Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

adka_pajerska
2. kvě 2012

@milacik3 no mne moja doky dala na ovulku duphaston a ked som prisla do heliosu sa na mna doktor pozeral a povedal ze som si tak akurat zabranovala ovulke ☹ ze mozno som uz mohla byt davno maminkou 😒

milacik3
2. kvě 2012

@adka_pajerska no hej to asi si nemala dobreho dokyho...toto musi vediet ze dufaston sa nasadi po ovulke...nie cez ovulku ani pred...lebo je to mozne ze to stopne...aj mne do dokt.povedala...ale tak mne zistili ze nemavam ovulku tak preto som zacala clostil...(minuly mesiac 1x)

medvedinka
2. kvě 2012

Ahojky holky, můžu se k vám přidat? Před 14 dny mi doktorka předepsala clostil na 5.-9. den a duphaston na 11. - 26. den. Podezření na PCO. Brát budu od příštího cyklu. a vůbec nevím, co od toho mám čekat.

bambul7
2. kvě 2012

@milacik3 tak to su take priblizne terminy vsetko zatial 🙂

bambul7
2. kvě 2012

@medvedinka ahoj, vitam ta. 🙂 Mozes cakat to, ze clostil ti dopomoze k ovulacii a snad sa podari tym padom aj pocat. duphaston sa pri liecbe clostilom doporucuje, ja som vynimka, co potvrdzuje pravidlo 🙂

adka_pajerska
2. kvě 2012

@milacik3 no ja osmbola teraz prvy krat v heliose a doktor ma pozeral a ze tam videl teraz vajicko a to som 21 DC no dnes uz 23DC a tak musim chodit kazdy tyzden aby mi to odsledovali a nasadil mi clostil ze ked dostanem ms tam potom od 3DC.A ty si ako na tom?

medvedinka
2. kvě 2012

@bambul7 ahoj, díky. doktorka fajn, ale vlastně mi nic nevysvětlila a já mám doma celej arzenál tabletek. Moc doufám, že to zabere, jináč mě čeká laparka. a proč ty ten duphaston nemáš?

bambul7
2. kvě 2012

@medvedinka no ja som ho dostala povodne pre nizky progesteron , spinila som od polovice cyklu. no ale mne to este zhorsil a dopadlo to tak, ze od 7.DPO som spinila az do mrchy a to sa nejak s tehotenstvom vylucuje. takze mne konkretne spominane dva mesiace len uskodil a mam posledny cyklus s clostilom bez dufiku, tak verim, ze to bude ok.
kludne sa nas opytaj, ked ti nieco nie je jasne, ak budeme vediet, poradime ti 🙂

isabellaa
2. kvě 2012

caute kocky 🙂

isabellaa
2. kvě 2012

@bambul7
ahojik, dnes som teda znovu spravila test a negativny, neskor rano ma mm prehovoril na sex, bol nadrzany...
po sexe jemnucky velmi malo hnedasty vytok, a ja ze konecne teda mrcha, ale uz je poobede a nic, brucho mam ako balon a uz som 30dc a 6den po vysadeni duphastonu, tak pride ta mrchana?

isabellaa
2. kvě 2012

@kacule34 caves, je mi luto tej cysty a ake je riesenie, praskne sama, vstrebe sa, co ti povedali? a uz mas nejaku lepsiu lekarku?

kacule34
2. kvě 2012

@isabellaa Isi, prave ze moj novy Mudr onemocnel, tak me dali na kontrolu k tej strasnej. Nechcela som ist, ale mala som meriani folikulometrie tak som musela. K vajicku se vubec nevyjadrila a len povedala, aka je to hroza, ta cysta.....nakonec som sa po 10 minutach pitani dozvedela, ze vajicko je zrele. Normalne krava / pardon / O cyste pak uz nerekla nic. Pry odejde s menzes....pokud neotehotnim. Nic vic nerekla 😠

kacule34
2. kvě 2012

@adka_pajerska ano, ale my chviločku. Vlastne 2 mesiace

bambul7
2. kvě 2012

@isabellaa uff.. no tazko povedat, ked nevieme, ktory si DPO... mrcha by mala prist po dufiku do tyzdna, max. do 10 dni... osobne s tym mam prave opacnu skusenost, mne sposoboval spinenie uz pocas lutealnej fazy a do mrchy to pekne pozvolna preslo. pocitam, ze zajtra budem krvaviet o dusu, i ked dnes to na to nevyzera... skus pockat este do vikendu a ked, tak si zajdi v pondelok na vyvolavacku 😕

isabellaa
2. kvě 2012

@kacule34 tak to nech tvoj lekar je cim skor zdravi, lebo to fakt nie je normalne... a ta velkost bola 18mm? a to ti aj pichla pregnyl vsak, tak sme pisali pred 2dnami?

