Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
2. dub 2012

@bambul7 dufam, ze sa podari 😉 a drzim pasticky, nech sa Ti spravi aj to, kvoli comu chodis na hematologiu 😉

bambul7
2. dub 2012

@mijadave hlavne, ze je to pod kontrolou 🙂

mijadave
2. dub 2012

@bambul7 jasne 😉

bambul7
2. dub 2012

inak som sa dozvedela,ze dufik zhustuje tiez krv... takze mi hypoteticky este viac zhorsil vysledky... ale tak nejako sa to zmakne 🙂

kacule1978
2. dub 2012

@bambul7 drž sa, moja, podari sa!

bambul7
2. dub 2012

@kacule1978 som rozhodnuta.. 🙂

kacule1978
2. dub 2012

holky, čtu nějaké články......zkušely jste testovat ovu glukophanem???

majushkab
2. dub 2012

@kacule1978 a to je čoooo? o tom som ešte nepočula 😕

kacule1978
2. dub 2012

to jsou testy......na měření cukru. Prý jsou mnohem levnější než ovu.....a zavádí se do pochvy......a když je ovu tak mění barvu. Někomu to pomohlo

drndapetka
2. dub 2012

Ahoj holky, tak já tentokrát špinění uprostřed cyklu ☹ Začalo to 14DC , dnes jsme 17DC a pořád to nekončí ☹ takže musíme IVF odložit-už po třetí ☹ Minulý cyklus cysta, te´d špinění, jsem zvědavá jaké překvapení přijde příště 😝

drndapetka
2. dub 2012

@bambul7 to mě mrzí, že mrška přišla ☹ držím pěstíky do nového cyklu 😉

bambul7
2. dub 2012

@drndapetka dakujem moja... ja verim, ze tebe sa ten cyklus tiez umudri , aby ste mohli pokracovat v planovani a dotiahnut to do uspesneho konca... ja som spinila aj cely cyklus, nez ma na dufik dali. pak sa to trosku zmiernilo, ze len take 4dni pred mrchou spinim.. ale je to nanic i tak... Hlavu hore, nabuduce sa urcite nic nepokazi, lenpozitivne mysliet 🙂
ja som sa s mrchou uz nejako vyrovnala. sice pohlad na ten biely testik bol dost frustrujuci, ked vezmem, ze sme sa faaakt trafili snad so vsetkym minuly cyklus... toz priroda vie, co robi... 😔 aspon ale teraz viem, na com som a vo stvrtok zacinam opat s clostilom.. snad teraz to vyjde 🙂

mijadave
3. dub 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

luckamb
3. dub 2012

@antana123 co ty tady :D :D :D
@mijadave děkuju z apřivítání :D

kacule1978
3. dub 2012

AHoj holky.........máte taky někdy ten pocit...jako že si strašně přejete mimi, ale máte strach jaké to bude? jestli to zvládnete...z té zodpovědnosti...... Já ještě nemám ani jedno dítě........tak mám takové obavy 🙂 JInak hezké ráno všem mojim milým snažilkám!

bambul7
3. dub 2012

@kacule1978 ranko, zlatko 🙂 Obavy su normalne 🙂 Ja uz jednu mam a i tak si obcas poviem, ze ci to opat zvladnem, veeela veci som pozabudala 🙂 Ale my sme naprogramovane na to, aby sme zvladali vsetko! 😉
@mijadave dopises mi este k liecikom Vessel Due F? 🙂

kacule1978
3. dub 2012

@bambul7 tak snad ano.....je mi 34......ked Boh da, budem mat babo vo 35 ☹ tak aby ma netrafilo 😀

kacule1978
3. dub 2012

dnes jsem začala měřit bazální teplotu a dělám k tomu i Lady q test...a mám i ovu testy.....tak jsem zvědavá. Je ale brzy, tak spíš pro porovnání

bambul7
3. dub 2012

@kacule1978 ja tiez meriam BT. ovu testiky zacinam vzdy tak 10.DC (kedze ovulka pri clostile moze byt uz 12.DC) , mam to kombinovane s folikulometriou, takze ked mi povie, ze este nie je dominantny, tak testik necham a testujem potom podla toho, co vidi na ultrazvuku. min. mesiac mi vysla krasne aj teplota, aj test aj ultrazvuk 🙂
len nic z toho, skoda 😒 Co je lady q test? 😕

kacule1978
3. dub 2012

@bambul7 neboj, zadari sa. Lady q test je take na mereni ovulace. Jen se tam davaji sliny. Dela se kazdy den rano.

mijadave
3. dub 2012

@bambul7 jasne, je to tam 😉

bambul7
3. dub 2012

@kacule1978 ahaaa, uz viem, taky akoze mikroskop ? 🙂
@mijadave dakujem 🙂

kacule1978
3. dub 2012

@bambul7 ano ano.....ale každemu pomaha na zjisteni ovulace neco jine.....tak zkombinuju vsecny tri 😀

bambul7
3. dub 2012

@kacule1978 ja som to tu nezohnala a kedze chodim na uzv, tak na to kaslem , uz by som sa asi velmi sledovala 🙂 Inaksom na to rozne nazory citala, tak som zvedava na ten tvoj z prvej ruky 🙂

dadenka111
3. dub 2012

baby ked ste brali clostil 3-7DC mali ste viac folikulov na merani? ja som brala vzdy 5-9DC 2x1tbl. a mala som vzdy len jeden.

kacule1978
3. dub 2012

@bambul7 mojko lady q se da koupit na internete. Keby som otehotnela, rada Ti jej poslem

milacik3
3. dub 2012

baby v 1 krabicke je kolko tabletiek clostilu? mne sa zda ze len 10 tabl. vsak??

94
3. dub 2012

@milacik3 v jednej krabičke je 10ks....ja som brala len 5 dní.

bambul7
3. dub 2012

@kacule1978 dakujem, snad to nebudem ani potrebovat 🙂 Ale si zlata
@milacik3 ja mam 10 v jednej krabicke a tiez mam len 5dni uzivat po 1 tbl

kacule1978
3. dub 2012

@milacik3 ano, vetsinou to vychazi tedy na 2 mesice protoze se bere vetsinou 5 dní 1 tabletka