Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

piefunko
7. kvě 2012

@isabellaa
@mamartinka aha ok dakujem 🙂 a nebolo vam po nich zle cez den??

mamartinka
7. kvě 2012

@piefunko mne nebolo apsolutne nic.Neviem ako druhym babam.Teraz idem brat 3 balenie 3 krat denne tak uvidim co to spravi.

bambul7
7. kvě 2012

ahojte, babulky... len narychlo.. mrcha sa nakoniec rozbehla vcelku slusne, ale kedze sa mi opat zhorsili starosti so srdieckom, tak snazilkovanie, hoci sme este pre ten dalsi cyklus s clostilom boli dohodnuti s mm, nie je na mieste. a tak teda aspon takto popisem .. ale ved sme sa uz o tom bavili 🙂
@mijadave mna mozes z tabulky, prosim ta, dat dole, ak by to nevadilo. kedze u nas naozaj minimalne do buduceho roku snazilkovanie nepripada do uvahy, kym sa zdravotne nedam doporiadku. a to chvilocku potrva. ale kedze mi je tu s vami fajn, tak sa citame snad aspon obcas 🙂 Drzim vsetkym palce, nech sinajdete vytuzene //, cakatelkam na vysledky, zelam len same dobre spravicky 🙂

kacule34
7. kvě 2012

@bambul7 moja, to je mi tak luto ☹ myslim na Teba, aby si bola co najskor v poradku. POsilam Ti pohladenie. Drz sa, moja

bambul7
7. kvě 2012

@kacule34 dakujem.. nejako zvladam.

kacule34
7. kvě 2012

@bambul7 moja, mas skype? Ak ano, moj je kac1978

bambul7
7. kvě 2012

@kacule34 ufff.. mam kdesi na skype konto,ale ja som to nepouzila snad rok a pol. uz ani icq nejako nepouzivam. kto nieco chce, najde ma na maily, alebo facebook... nejak nemam cas sediet a chatovat uz 🙂

kacule34
8. kvě 2012

holky, pošlete mi nějaké těhulkovské bacily 🙂 teplotu 37 jsem ještě neměla...
můj dnešní graf
[url=http://www.fertilityfriend.com/home/3ccab3/]My Ovulation Chart[/url]

bambul7
8. kvě 2012

@kacule34 nezobrazuje ti grafik zas 🙂 alebo teda mne nie, ale drzim palce 🙂

kacule34
8. kvě 2012

@bambul7 uz??? 🙂

mijadave
8. kvě 2012

ahojte koceny, tak tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
moj grafik a ovu sa rozhodne nechcu umudrit... 😠 no co uz... http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave

@kacule34 stale to nie je ono, stale To nezobrazuje grafik, no v tomto Ti neviem poradit, ako sa to da, nepoznam tu stranku... ja mam fertilityfriend... 😒

bambul7
8. kvě 2012

@kacule34 presne ako pise @mijadave ani mne to nezobrazilo a tiez pouzivam fertility friend ... Moja.. ten test bol asi nejaky fail... aj ine priznaky ovu si mala? Lebo graf je odveci trosku ... 😕

kacule34
8. kvě 2012

@mijadave ja uz nevem aky 😀

mucha11
8. kvě 2012

@kacule34 skús sa na to nespústrediť. pretože môj posledný cyklus bol rovnaký, normálne som tvrdila mužovi, že som na sto percent tehotná, lebo sa cítim ako tehotná. ale nie som ☹ nemysli na to.

kacule34
8. kvě 2012

@bambul7 tak znovu....

kacule34
8. kvě 2012

@mucha11 ja viem, mne to nejde........asi to mam len v hlave 😒

mijadave
8. kvě 2012

@bambul7 asi ano, rozmyslam, ze ho zmazem, nech to nematie... ale priznaky ovu som mala... takze preto som bola z toho zmatena... nevadi.... ved zivot ide dalej... vraj som teraz pred ovu, no tak neskoro som ovu uz strasne davno nemala a to sojou som vzdy mala ovu tak najneskor tusim 15-16DC, no uvidime... vcera som vsak mala riadny eggac a len tak som skusila krcok a ten bol vyssie ako minule, skoro som ho vobec nedotiahla... a pri tom ovu teste bol dooost nizko... lenze ja som si to predtym nikdy nesledovala, len na nete som nasla, ze pri ovu ma byt hore, ze pred a po ovu je dole krcok... tak uvidime, co prinesu dalsie dni... a Ty ako? naozaj chces vymazat z tabulky???

