Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bambul7
3. kvě 2012

@medvedinka ano, aj ja som mala na upravu cyklu duphaston od 11.dna do 25. ale kedze ja mavam posunutu ovulaciu az na 20. den, tak doktor mi ho kazal az po ovulacii, ktoru mi ultrazvukom potvrdil. moze a nemusi ti to bloknut ovulku. kedze progesteron sa zvysuje az po ovulacii .. najlepsie, ked to s tvojou doktorkou priebezne poriesis. mala by ti robit uzv.

medvedinka
3. kvě 2012

@bambul7 dík, no ona mi dělala utz 11. den a řekla že špatný, předepsala bobule na tři měsíce a řekla přijď až je dobereš na laparku, pokud nebudeš těhule. tak nevím.

bambul7
3. kvě 2012

@medvedinka tomu nerozumiem. pri kazdom clostile sa robi folikulometria, aby zistila, ci reagujes na najnizsiu davku, ak nie, v dalsom cykle sa davka zvysuje. ak si odovulovala, necha sa rovnaka... mas trubu doktorku. vymen ju

medvedinka
3. kvě 2012

ona mi rovnou napsala ten clostík 2 denně.

amona
3. kvě 2012

Ahojky, tak dneka jem spolkla ráno svoji první tabletku clostíku....už kolem poledne se mi chtělo zvracet, tak nevím nevím, jak to budu snášet. Každopádně udělám vše pro mimi...takže hurá do toho...🙂

kacule34
3. kvě 2012

@amona To zvladnes..mne prvni mesic bylo fakt zle...ted ten druhy uz nic / asi uz ma clovek hladinu hormonu v tele nebo jsem si zvykla 🙂 Drz se 🙂

kacule34
3. kvě 2012

Bambul7 Ty by si mala robit na inerntete clostikovu poradkynu 😉

bambul7
3. kvě 2012

@kacule34 co si.. ja len dedukujem. a doktora furt zahrnam otazkami. a on chudak trpezlivo odpoveda 🙂

kacule34
3. kvě 2012

@bambul7 mas dobreho lekara, je to velmi dolezite. Som rada za Teba a drzim TI pesti, moja 😉

bambul7
3. kvě 2012

@kacule34 dakujem. no s tym spinenim to vyzera vselijako, takze uvidim. o dva dni zopakujem test, ak budu //, tak si zajdem v pondelok na krv a snad to bude vsetko dobre...

mijadave
4. kvě 2012

@bambul7 fuha, no dilema s tym Tvojim spinenim... nechcem nieco trepnut, fakt netusim, co s tym, mrzi ma to.... a moj graf - no comment... kaslem na to... BT stale nejde hore... a test bol pozitivny, ciarky rovnake.... 😒 nevadi... 😉

mijadave
4. kvě 2012

kocky, nestihla som Vas docitat, vcera som sem nedosla, s mm sme si spravili pekny vecer 😉 tu je dnesna tabulka, snad Vas docitam dnes vecer 😉 pa a pekny dnik, ja bezim do prace 😉
@bambul7 a tu je este moj divotvorny graf, asi anovulak... http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave

bambul7
4. kvě 2012

@mijadave zlatko, nic s tym... biochemicke... vcera este jeden test slabulinko pozitivny, vecer ma rozbolelo brucho, zakrvacala som dost, potom to preslo, v noci som myslela, ze umriem od bolesti, krvacala som zas, rano test nic... takze hura dalsi mesiac. Pisem 2.DC dnes, ok? Kedze vecer mi zacala defacto mrcha... 😔 a tak... asi lepsie, akoby to malo prist zas v 9.tt ...
hm.. tvoj graf... vyzera to fakt na anovulak minimalne zatial... davas si iba tu fytosoju?
Inak pocula si uz o kvapkach od Valovica? Ze na funkciu vajecnikov. ak by som neotehu tento cyklus (bez mikropotratu), tak uvazujem o nich...

kacule34
4. kvě 2012

@mijadave moja a je ta BT opravdu smerodatna? Nemozes byt tehu a teplota by nesedela?

kacule34
4. kvě 2012

@mijadave já se v těch grafech nevyznam, kurnik.......mne dal pregnyl, vajicko bylo 18 mm, ale dle teploty jsem taky neovulovala ☹

luckamb
4. kvě 2012

Ahoj holčiny,
tak jak?
@bambul7 to je škoda. No tak ale příště už to vyjde. 😉

isabellaa
4. kvě 2012

@bambul7 ahojte, skoda, ale asi fakt lepsie ako pises, potom neskor o to prist 😒
tento cyklus sa nam to podari 😉
pijes aj alchemilku? moze sa? nema to nejaky suvis s clostilom?

