Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bambul7
2. dub 2012

@milacik3 ja beriem clostil druhy cyklus.. teda zacinam. Ja som vcera poobede zacala mat silnejsie spinenie a az vecer som tak lahsie zakrvacala na vecku a teraz mam slabulinku mrchu. Takze dr. mi povedal, ze spinenie neznaci zaciatok noveho cyklu... az ked zacnem krvacat... takze si mam od vcera pocitat 1.DC ..
co sa tyka vytoku, je to normalne, pokial cakas mrsku.. a ja pri duphastone to mam tak, ze vzdy od 9-10.dna, co ho uzivam, mam slabulinky ruzovkasty vytok. je to jeden z vedl. ucinkov vraj.. 😕
@mijadave hlasim vraj 2.DC... clostil mi zostava v povodnej davke ;) Dr. sa vobec nevzrusoval, ze klud... ze otehotniem nabuduce 🙂 @dadanr

milacik3
2. dub 2012

@majushkab Dnes je 25 DC, ale ja uz som bola u doktorky ked som bola 15DC a povedala ze ovulaciu som nemala a ani nebudem mat...ja ju nemavam...takze test si nemusim robit.. tak uvidim ci este cez den nieco bude alebo zajtra a potom zavolam doktorke...dik 🙂

milacik3
2. dub 2012

@bambul7 aha dobre dik takze to si nevsimam lebo este nemam mat MS....to asi koncom tyzdna...po utorgestane co je ako dufaston to dostanem tak do 3 dni od vysadenia vsak?

luckamb
2. dub 2012

Ahoj holky, čekám na MS a od 3DC začínám s Clostime. Můžu se k vám přidat?

kacule1978
2. dub 2012

@bambul7 to je hrozne.a mne rekli ze kdyz jen trochu budu krvacet tak uz to mam pocitat jako prvni den....sakra prace, doktori blbi!!!!!! ☹

bambul7
2. dub 2012

@milacik3 moze to byt aj skor, ale malo by to byt do tyzdna najneskor... ruzovkasty vytok si nevsimaj. kludne to moze byt aj nidacia alebo len vedl. ucinok 🙂
@kacule1978 dobre ti povedali, ked budes iba trochu KRVACAT, ale nie spinenie 🙂 ja mam nastastie v tomto dokiho, ze mu mozem uplne hlupe otazky klast a odpovede sa dockam 🙂

bambul7
2. dub 2012

@luckamb vitam ta 🙂

kacule1978
2. dub 2012

@bambul7 no ja prave mela vždy menzes tak, že jen víceméně špiním takže mně řekla jakmile se objeví krev ....a vzala jsem to špatně.....protože jsem začala mít menzes 3 dny na to a tím pádem brala Clostik blbe 😒 .beeeeeeeeeeee

kacule1978
2. dub 2012

Holky, taky jste tak děsně přecitlivělé? já mám furt pocit, že mi přítel nerozumí, že se o mě málo stará, málo mě objímá...... 😀

milacik3
2. dub 2012

@kacule1978 to je asi normalne ked berieme hormony..aj mne sa to tak vidi...ze aj sme kazdy den spolu ale ked pridem z prace rada by som bola len tak s nim...a obymala sa...len on pride z prace a ide na PC, lebo on tak oddychuje po praci...ale tak mne to lezie na nervy... ☹ mam pocit ako by som s nim ani nebola...tak to citim..aj ked sme kazdy den spolu ale akoby nie tak ako by som chcela...

bambul7
2. dub 2012

@kacule1978 ja mam teraz divnu mrchu. keby som nechodila curat, tak vlozku snad ani nepotrebujem 😕 ale ok, doki povedal, ze pocitat od vcera , tak ako chce..
mozno si nezacala az tak blbo. ides na folikulometriu?
a presne, hormony robia svoje s naladou :D snaz sa ovladat 🙂

luckamb
2. dub 2012

@bambul7 Děkuju.
Jsme na to zvědavá. Nikdy jsem ho nebrala, tak uvidím a co tak čtu tak dost holkám pomohl.

