Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacule1978
14. dub 2012

tak dnešní ovu testík - viz má fotka v albu a k tomu bazální teplota žvýšená plus test ze slin Lady q mám kapradí - to mluví za vše 😀

bambul7
14. dub 2012

@kacule1978 krasny testik, tak vidis 🙂 posledny den nizkej teploty by mala byt ovulka 🙂 ja zatial nic, ale necham sa prekvapit, kedze ja som mala pozitivny iba v jeden den-v den ovulacie a potom nic 🙂

kacule1978
14. dub 2012

@bambul7 moja, sex dvakrat denne asi nemá cenu vid? milovali sme sa dnes tak aj zajtra nebo kazdy druhy den?

kacule1978
14. dub 2012

@bambul7 a včera som dle testu ovulku nemala......ani dle mikroskopu....takže těžko říct s tou teplotou

mijadave
14. dub 2012

@kacule1978 mne dr hovoril, ze staci kazdy druhy den 😉 no mozes aj kazdy den, no dvakrat za den je super, no nie na plodenie deti 😉

kacule1978
14. dub 2012

@mijadave taky si myslím. A tak ma bolí brucho, že ani dnes už nemám chuť. Zkusíme zajtra večer, to je za den a půl. Zlatý střed 😀

mijadave
14. dub 2012

@kacule1978 dnes uz mas poistene, tak staci zajtra 😉

mijadave
15. dub 2012

dobre ranko kocky, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

bambul7
15. dub 2012

@kacule1978 tazko povedat. Lekari to vacsinou "naordinuju" podla spermiogramu 🙂 U nas je ukazkovy, takze doktor povedal, ze mozme kazdy den, ale postaci aj kazdy druhy den. Ale podla mna dvakrat denne je tiez fajn aktivita, ale asi tie spermijky zas za par hodin nejak nedozreju, mozno sa mylim 🙂Ak ta boli brucho, tak sa dnes pomazli s drahym, alebo to nechaj tak 🙂
Ja konstatujem, ze od vcera vecera mi lavy vajecnik vytrvalo hlasi bliziacu sa ovulku... vcera sme pre istotu a bolesti som nastastie nemala, ale teda neviem, neviem. Test zatial na ovu nevyzera, skor by som tipla nejaky pondelok-utorok, som zvedava kazdopadne 🙂

kacule1978
15. dub 2012

@bambul7 držím palce at se zadaří!

bambul7
15. dub 2012

@kacule1978 dakujem, snad ano tento mesiac 🙂

baptisia
15. dub 2012

Ahojky ženy 🙂 můžu se k vám přidat? Mám za sebou první neúspěšný cyklus s clostíkem.Teď jsem 2Dc a mám bolesti jako jsem nikdy před tím neměla.Je to nosrmální?Děkuji za odpověď

kacule1978
15. dub 2012

@bambul7 no já vlastně teď budu poprvé čekat, jestli ta mrcha přijde nebo ne a popřípadě testovat těhotenskými testy....poprvé v životě 🙂

bambul7
15. dub 2012

@baptisia ahoj, vitaj. Tazko povedat. Moze to byt vedlajsi ucinok, ale moze to byt aj cokolvek ine. Ja som mala bolesti tyzden pred a tyzden po ovulacii, potom to ustupilo , aj to len prvy cyklus. Pokial ta lekar sleduje, tak asi nic vazne to nie je. Ak mas pochybnosti, tak za nim zabehni, radsej 🙂
@kacule1978 snad bude hned uspesny 🙂

baptisia
15. dub 2012

@bambul7 Děkuji 🙂 ,no tak sleduje a nesleduje.Tady je gyndr jen v úterý..takže mě ani tento cyklus neviděla :( Každopádně jí v úterý minimálně zavolám a optám se zda je to normální....

niki5
15. dub 2012

Ahojte dievcata,

prosim Vas o radu. Par mesiacov sa pozvolna snazime o babo (ziadne hrrr hrrr). Kedze sa zatial nic nedeje, Dr mi spravila pre info hormonalny profil. Povedala mi, ze je tam problem, ze mam znizeny progesteron a ze tam je asi slaba ovulacia. Mali ste niekto problem s niecim takymto?
Robim si (asi) plane nadeje, kedze mi krv brala na 18. den, a ja si myslim, ze ovul som mala na 17. - mohlo sa stat ze este nestihol progesteron "vyskocit"?
Dakujem...

