Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bambul7
25. dub 2012

@monika8737 male na zaciatok a potom jeden velikaaansky 🙂 2 roky trvalo, nez som otehotnela s dcerkou. Vlani sa nam podarilo po fytosoji, ale skoncilo to MA. DOporucili mi 3mesiace pockat. tak naozaj naozaj sme sa zacali planovane snazit az tento rok. ale kedze u nas je problem jasny, tak som bola rovno na clostil nastavena.
neznasam doktorov, ktori maju na vsetko dve rady "schudnite/priberte" "nesmiete zit v strese".
@kacule34 ak chces, hod linku ;)

kacule34
25. dub 2012

@bambul7 ja som na tom womenzone ......tamten co jsi doporucila se mi nejak ztratil login. Nevadi, pockam na pondelok, idem na folikulometriu

bambul7
25. dub 2012

@kacule34 aha a tam sa to neda pozriet? inak , ked sa registrujes na FF, tak ti chodi mail s prihl. udajmi ;)
Folikulometria je i tak zo vsetkeho najspolahlivejsia 🙂

kacule34
25. dub 2012

@bambul7 mne nic neprislo prave.....divny

bambul7
25. dub 2012

@kacule34 divne.. mne to doslo hned aj s heslom a potom som si to prestavila priamo na ucte .. no, ved to je jedno. platny je aj papierovy graf, ked si ho vie clovek vysvetlit, len programik je napomocny 🙂 A kedze si si nasla alternativu inde, tak super 🙂

mijadave
25. dub 2012

@milacik3 este potrebujem, kolko trval posledny cyklus 😉

mijadave
26. dub 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

prajem Vam krasny slnecny dnik 😉

milacik3
26. dub 2012

@mijadave neviem preco ale necele dva dni 😒 inak trva 7 dni

bambul7
26. dub 2012

@milacik3 mozno si nemala sliznicu velmi narastenu a tak nemalo co odkrvacat . ja som tak tiez sem-tam mala ;)
@mijadave pekny den 🙂 Ja sa idem zasediet nad cvickami zo spanielciny a caka ma este jeden preklad, takze jupi, o zabavu postarane 🙂

milacik3
26. dub 2012

@bambul7 hm mozno...doktor nevedel preco sa to stalo...
vcera vecer som bola taka pažrava ja neviem co mi bolo ale jedla som o 18 -o 19 a uz o 19.20 som bola zase hladna tak to uz som si dala maly puding....a potom zase o 20 h. som zase bola hladna ale to uz som si dala sporo politra malinovky...a uz som potom nejdela...skoro ma porazilo...co to bolo 😒

bambul7
26. dub 2012

@milacik3 no telo obcas mava take maniere 🙂 Ja chodim stale curat a som utahana ako pes, ale mala som to aj minuly mesiac 😀
Len to neprehanaj, nech nabuduce v noci nerandis s wc misou 🙂

milacik3
26. dub 2012

@bambul7 to som nerobila do malicka..... 🙂 to ani neviem co je rande s wc.. 😀 no to aj ja som unavena a chce sa mi uz okolo 20 h spat niekedy aj skor....
čisto teoreticky....keby som bola nahodou tehu co ...teda neviem...tak to uz by mohli byt ,,priznaky,,okolo 3 tt?a co to znamena ked su priznaky...to sposobuje hcg ze sa zvysuje? (som nevzdelanec 😒 )

bambul7
26. dub 2012

@milacik3 no.. ja som zacala mat priznaky ako caste curanie asi na nejaky 10-11.DPO (12. vecer som uz mala ducha na teste), pazravku som mala tiez a pamatam si, ze mi prislo spatne po pohari vina, sme vtedy oslavovali u svokrovcov moje meniny. .. aj ked knihy pisu, ze prve priznaky sa az okolo 5.tt prejavia. podla mna dost robi psychika. Ja som mala min .mesiac tolko tehu priznakov, ze mi graf na FF hodil 85% pravdepodobnost tehotenstva uz na 8.DPO 😀 takze asi by som tomu zatial nepripisovala dolezitost 🙂
Ani vedci nevedia s urcitostou , ale vraj sa predpoklada, ze zvyseny progesteron sposobuje unavu (ak beries ten utros, tak mozes byt z neho unavena, ja som si vsimla uz niekolko cyklov, ze po 4-5 dnoch uzivania duphastonu som ako zbity pes, len by som spala). no a tu nevolnost a podobne, to suvisi aj so stupanim hcg vraj... ale tak kolko vedcov, tolko "mudrosti" 🙂
Inak ja konkretne som mala "dobre tehu" to posledne, lebo mi nebyvalo spatne, ze by som zvracala, bola som iba unavena, pri zvacsovani maternice ma sem -tam pichalo v podbrusku , akurat ma prsia strasne boleli, hlavne ked som si podprsenku dala dole. ale inak ani tuk. teda az na tie vyjazdy k chladnicke a to, ze mi prestali chutit jogurty, lebo chutili dako divne 🙂

luckamb
26. dub 2012

Ahoj hollky,
dočítat vás....tak nebudu v práci dělat nic jiného :D :D
Folik včera 23mm takže super, ale Pregnyl mi píchnout nemohla, protože krom foliku tam je taky cysta která v podělí měla 21mm a včera už 41mm takže hodně vyrostla za ty dva dny. No ale nevadí. Podle utz byly včera a dnes ideální podmínky. Folík zralej, těsně před prasknutím takže uvidíme za pár dní, jak ten Clostil zabral nebo ne. No pokud ne, tak příští cyklus budu kvůli té cystě bez něj a nasadíme ho až zase ten další.Až se paní cysta uráčí zmizet :D

milacik3
26. dub 2012

@bambul7 hm dobre dik za nazor 🙂 tak uvidim co bude MS po vikende alebo nie 🙂

bambul7
26. dub 2012

@milacik3 ja to mozem tak podla seba porovnat, ale kazde tehu je ine. Mozno ty mas priznaky uz teraz 🙂

bambul7
26. dub 2012

@luckamb clostil ti zabral, kedze mas taky velky folik 🙂 Takze pekne snazilkujte 🙂

luckamb
26. dub 2012

@bambul7 jj, doktorka byla sppokojená, že jsem na clostil zareagovala tak jak jsem měla. Jen se jí nelíbila ta cysta, tak kvůli tomu nepíchla ten pregnyl, ale říkala, že si myslí, že to ani nebude potřeba, že i sliznice je ukázková. Tak mám radost 😉

bambul7
26. dub 2012

@luckamb mne doktor vobec nechcel pichat pregnyl, ani ked som sa nan pytala. podla mna, cysta sa spravi a ovulka ti pride a vsetko bude ok 🙂

luckamb
26. dub 2012

@bambul7 jj, dle ultrazvuku měla být ovu včera nebo dnes. Tak uvidíme. :D Uteče to jako voda a budu vědět výsledek :D

bambul7
26. dub 2012

@luckamb no cakame, cakame 🙂

milacik3
26. dub 2012

@bambul7 dakujem ...vsak uvidim...lebo PMS bolesti som nikdy nemala (typu ze by ma bolelo podbruskom cely den vkuse...a hlavne nie tolko dni pred MS) maxim.ma po vysadeni dufastonu bolelo podbruskom tak 2 dni pred MS...ale teraz este beriem dufaston toak je to divne ..mozno to suvisi aj s clostilom ze som brala...no kto vie...som teda velmi zvedava čo bude... 🙂

bambul7
26. dub 2012

@milacik3 ja PMS nemavam, akurat unavena z dufiku som bola kazdy cyklus. a prvy cyklus s clostilom som mala tie bolesti, ustupili par dni pred mrchou. teraz som nemala skoro vobec. obcas si zacitim lavy vajecnik, ale inak vsetko v pohode 🙂

milacik3
26. dub 2012

@bambul7 hm tak vazne kazda sme ina...mne z dufika nic nie je...vobec ziadna unava nic...ja som ho brala aj minuly rok potom som mala prestavku do dufastona a teraz som ho zase zacal brat...Mna boleli tez vajecniky...ale ako bola ovulka odvtedy ma nebolia...praveze od ovulky ma boli podbruskom a to kazdy den...teda uz 9 dni 😒 niekedy viac a niekedy menej...ako pred MS...ale tak to nemozem este dostat ked mam dufaston a ani som ho este nevysadila...som zvedava...lebo vazne kazdy cyklus mam iny...nemam vzdy rovnake ,,pocity,, pred MS...takze kto vie co zase mrcha prinesie 🙂

kacule34
26. dub 2012

Holky, ještě nejsem ani těhotná a už mi připadá jak je to dlouhé.....a pak ještě 9 měsíců těhotenství 😒

bambul7
26. dub 2012

@kacule34 nezmatkuj .. ubehne to ako voda, ked uz otehotnies. Vsetko bude pre teba zaujimave, nove ... ;)

kacule34
26. dub 2012

@bambul7 no prave......ked 🙂

bambul7
26. dub 2012

@kacule34 cim viac to budes pitvat, tym budes nervoznejsia a tym horsie to vsetko budes zvladat. Takze sa tes na svadbu, tes sa z toho, ze ste si to s priatelom ujasnili a idete rovnakym smerom a zivot bude fajn 🙂 Babatko pride, ked pride ten spravny cas. mozno to bude hned, mozno si trosku pockas . treba to brat tak, ako to je, pretoze vela veci podvedome svojim pristupom menime, ked telu davame najavo, ze nie sme pripravene 🙂

kacule34
26. dub 2012

@bambul7 ja viem, mam dost stresu......s podnikanim, este ty statnice.......som cela volaka nervozna 😒 neviem sa uklidnit. Deje sa velmi mnoho dulezitych veci