Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

luckamb
7. dub 2012

@mijadave tak dnes jsem 1DC a Clostil se odkládá až na další cyklus 😒

bambul7
7. dub 2012

@krista1 ja som mala clostil tiez 5-9 DC a ovulaciu som mala az na 20.DC. takze je to velmi individualne. Ked si pozries grafy na FF, tak tam to mozes krasne vidiet. ze i pri rovnakom davkovani kazdy zareaguje inak ;) V letaku sa uvadza medzi 12.-15. DC pri scheme, ako my berieme.. toz.. telo si obcas zmysli inak 🙂

patka_1
7. dub 2012

Ahojte babulky! ja berem clostil teraz prvy mesiac, od 3-7DC a dnes som dala poslednu tabletku a od vcera ma pobolieva brucho a mam aj hlien...myslite ze sa uz blizi ovu? idem v 13DC na pregnyl a davam do tohto mesiaca velmi velku nadej, dufam, ze sa nam to uz po 2 rokoch konecne podari 🙂 a vam tiez drzim moooooooooc prsty nech mate cim skor na teste krasne // 😉

kacule1978
7. dub 2012

Holky, když mám ovu testy a byl tam 9 dní jen kontrolní proužek a dnes se objevil trochu, tak by mohla přijít do pár dní ovulace? PS: mám tedy po tom clostilu břicho jak ve třetím měsíci, nafouklé, mám děsné návaly horka a bolí to jako když má přijít menzes

angelika_2
7. dub 2012

@patka_1
2 roky sa snažíte? aj my, mne ani pregnyl ani clostik nepomohol .... ☹ začinam zas odznova ...

patka_1
7. dub 2012

@angelika_2 ano 2 roky...a ako dlho si to brala? ja som na tom prvy mesiac, doteraz som brala 1 rok duphaston na upravu cyklu..

krista1
7. dub 2012

@bambul7 Díky moc,no já jsem dneska 13DC a cítím i vím,že ovulka bude dnes nebo byla a zítra,takže jsem si nebyla jistá kolikátý den dojde.Jak říkáš,každá jsme jiná a každé příjde ovulka jinak,jen jsem myslela,že se dostaví tak nějak přibližně třeba po pěti dnech po dobrání,proto jsem se ptala.A pomohl ti clostík nějak?jak dlouho už ho bereš?

krista1
7. dub 2012

@angelika_2 myslím si,že 2DC je moc brzy na nasazení clostiku,já mám cyklus 30dní a mám ho brát od 5DC,takže pokud to máš přibližně stejně,tak až ten 5DC bych řekla,že bude ideální.A ty ho nemáš napsaný od doktora?

kacule1978
7. dub 2012

No holky, já ho mám předepsaný a mám ho brát 3.den menzes jako většina žen 😕

isabellaa
8. dub 2012

caute baby,
aj ja ho beriem od 3DC, 5dni po 1 tabletke, ale dava sa aj od 5DC, od 2DC som este nepocula.

Berie niektora aj 2 tabletky denne? Lebo ked som bola u endokrinologicky, ci je vsetko ok so stit.zlazou a vravela som jej, ze som tu kvoli otehotneniu-clostil, tak mi povedala, ze len jednu tabletku vam povedal denne a ja, ze ano, pytal sa ma kolko vazim a povedal, ze by to malo stacit, ale aj endokrinol. vedela moju vahu a povedala toto.
Co si o tom myslite? Bude dost jedna denne?

Krasne sviatky a zajtra vela trpezlivosti 😉

kacule1978
8. dub 2012

@bambul7 Jsou nezodpovědní a liní! Je to fakt strašné. Objednám se k mé doktorce, až se uzdraví, nebo měním gynekologa

bambul7
8. dub 2012

@isabellaa doktor vie, preco ti predpisal tolko, ako predpisal. Vobec si s tym nerob starosti. Ono sice v letaku je schema, ze sa druhy cyklus zvysuje davka na dve tabletky denne, ale to nie v pripade, ze neotehotnies, ale v pripade, ak sa na ultrazvuku zisti, ze to nebola dostatocna stimulacia a k ovulacii ta prva davka nestacila. Ja som uz druhy cyklus a davka mi zostala rovnaka ako minuly cyklus, lebo ovulaciu som mala a evidentne mi teda ta davka na stimulaciu staci. Clostil ma privela neziaducich ucinkov a hyperstimulacny syndrom asi ziadna z nas nechce... ;)
@kacule1987 testuj kazdy den v rovnaku hodinu , uvidis, ako bude silniet. ja som mala pred ovulkou 5dni uz "takmer pozitivny" test, takze asi je to individualne. ale pokial ti ciarka tmavne, tak super, nie? 🙂
@krista1super, ked vies, ze bola 🙂 ja meriam BT a robim testy plus ultrazvuky som mala (aj teraz budem mat) az do potvrdenia ovulacie, ale ako pisem, tak mne ovulka dosla az 11 dni po dobrati 🙂 A ano, pomohol mi. Je na to, aby stimuloval vajecniky a dozrievali foliky.. to sa aj stalo.. napriek tomu som ale neotehotnela, ale ako vravi dr, otehotnenie je zazrak a priroda si to vzdy zariadi podla vlastneho uvazenia. Ja som zacala uz druhy cyklus s clostilom @patka_1 drzim palceky, aby bol cyklus uspesny, ale skus sa na to neupinat tolko, lebo ak to nahodou prvy cyklus hned nevyjde (aj to sa stava a dost casto), tak budes velmi sklamana. Urcite v niektorom z cyklov uzivania sa to podari a ktovie, mozno naozaj v tom prvom 🙂

l_e_n_o_c_k_a
8. dub 2012

Ahojte 🙂 pridávam moju skusenost s clostilbehytom 🙂 O babatko sa snazime od marca 2011, v decembri 2011 som samovolne potratila.
Zacala som ho uzivat zaciatkom marca 2012, 3-7DC jednu tabletku ráno jednu vecer. A tento tyzden som zistila ze som tehu. Takže ak je to zasluha clostilu - tak mu veeeelmi pekne dakujem 🙂

kacule1978
8. dub 2012

@l_e_n_o_c_k_a to je super zpráva, děkujeme za povzbuzení a přeji hodně štěstí!!! 😉

patka_1
8. dub 2012

@bambul7 dakujem 🙂 no snazim sa neupinat sa na to, ale snad to uz coskoro vyjde 🙂 kamaratka otehotnela hned v prvy mesiac uzivania tak som zvedava kolko na tom budem ja 😀
@l_e_n_o_c_k_a ahoj 🙂 ani nevies kolko nadeje si mi dala 😀 ja tiez uzivam clostil prvy krat presne tak ako ty, od 3-7dc a vcera som akurat dobrala poslednu tabl. a v Piatok idem este na injekciu a sono, tak som zvedavaaa 🙂 drzim palce aby sa mimi udrzalo tak ako ma 🙂

bambul7
8. dub 2012

@patka_1 ja som prvykrat tiez otehotnela hned po prvom cykle s clostilom 🙂 Teraz to sice nevyslo, ale tak snad to stiham tento 🙂 Pozitivne myslenie nie je na skodu 🙂

isabellaa
8. dub 2012

@bambul7
@kacule1978
@patka_1
baby, nahodou neviete pri akej velkosti folikov sa uz moze pichnut pregnyl?

