• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
Jupííí konečně ta IP jde...
Leni mňam tak to musí být super chlebík, to jsem ještě nezkoušela péct doma, že bych to v týdnu někdy zkusila :confused:
30. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no uvidim..byla bych radši kdyby to nepřišlo--mrška--ale co by se dalo dělat.Sem si už nějak zvykla na nezdar.Ale ted je ve mě malá dušička co kdyb clostík pomohl?? :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kami, tak to je divné. A přitom do té diskuze napsala, že má clostík :unamused:

Vendy, no vidíš, to asi byl jen nějaký chvilkový výpadek. Domací chlebík určitě vyzkoušej, v krámě se prodávají už připravené směsi, ale můžeš si i najít recept na netu. Nejhorší je to čekání, než to vykyne, ale pak to stojí za to. A to nemám domácí pekárnu, peču to normoš v troubě :wink:
30. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no já taky pekárnu nemám, sice jsem u ní uvažovala, ale přijde mi že ten chlebík pak vyjde dráž, no a tak máš nějaký zaručený recept??? nebo kupuješ ty směsi???? Jsi mě úplně navnadila teďka...ještě že tady uz mají zavřeno v krámě :grinning:
30. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no nevim..
30. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kamčo, já taky clostíku stále věřím, že mi pomůže. Tak to nevzdávej. Zkusím prdečkovi napsat, znám jí z téhle naší diskuze a dám ti vědět.

Vendy, kupuju si ty směsi, jsem líná vážit a odměřovat, takhle je to mnohem jednodušší :wink:

Holčinky, já se tak na hoďku loučím. Marcelka (mám jí v albíčku), moje milá malá sousedka slaví dneska 3. narozeniny a jsem taky pozvaná, tak jdu "zapařit". Bude dortíček, tak už se těším. Mějte se tu zatím krásně, kouknu na vás hned jak se vrátím.
30. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni už jsem na to přišla já to poslala o jeden řádek níž..nějaké zuzce..trapááááás.Ale přesto se mi optej..díky ti
30. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kami, to nevadí, to se stane, lehko přehlídneš, komu píšeš. Prdečkovi už jsem napsala, tak se ti určitě ozve, ona je moc hodná :slight_smile:

A už jdu, zatím paaaaaaa :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leničko no tak to se taky asi po nějaké kouknu a zkusím :dizzy_face: no budu se muset jít najíst :grinning: :grinning:
Tak zatím pa holčiny, jdu si dát něco k snědku, vykoupat a taky mám ještě něco málo na žehlení, pak jsem ještě nakouknu :slight_smile:
30. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musim se ještě zuzce omluvit..ty jo já sem trdlooo.Holky mějte se já taky prozatim jdu,ale stavím se zas večer pa :slight_smile:
30. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné odpoledne clostilky :slight_smile: spíš už podvečer :slight_smile:
30. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dočetla, co jste za včerejšek napovídaly a teď tady nikdo není :frowning2: tak já zas jdu a pak přijdu :slight_smile:
30. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tady.ahoj majo
30. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud se vratis a budes chtit pokecat,tak napis IP,jdu se mrknout na jine tema
30. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic,jdu na telku .ahojky zitra
30. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vy ste sa tu rozpisali :slight_smile:
dasa takze druha polovica tyzdna? testtnut sa ides? noooo drzim palceky aj na nohach.. som si vsimla ze tu e to tak ze dlho dlho nic a ptoms a nakopia pozitivne testiky a ptom zas dlho dlho nic a znova testiiiky.. uz je dlho nic..
30. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kkamca.. no nams a podarilo na druhy clostylovy cyklus... aj ked som nie velmi verila ale podarilo sa..

lenka.bohousek.. hmm mna si nechava doki az na 11.6. (8ttpodla menstruacie) zatial sa uspokojujem s obrazkom na nete a v knizkach..a s tim ze mi zaludok a prsia davaju vediet ze sa nieco deje.. co uz..ale vtedy by uz malo byt aj srdieco pocut hadam..
30. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
amisko zdravim..tak to je krásný a rychly po clostíku..mocinky to přeju všem aby to tak rychle přišlo..Jak dlouho jste na mimi čekali?
30. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
amisa sem ti koukala na albíčko..nebudeš věřit ale ten testík mi vehnal slyzy..no krása a ty obrázky jak to mimi asi vypadá..jaj ..no nic :sunglasses: :slight_smile:
30. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
amisa..slzy
30. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo nikdo už nepřišel..tak já taky půjdu hajat
30. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přeji krásné nedělní ráno, u nás konečně s troškou sluníčka :slight_smile:
31. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taktéž krásné ráno..konečně bez deště.. :wink:
31. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ozval se ti prdeček?Na ten clostík?Mě ne..
31. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Kami, zatím se mi neozval, ale ona určitě napíše, na koníka chodí. Třeba jsou přes víkend pryč a nedostala se na net :wink:
31. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni co dnes bude k obídku?
31. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kami, u nás polévka ze včera a druhé pangas na másle a bramborová kaše. A co dobrého vaříš ty?
31. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,dobre ranko
31. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni právě sem postavilas na kuřecí polévku a ze včera máme pečená stehna a bramborová kaše..K tomu pangasovi to děláš z čerstvých filet? :grinning:
31. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem se taky chystala na rybicku,jenze nam dosly brambory a fakt se mi pro ne ted nechce.Takze abych mohla sedet dele na netu,bude jatra s ryzi,to se nemusi hlidat,vari se to samo. :grinning: A pak az tam nebude tak hnusne,skocim pro brambory,stejne potrebujeme nejake uzeniny.Muj je v posledni dobe jako termit.
31. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek