten 21. nerobila (dosli 🙂 ) ale v pondelok uz som mala na ultrazvuku viditelnu volnu tekutinu, takze folik praskol niektory z tych dvoch dni... podla FF grafu som mala mozny implantacny pokles 8.(alebo teda 9.) DPO.. hypoteticky zachytitelne ak pomaly stupa je hcg o 5-7 dni, ale tazko povedat. U mna to bude jasne, bud mrchu po vysadeni dufiku dostanem alebo nie 😔 Ale zamrzelo, lebo fakt sme do toho dali vsetko, snazili sa a ked si pomyslim, ze dalsi mesiac s tymi bolestami a to iste....

kacule1978
31. bře 2012

@bambul7 Bambulka moja, nesmut! drzim palce!

majushkab
31. bře 2012

@bambul7 tak ešte počkaj možno bolo len skoro a ked nie tak o mesiac je dalšia šanca a dalši mesiac s clostilom može byť iny...ani ja som nemala každy mesiac rovnaky

bambul7
31. bře 2012

@kacule1978 ono to pre chlapov je trosku nepochopitelne.. Ja mam u mm podporu, ale tiez sme si presli poriadnou krizou, pretoze ja som nevedela zvladnut ten potrat, cakala som len na to, aby sme sa mohli opat snazit.. On skonstatoval, ze som, akoby mi niekto vzal hracku a ked otehotniem, tak mi hracku vratia a ked som sa na to pozrela jeho ocami, tak v podstate to bolo vcelku trefne prirovnanie 😅 Na druhej strane, vysvetlila som, ze jednak hormony robia svoje, jednak zenska ma pocit, ze do toho dava vsetko, lebo sa napchava liekmi, cura ovulacne testy, meria BT podla nastaveneho budika, len aby sa nepremeskalo, ale tiez nie sme carodejnicky a bocian deti nenosi, ze.. takze jasne, ze potrebujem podporu.. i ked na druhej strane chapem, ze pre neho to je zrejme dost hlupy pocit, ked vidi, ze sa milujeme kvoli babatku , lebo evidentne sa necitim vo svojej kozi kvoli bolestiam trebars... ja som sa bala, ze ak to teraz nevyjde, mm uz nebude chciet dalej skusat.. ale tak snad sa dockame raz ...
dakujem ti za podporu :* aj tebe @majushkab... mna to trosku odrovnalo, pretoze som bola presvedcena, ze to vyjde, ovulka bola ukazkova, graf bol ukazkovy, len tie // akosi nikde. Po prvom neuspesnom cykle sa automaticky zdviha davka clostilu?

isabellaa
31. bře 2012

@harley26 ahojky,
pises, ze na foliky treba ist v polke cyklu, ale ja som mavala 33az 35dnove a som momentalne po vyvolavacke, lebo teraz mi mrcha neprisla, cakam na 3 DC a budem brat clostil 5dni po jednej tabletke a od 16Dc duphaston, povedal, ze mam prist na 16dc. Nie je to neskoro?, nemam prist tak 10-12dc, po dobrati clostilu, ze co sa deje, ci narastli foliky a ci budem ovulovat?, lebo, ze vraj ked sa zacne brat skor dupahston tak to moze zablokovat ovulaciu. Vdaka

bambul7
31. bře 2012

@isabellaa obvykle sa chodi na folikulometriu od 11-12.DC. Bez ohladu na to, ci mas dlhsi alebo kratsi cyklus. Duphaston mi doporucil tiez az po ovulke... Presne ako pises, ona moze prist skor ale aj neskor..

isabellaa
31. bře 2012

@bambul7
dakujem, uistila si ma, ze urcite pojdem 11-12dc, nech sa pozrie, ako to vyzera.
Nech uz pride mrcha, v pondelok mi pichol vyvol. a este stale nic 😒

bambul7
31. bře 2012

@isabellaa nemas za co moja. Dost mozne tam ten 11.DC este nic nebudes mat... ale radsej dopredu ako cosi premeskat.. teda pokial snazilkujete kazdy den, tak to je v podstate jedno.. ale ak sa potrebujete nejako "zladit" a zorganizovat cas,tak pride vhod vediet, co sa tam dole deje 🙂
Po vyvolavacke by sa mala mrcha spustit tak do 10 dni... Nie si uz nahodou tehulka? 😉

majushkab
31. bře 2012

@bambul7 dr.zvyši davku ak je slaba odozva na clostil ale ak foliky aj ovu boli a nezadarilo sa tak netreba zvyšovať davku

elizabeth453
31. bře 2012

TAK SOM NA TO PREDSA LEN NAHOVORILA a teda zacala dnes s clostilom 🙂 tak som zvedava 🙂 a este by som sa teda chcela spytat, ci je mozne ho kombinovat s kyselinou listovou?

lotte1
31. bře 2012

@elizabeth453 ja sice do tejto temy nepatrím ale snad ma nikto neukamenuje ...kludne môžeš aj jedno aj druhe 🙂

bambul7
31. bře 2012

@elizabeth453 mozes 🙂 Mne doporucil dr. femibion 800 pretoze nie vsetky zeny vedia vyuzit kyselinu listovu, aj keby ju na tony uzivali 🙂
@majushkab tazko povedat, ci slaba.Odozva na clostil bola podla mna dost dobra, aj ked ovulku som mala relativne neskoro... trosku sa obavam, ze vyssie davky ma uz "zabiju" , uz i tak tie bolesti boli fakt neznesitelne a keby mi nerobil dr. poctivo sono, tak som presvedcena, ze nieco naozaj nie je v poriadku...

bambul7
31. bře 2012

baby... je vobec nejaky dovod, preco mozno u niekoho clostil nedopomoze k babatku? Teda viem, ze v podstate ma len vystimulovat vajecniky a podporit tak ovulaciu, ale tak automaticky si clovek povie, ze sance na pocatie su vyssie, aspon tak mi to bolo odprezentovane...