kacule1978
2. dub 2012

@milacik3 včera jsem na něj křičela, že je stále u PC 🙂 potřebuju, aby se o mě děsně staral a furt mě obskakoval......ale to asi není možné.......5x denně brečím 😀

kacule1978
2. dub 2012

@bambul7 Bambulka, idem k Mudr vo stvrtok....uvidime co povie

bambul7
2. dub 2012

@luckamb ako moj dr. dnes skonstatoval, clostilbegyt ma dopomoct k ovulacii. My mozme pomoct tym, ze sa potulime v spravny cas. To ostatne nie je v nasich rukach 🙂 Drzim palceky, on je to dost znamy liek aj v zahranici, mne uz raz pomohol, strasne verim, ze aj teraz to tak bude 🙂
@kacule1978 moja, som zvedava 🙂 🙂 🙂 Mne dojdu do stredy ovu testiky, takze hura, dalsi kolotoc...

luckamb
2. dub 2012

@bambul7 já měla problémy i s prvním otěhotněním: Čekali jsme na prdelku 25 měsíců a nakonec pomohla laparoskopie, byla mi zjištěna endometrioza, ale ta se teď naštěstí vyvrátila, takže zkouška Clostilu :D

bambul7
2. dub 2012

@luckamb ja som tiez mala problem, vtedy zabral clostil, hned prvy cyklus.. teraz sice spravil svoju cast prace, ale nejako sa nepodarilo 😔 tak snad tento novy cyklus 🙂

kacule1978
2. dub 2012

@bambul7 ja ted byla v lekarne a koupila jsem 3 baleni ovu testu a 3 baleni tehotenskych testu. Oboje jsou dvojbaleni 😀

kacule1978
2. dub 2012

Holky, trochu z jiného soudku. Včera jsem načapala přítele, že hledá na netu zásnubní prstýnky 😀 Dělala jsem, že to nevidím 😉

bambul7
2. dub 2012

@kacule1978 ja to kupujem od jednej zlatej koceny, ale doma v zasobe mam vzdy aj dvojbalenie mamatestu 😀
jeeeej, tisko blahozelam... tak sa coskoro dockas dolezitej otazky... odpoved bude ano, predpokladam 🙂 🙂 🙂

majushkab
2. dub 2012

@kacule1978 hmm dobre znamenie 😉 ako dlho ste spolu?

kacule1978
2. dub 2012

dievcence, sme spolu chvilu,len 8 mesiacov 🙂 ale byvame spolu uz 5.....prislo to a od zaciatku to bolo velmi silne....no a pretoze chceme to babo..........tak sa asi rozhodol 😉

milacik3
2. dub 2012

zase otravujem z tým istím ako rano....uz mam vytok viac cerveny uz to nie je len slabucko ruzove...a boli ma brucho,,,na 9 den uzivania utogestanu citala som si letacik (neziaduce priznaky zavrate a ospalost) to som mala aj ja kazdy den ! A je tam aj pisane nieco ako
,,Zmeny menš.krvaciania alebo skratenie cyklu - odporuca sa uzivat lieky neskor v priebehu cyklu ( napr.zacatie liecby od 19 DC namiesto 17 DC) tieto ucinky su zvycajne prejavom predavkovania".
Vysvetli mi to niekto? takze 2 tabletky za den je vela uzivat to so sa akoby predavkovala?
Moja doktorke nezdviha a neviem ci teda mam uz clostil brat alebo nie .... ☹

lorreine
2. dub 2012

@milacik3 Tak vieš čo? Vysaď Utrogestan a uvidíš, či sa to rozbehne naplno. Dnes večer si už Utrogestan nedávaj...a keď ráno budeš normálne krvácať, tak počítaj ako 2 DC...

antana123
2. dub 2012

@luckamb Ahoj vítej 😀

mijadave
2. dub 2012

@bambul7 moja, tak to mi je luto ☹ drzim pasticky do dalsieho kola 😉

mijadave
2. dub 2012

@kacule1978 jej, to je mile takto nacapat chlapa 😀

mijadave
2. dub 2012

@luckamb ahojky, vitaj 😉

mijadave
2. dub 2012

trosku neskor, ale tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

bambul7
2. dub 2012

@mijadave to nic...uz som to predychala (zvlastne, ako sa clovek prisposobi novej situacii, lebo to tak proste je...).ale si zlaticko 🙂 o tri dni zacinam opat s clostilom, snad sa podari 🙂
dnes som mala aj hematologiu, vysledky lepsie nie su, takze pokracujem v liecbe a v tehu ma neminie fraxik... 😒