bambul7
8. kvě 2012

@kacule34 teploty su irelevantne hlavne ak uzivas duphaston alebo utros a mala si aj ten pregnyl. a ako pise @mucha11... mne bol nafigu aj pozitivny tehu test .. ber to tak, ze ak to vyjde, tak to bude super 🙂 🙂 🙂 a este k tej teplote.. hlavne neporovnavaj, su to pekne hodnoty, ale mne den pred ms klesla dole a uz to islo....
takze klud, drzim palceky a uvidime o tyzden-dva 🙂

bambul7
8. kvě 2012

@mijadave mne sa velmi zhorsilo srdiecko, mam najvyssie mozne davky lieku,takze urcite si nemozem dovolit otehotniet.. takze ano 😔 ale ked pride ten spravny cas, tak zasa budem skusat 🙂 A medzitym tu mozem s vami aspon popisat 🙂. a mozno sa srdiecko ukludni aspon malicko a ani neviem ako to pride aj bez liekov 🙂 nechavam to proste tak , ale nesnazim sa, takze by to miatlo. teraz si dokonca budem musiet davat pozor, aby som neotehotnela...
no... ja si kontrolujem aj cervix a teda pred ovu ho mavam tak, ze nedociahnem 🙂 Po ovu ide dole a je tvrdy 🙂

mucha11
8. kvě 2012

@bambul7 mrkni môj graf. tento mesiac sa mi zdá nejaký divný... www.fertilityfriend.com/home/3c9855

bambul7
8. kvě 2012

@mucha11 nie je divny. pred ovu mozu byt teploty rozhadzane. mne to tiez niekedy skace hore dole, ale nejde mi nikdy nad 36,6 co su moje poovulacne teploty. iba sa mi stane, ze den pred ovu vyskoci, potom sa znizi a potom mam klasicke poovulacne teploty . pockaj este, uvidis behom tyzdna, co ti ukaze 🙂

mucha11
8. kvě 2012

@bambul7 ďakujem. už som zo všetkých tých informácií riadne popletená. 🙂 teraz budem mať riadne zaberáky so školou. tak sa budem sústrediť na iné veci a možno to vyjde 🙂

bambul7
8. kvě 2012

@mucha11 to je najlepsie. ja uz hcG testom ani teplotam velmi nedavam nadej.. pretoze sa mi uz stalo aj to, ze hcg stupalo a bol z toho missed abortion, aj moj posledny test hovori za vsetko . teploty som mala hore, testik viditelne pozitivny a mrcha i tak dosla.. takze... ja uz tvrdim, ze ked to pride, tak to pride. clovek sa ma tesit. ale vela analyz je nezdravych. grafy su ale fajn, ked clovek potrebuje vediet, kedy a ci chodi ovu. ked uz ovu bola, tak uz len pockat na predpokladanu mrchu. pride alebo nie 🙂

mijadave
8. kvě 2012

@bambul7 moja, to ma mrzi, netusila som... tak nech sa srdiecko cim skor umudri 😉 ok, tak Ta dam z tabulky prec, no kedykolvek sa budes chciet vratit, daj vediet... a jasne, ze budem rada, ked sa tu ozves... a budes sem chodievat 😉 no s krckom, ked som ho nahmatala dva dni po pozitivnom ovu teste, bol dole a riadne tvrdy, teraz nie je celkom hore, no je maksi... nejdem to ale riesit, aj tak sa nechcem nastavit na "malovanie"(takyto pracovny nazov tomu dal moj mm 😀 pocul to v nejakom filme a velmi sa mu to zapacilo 😀 ) podla teplot a ovu.... stale si to chceme uzivat, cize "malujeme", ked sa nam chce 😀
@mucha11 mne sa Tvoj grafik nezda divny, preco si myslis?
@kacule34 takze mas aj ff, super, no pekny grafik, to je pravda, len treba vydrzat ake teploty budu na konci lutealnej fazy, tam pred ms zvyknu klesnut... ak neklesnu, co dufam bude Tvoj pripad, je to zvycajne kvoli tehu... ja som tiez mala takych krasnych grafov vela a velakrat som bola presvedcena, ze to vyslo... nechala som sa namotat... nechcem Ta deptat, prepac, drzim pasticky a nech je to vitazny grafik... 😉

mijadave
8. kvě 2012

@bambul7 no ms moze prist aj v tehu... mojej susede dosla ms a ma krasne dievcatko... 😉 mala proste prvy mesiac ms akoby nebola tehu... a druha kamoska mavala normalne ms pravidelne do 5.mesiaca... 😉

bambul7
8. kvě 2012

@mijadave viem, ms moze prist, ale u mna slo o neprosperujuce tehu urcite. takze mikropotrat, pretoze dva dni na to zo mna isli hrcky a myslela som, ze sa "vylejem", plus neskutocne bolesti...ale asi to tak malo byt
Urcite sem rada budem chodit a ked pride ten spravny cas, tak ma supnes snad aj do tabulky 🙂