eli74
4. kvě 2012

@medvedinka Ahojte, ja sa k vám pridám, mozno vás povzbudím. Mne doktor tiez predpísal hned dve tbl denne, ale vysvetlil, ze mozem mat bolesti a problémy, v tom prípade mám ísť na pohotovosť. Tak som sa rozhodla brať len polovičnú dávku. Merala som si baz.teplotu, ovuláciu som cítila a dopadlo to výborne. Teraz čakám dvojicky. Som rada, ze som nebrala hned tých 10 tbl, mozno by tých vajícok bolo ešte viac. Takto mi zostalo 15 tbl. Keby niekto mal záujem, pošlem. Nech sa vám darí. 😉

kacule34
4. kvě 2012

@eli74 to je skvěla zprava!!! A jak dlouho jste se snazili? Moc gratuluji

mucha11
4. kvě 2012

@mijadave ahoj mijadave, napíš ňový. mi prosím ťa do tabuľky, že som 6DC a cyklus mám 28 dňový. ďakujem

eli74
4. kvě 2012

@kacule34 Ďakujem, my sme asi vynimka. Po Clostile sa to podarilo hneď.

kacule34
4. kvě 2012

@eli74 to je super! a hned dvojicky. Pekne 😉 A v kolikatom si, moja?

adka_pajerska
4. kvě 2012

@milacik3 jaj tak to ma strasne mri ale tak dufam ze sa to nepotvrdi ☹ Neboj v setko dobre dopadne

milacik3
4. kvě 2012

@adka_pajerska no cystu nemam...

adka_pajerska
4. kvě 2012

@milacik3 no vidis ako fajn a co ti zistili?

milacik3
4. kvě 2012

takze uz som spet s kontroly u dr. ...a nemam ani dovod sa tesit vsetko je vp oriadku vajecniky mam Ok..nie su tam cysty alebo tak..krv mi zobrali a tolko som tam cakala v cakarni ze aj ny vysledky som pockala kym som sa dostala na rad.....no moja dr. nebola moc nadcena..povedala ze to je take na hranici....ze ak to mam do 20 tak to este nic neznamena.... mam HCG 19,54 ☹ tak mi povedala aby som v stredu prisla znova na krv....

test som si rano robila vsetky testy - pondelok,streda a piatok su rovnake ciarky - sytost ☹ 😒

milacik3
4. kvě 2012

@adka_pajerska povedala dr. ze nic nemam brat ziadne lieky len kyselinu listovu....a cakat ci pride MS...ak pride tak...nic nemam chodit a mam zacat s clostilom...a ak nepride MS tak mam prist na krv....ja to ruzove nevidim ☹

adka_pajerska
4. kvě 2012

@milacik3 hm a kedy ti ma prist ms?

milacik3
4. kvě 2012

@adka_pajerska poslednu MS som mala 2.4.2012....teraz mala prist pondelok alebo utorok...a preto som si spravila 3 testy...(pozitivne testy -slaba ciarka) a dr. povedala ze mam tam HCG ale ze ked nic nevidi nemoze mi ani nic potvrdit a ze vraj ked je to do 20 tak to moze mat ine priciny...neviem ake...Povedala ze narp. cysta co som mala ale to je posla mna blbost lebo som mala cystu vo februari a v marci uz nebola !
Ja neviem no....povedala ze nic tam nevidi...vsak jasne lebo to je skoro...tak uvidim ci pride MS alebo nie...uz nemam brat dufaston...mozno ked ho nebudem brat mi pride MS ...uvidim...

adka_pajerska
4. kvě 2012

@milacik3 no ja som bola v pondelok na utz a tiez som brala duphaston.Doky mi kazal vysadit pretoze videl vajicko o priemere 10mm.A ze kedby som brala duphaston ten potlaca ovulaciu.Takze tiezt neviem co si mam teraz mysliet ☹ Co bude s tym vajickom ☹ V pondelok idem znovu na utz a uvidm ako dalej idu mi brat aj krv a vsetko ☹ Tak ale verim ze tebe to dopadne dobre ked si mala 3 testy pozitivne 🙂 Neboj ani sa nenazdas a budes maminka 🙂