isabellaa
2. kvě 2012

@bambul7 hmmm a este medvedinke si pisala, ze sa dufik s clostilom nedoporucuje, preco?

isabellaa
2. kvě 2012

@bambul7
@kacule34
baby neviem sa dopatrat, kde zmenim prispevok zobrazeny zltym pismom / je to ten ked si date sipku na portret a vidite tam kedy sa registrovalo, ....neviem sa k tomu dostat, vdaka

bambul7
2. kvě 2012

@isabellaa nie, ja som pisala, ze sa prave doporucuje v kombinacii s clostilom (alebo som to teda chcela napisat 🙂 ) No preto, ze clostil ma tendenciu znizovat vystelku maternice.. teda, ze ti sliznica nenarastie taka, ako by bola najvhodnejsia. a v takom pripade sa vajicku zle zahniezduje, alebo sa ani vobec nemusi. okrem toho sa predpoklada, ked je zenska na clostile, ze ide o problem s plodnostou a teda aby sa tehotenstvu pomohlo, tak po ovulke sa nasadzuje, aby v pripade oplodnenia vajicka mu "pomohol" v produkcii progesteronu, ktory je velmi dolezity v tehotenstve, pretoze ked klesne pod istu hranicu, tak dojde k odlupovaniu vystelky a teda mrche. teda aspon tak by to malo byt

isabellaa
2. kvě 2012

@bambul7 sorry, blbo som to precitala, vonku je asi 100 stupnov 😀

kacule34
2. kvě 2012

@isabellaa ano, v pondelok mi pichla pregnyl a ten den asi bola ovulka......a moj chlap bol ako na potvoru ten den na spermiograme...takze vecer tech spermii asi moc nemel 😀

kacule34
2. kvě 2012

@isabellaa ja Ti nerozumiem .-D

isabellaa
2. kvě 2012

@kacule34 no moj mm je ohladne spermiogramu vselijaky, ale uz sme sa dohodli, ze pojde ked ja budem mat mrchu a kolko bol tvoj zdrzanlivy, 3 alebo 5 dni? lebo keby mal byt moj 5 dni bez sexu tak asi praskne 😀
a uz mas saty, nakoniec si nejake vybrala?

isabellaa
2. kvě 2012

@kacule34 😀
no, ked sa pozriem na tvoj portret / dievcatko/nemas fotku tak tam vidim, ze si pridala cca 65 prispevkov, okres praha, snazis sa otehotniet a ja mam este zltym pismom, cvicenie podla mojzisovej....a to chcem zmenit, ale neviem kde sa to meni...

kacule34
2. kvě 2012

@isabellaa no ja som tak rada, ze nemal se spermiogramom problem......abstionoval pred nim den a pol..ale ako hovorm. Bol v pondelok na nem v 1odpo a vecer sme sa milovali....tak neviem jestli bolo cim oplodnovat vajicko 😉

bambul7
2. kvě 2012

@isabellaa pokial viem, tak na spermiogram nema byt tri dni pred vysetrenim keksik 🙂 Pat dni je nezdrave uz, to je stare osivo 🙂

kacule34
2. kvě 2012

@isabellaa tak to neviem, moja 🙂

mijadave
2. kvě 2012

@kacule34 jej, tak to si teda riadny mix 😀
@iinka ahoj, to je pravda, daaaavno 😉 dakujem, je to tak lepsie 😉
@milacik3 no aj mne sa zda, ze si tehu, to ze su rozdielne ciarky, to este nic neznamena... radsej chod na tu krv 😉

mijadave
2. kvě 2012

@bambul7 moja, no ovu to neurychli... a vyssiu davku - no neviem, mozno iba ak budes chodit na folikulometriu, ze Ta bude sledovat na usg, ci sa nerobia cysty 😉 drzim pasticky 😉

bambul7
2. kvě 2012

@mijadave na folikulometriu standardne od 11.DC 🙂 On si moj dr. na tie kontroly potrpi. hovoril, ze 1tbl od 5-9DC staci, kedze som pri nich zakazdym odovulovala, len naposledy mi to len tak tak narastlo, tak ma napadlo, ci by nebolo vhodne dat si trebars 1-2-1-2-1. ale nejdem experimentovat 🙂 Inak skor ma to napadlo preto, ze som uz 3cyklus s clostilom a vlastne by som teda mala mat asi tu tretiu schemu 2tbl denne. ci to iba ak nedojde k ovulke?

bambul7
2. kvě 2012

o a aby som nezabudla, sice velmi light ale mozes mi dat 1.DC 🙂