bambul7
15. dub 2012

@niki5 ja mam oba problemy. Po MA anovulacne cykly a nizke hladiny progesteronu. To druhe sa riesi duphastonom, utrogestanom, na anovulacne cykly je clostil, pokial teda nie su ine problemy,myslim.

niki5
15. dub 2012

@bambul7 bambul a mas pravidelny cyklus? ja celkom hej, ale mavam velke bolesti pred - velmi silne PMS... teraz mam ist 14. den na sono, zistit, ci mi vobec dozrievaju folikuly. ty mas liecbu nasadenu, pomohla ti?

bambul7
15. dub 2012

@niki5 nie, ja som mala velmi nepravidelny cyklus odjakziva. upravilo sa to trosku min. rok, aj ked som mala az 44dnove cykly, aj som otehotnela, aj to neskoncilo, zial, dobre. Liecbu mam nastavenu a da sa povedat, ze pomaha

niki5
15. dub 2012

@bambul7 tak to mi je luto :( dufam, ze ti to coskoro vyjde. nemas z tych hormonov nejake silne vedlajsie ucinky? napr. zeby si radikalne pribrala, alebo zmeny nalad, atd. trocha sa toho bojim, ak mi ich teda nasadi, ...

ja si este aj tak osobne myslim, ze tie moje hormony mi robila na 18. den, ako som pisala, a kedze mam cca 32 dnovy cyklus tak mozno este nestihli stupnut. kto vie..

pechlinka
15. dub 2012

@kacule1978 Ahoj...ja som pocula..ze az ked mas okolo 37...ja mavam teraz uz asi 15dni striedavo od 36,9-37....poslednych 5dni..mam 37 stale...a dnes dokonca 37,1...tak neviem.... ☹

mijadave
16. dub 2012

dobre ranko kocky, tu je dnesna tabulecka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

nativanativa
16. dub 2012

@mijadave ahooj , ja poprosim o malu zmenu ..... uzivam uz iba calibrum mami , dakujem 🙂

smudlinka10
16. dub 2012

Ahojky,
tak jsem zvědavá jestli přijde MS nebo ne, měla by přijít cca za 4dny, bolí mě prsa, hlava a od dnešního rána je mi zle od žaludku. Tak uvidíme, pořád si nedokážu připustit, že by se po takové době zadařilo

harley26
16. dub 2012

@smudlinka10 drzim palce! Jak dlouho se snazite a koolikaty si cyklus s clostilem?

mucha11
16. dub 2012

@baptisia ahoj, aj ja som mala hrozné bolesti, jednu nedeľu som normálne preležala v posteli, čo mi bolo tak zle. a snažilkkovanie bolo bolestivé. prešlo to a tento druhý cyklus je to o troška lepšie. ale teraz mám ovulku a vaječníky cítim, bruško napuchnuté 🙂 viacerí tu písali, že by ťa mal sledovať lekár, ale mňa nesledovala. tak neviem poradiť, čo robiť. ja som to prebolela doma 🙂

mucha11
16. dub 2012

@kacule1978 držím palce, nech to vyjde hneď na prvý krát 🙂

lenkahh
16. dub 2012

ahojte dievčata, potrebovala by som radu. včera som dobrala svoju prvu dávku clostilu a dnes na 10 DC som bola na sono. doktor vravel, že este tam nevidí, žeby sa folik tvoril. viem, že na 10 DC to môže byť pri prvej dávke este skoro, ale nemal by tam vidieť aspon niečo????? mám strach, že mi ten clostil nezaberie 😖 dakujem

harley26
16. dub 2012

@lenkahh ahoj, ja vetsinou chodim az tak 13-14 den. Kolik dni si mela predtim cyklus?

harley26
16. dub 2012

@lenkahh a on tam nevidel ani male folikuly? treba 10mm nebo tak?