dadenka111
8. dub 2012

@isabellaa ahoj od tych 16mm a viac 😉

patka_1
8. dub 2012

@isabellaa
@dadenka111 pockat, pockat baby, ja mam ist v Piatok na Pregnyl a sono takze to mam chapat tak, ze ked nebude dostatocne velky folik tak mi ho nepichnu? je vobec mozne ze by folik nedorastol aj napriek uzivaniu Clostilu? lebo minuly mesiac som nemala ziadny zrely folik 😒
@bambul7 no ja len dufam, ze nebudem zasa rok do seba pchat clostil...veru treba sa nastavit pozitivne, po vsetkych smeroch 🙂

dadenka111
8. dub 2012

@patka_1 clostil by mal dopomoct aby dozrel, ak slabo foliky rastu, tak sa myslim moze zvysit davka, ale rok ho urcine nesmies brat. Je to zaberak na pecen. Mozno ti dozrievaju az neskor. Kolko merani ti robia a v ako DC?
V jednom mudrom referate som citala, ze zrely tzv. graafov folikul je uz od 10-15mm. Potom sa uz zvacsuje len kvoli tomu, ze sa plni tekutinou aby praskol. Drzim palce aby sa objavil ten dominantny 😉

l_e_n_o_c_k_a
8. dub 2012

@patka_1 urcite vam to tento cyklus vyjde 🙂 drzim palce

l_e_n_o_c_k_a
8. dub 2012

@patka_1 ak nebudes mat dostatocne velky folikul (aspon 20mm) tak ti pregnyl nepichnu... bo vajicko je nezrele

patka_1
8. dub 2012

@dadenka111 no prve meranie mi robil v 12dc a potom v 16dc a len na pravej strane videl malinky folik, ale povedal, ze sa tam nic nechysta...inak co som ja skusala ovu testy tak pozitivne mi vysli az v 22dc ale aj tak si myslim, ze by ten folik musel byt aspon troska vacsi ako bol na 16dc...ci?...no som zvedava ako dopadneme, inak uz treti den ma boli podbrusko a vcera som mala krcok uplne otvoreny a makky, tak ze by sa tam nieco predsalen dialo? normalne som sa az zlakla, lebo krcok som nikdy necitila otvoreny a vzdy som sa cudovala ako to tie baby vedia kedy je otvoreny a kedy nie 😀
@l_e_n_o_c_k_a dakujem 🙂

kacule1978
8. dub 2012

holky, mě po těch hormonech bolí břicho nonstop, takže já nepoznám nic 😒

alja20
8. dub 2012

@aduskatt co to je CAR a ten drilling?

micak
8. dub 2012

Prosím ak ste tu niekto kto užívate fytosójou - do koľkých dní by s fytosójou mala prísť ovulácia? Som 7DC a od 2DC som brala 5-5-6-6-7 .ĎAKUJEM !

dadenka111
8. dub 2012

@patka_1 ja uz beriem clostil 4ty cyklus a ovulka sa mi postupne posuvala. Prvy cyklus bola 17DC a treti uz 12DC, takze sa to vylepsuje. Tak verim, ze aj tebe budu lepsie reagovat a rast skor. V utorok 10DC idem na meranie, tak som zvedava co ma tam caka. Mala som 3x na pravej strane folik, tak uz cakam to ta lava. A uz par krat sa potvrdilo, ze je naj velkost 17mm v ten den pregnyl a na druhy den iui a vyslo to 😉

94
9. dub 2012

ahojte...ja som na clostile prvy mesiac....potichúčky si vás čítam a dúfam, že nám to výjde. Brala som 5-10DC a už v 9 deň som šla na sono. Potom 11den,13den, 15 den som mala folikul 19mm tak som dostala pregnyl. Dnes mám 20 DC, sviatky sme strávili v posteli (heh). Tak pevne dúúfam......

mijadave
9. dub 2012

ahojte dievcata, len na skok, uz sme naspat v civilizacii 😉 tu je nasa tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
a vsetkym Vam prajem krasny zvysok velkonocnych sviatkov 😉

angelika_2
9. dub 2012

@krista1
ja mas tiež 30DC a mám ho nasadený od 2DC do 6DC ..tak neviem .. 😒