• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
Jak dlouho ty bereš clostík?Nebo respektivě kolikátý cyklus od snažení?
29. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ty jo Šárko, tak to máte docela drsný a ještě drsnější to bude. Jak si máš v klidu pořídit miminko, když se musíš kvůli takovéhle čůze nervovat :angry:

El, tak ještě koukni na netu, jestli něco nenajdeš o tom estrafemu.

Kami, neboj, sexík vydržíš a uvidíš, že se ti tím uleví. Mě když kolem ovulky bolelo břicho a pak jsme se tulilo, tak se mi to tam asi nějak rozhýbalo nebo co a bolest skoro přešla :wink:
29. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
No mě už bolí druhý den..Snad si na to zvyknu..ještě tam máš otázečku o clostíku :grinning:
29. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Je, já tu druhou otázku přehlídla - Kami, já měla clostík 2 měsíce, pak měsíc pauzu a teď ho mám 3. měsíc a pak už na něj kašlu a když přes léto nebudu těhu, tak mě čeká laparka :frowning2:
Jinak clostík se může brát max. 6 měsíců :wink:
29. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
to já ho dostala jen na zkoušku na 1 cyklus..ted beru duphaston..Uvidim co mi řekne doktor v červnu..Každopádně si na tom jak já..když přes léto neotěhotním..pak laparo na podzim :frowning2:
29. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
duphaston bereš v druhé části cyklu? já beru utrogestan 16-25 DC. na laparku bych měla jít už teď v červnu-červenci, ale nechci si kazit léto, nechám to zatím osudu, nechci doktory chvíli vidět a na podzim to nějak vymyslíme. ale my všechny už přece budeme těhulky a žádná laparka nebude třeba :slight_smile:
29. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni clostík sem dobrala před 7 dny..a od úterka mám ihned nasazený duphaston--14--23.DC..půlku ráno a půlku večer
29. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
taky doufám že laparka nebude třeba..naděje umírá poslední
29. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
taky to říkám, nechci se hrnout na laparku nebo na umělé, stále věřím :slight_smile:
29. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale tak nějak po 3 letech neúspěchu nevěřim..i když fakt je že clostík ani nic jiného sem předtím nic neměla..Kolik ti je let?
29. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kami, z jiných diskuzí znám těhulky, co se snažiyi 2 roky, pak dostaly clostík a byly těhulky, tak to nevzdávej. Jinak já už jsem postarší - 34 :wink: A ty?
29. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni bude mi v únoru 30 let-- :wink:
29. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
No už nejvyšší čas něco stim vážně dělat,akorát doktůrek si myslí že je čásek.. :grinning: Jenže já bych pak chtěla ještě 1 dítko..3 je můj sen
29. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kami, tak to jsi proti mě mladice :wink: Já jsem teda mimčo vždycky chtěla až po třicítce, hodně jsme cestovali, šetřili si na autíčka, vylepšili byteček a pak jsme si řekli, že už teda můžeme a ono nic :frowning2:
29. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A koukám, že tvůj klouček měl včera svátek, dodatečně gratuluji :slight_smile:
29. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuju..za přání k svátku,sem vyřídila a culí se.. :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
leni,
a robili uz tie krvne testy? Ako dopadli?
29. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
My začli brzo,teda spíš já jsem chtěla a nelituju..Je fakt že jsme se nikam nepodivali atd..Ale zas máme se rádi :grinning:
29. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem tu........no Leni já se zas nestresuju,protože ona je kráva a krávou zůstane jen to vždy okomentuju a hotovo :grinning:
29. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Man, ty testy mi nedělali. Já jsem se rozhodla, že tenhle měsíc nepůjdu k doktorce, protože už mi to leze na nervy a chci mít klid. Takže jsem to odložila na další cyklus. Už jsem začínala být protivná, jak jsem se pořád sledovala a hlídala dny, kdy bude ovulka a kdy mám jít na folíky. Dávám si teď oddych :wink:

Kami, jak píšeš, důležité je, že se máte rádi a podíváte se ještě na spoustu krásných míst. Každý si zařídí život tak, jak on chce a každý je šťastný za to, co má a co prožívá :slight_smile:
29. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
leni,
no podla mna veeelmi dobre rozhodnutie :wink: a merias BT, ci aj to si tento mesiac "odignorovala"? :grinning:
29. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.nejak mi to blbne
29. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
na paty pokus se mi podarilo odeslat prispevek
29. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
dasa77:ahojky..no taky mi to nějak blbne
29. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenko moooc hezky si to napsala..ty jo já sem zvědavá co ta léčba clostíkem přinese..mám tak nějak nerviky a sem moc moc zvědavá ,jestli z toho něco bude.. :sunglasses:
29. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
je tu jeste nekdo? Dnes jsem vypila dva jogurtove napoje s broskvovou prichuti.Rikala jsem si,mlecne vyrobky jsou treba udelam neco pro sve telo.No a nakonec mi bilo dost blujno.Takze vseho moc skodi.
29. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
dasa77:asi ne..já si dala ted malý jogurt a sotva sem ho snědla
29. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
lenule,co zase vyvadis?
29. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ZAKLADATELKA SE SLA NEJSPIS SPRCHOVAT :grinning:
29. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
JDU SI NALOZIT PAPANICKO
29. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek