Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

milacik3
10. kvě 2012

@lorreine dakujem ano je to mozne snad sa to poradi este mam 2 cykly a snazit sa budeme teraz..a ked nie tak este mame posledny mesiac a to uz budem mat aj po statniciach a chcem ist na dovolenku k moru 🙂
ano je to tak aj ja som si to povedala ze nemam problem otehotniet ked mam clostil ze funguje to...
dakujem ti musim spravit statnice na prvy pokus....lebo chcem este v lete stihnut si spravit vodicak 😀

isabellaa
10. kvě 2012

@milacik3
@bambul7
@kacule34 a dalsie, dnesna folikulometria na prd ☹ , nebolo vidno ziaden dom. folikul.
Dufam, ze je to len tym, ze som len 8dc..neskor nemozem a pojdem az 15dc.
Bola ste niektora takto skor,okolo 8,9dc a mali ste tam uz dominantny, alebo o kusok vacsi folikul od ostatnych?
Ak nezaberie clostil na ovu, tak potom co? ake lieky, injekcie? ☹

isabellaa
10. kvě 2012

@milacik3
vsetko spravis, budem drzat palce a potom sup k moru, fuuu ja by som sla hned 😀
Aspon u teba funguje clostil.

kacule34
10. kvě 2012

@isabellaa Moja ja neviem, ale myslim, ze si sla skoro. Ja som isla az 14 den a vtedy vraj bol 18mm

isabellaa
10. kvě 2012

@kacule34 chcela som vediet ci nemam este dnes zvysit davkovanie, teda vziat si este dnes 2 tbl, a ako reaguju vajecniky, minule som bola 11dc a bolo tam 1,1, tak si myslim, ze ked teraz mam dvojnasobnu davku tak nieco narast musi. Uvidim koncom buduceho tyzdna, drzte palce.

milacik3
10. kvě 2012

@isabellaa ano tak prvy cyklus funfoval...dnes som zacala druhykrat brat...a idem na folikumetriu piatok 18.5.- to by som mala byt 13DC tak uvidim ako to bude vyzerat...
Ja som bola minuly mesiac na folikumetrii na 10DC a mala som 1,4 na pravom aj na lavom vaj. tiez to bolo skoro a potom az na 16DC mi prisla ovulka...to som citila...ale neskor som nemohla ist mali dovolenku

kacule34
10. kvě 2012

@isabellaa moja, radšej sa porad s mudr, neordinuj si to sama. Drzim vsetky palce!

milacik3
10. kvě 2012

@isabellaa este som zabudla podakovat 🙂 dakujem musim to spravit...nic ine mi neostava 😀

a minuly mesiac si mala ovilku ked si mala 1,1 mm na 11DC?

isabellaa
10. kvě 2012

@kacule34 ved som sa radila, sama by som si to urcite nedala, nestojim o nejake cysty alebo nieco ine, ale si mila 🙂

milacik3
10. kvě 2012

Teraz mimo temy...co by ste mi baby odporucili kam ist k moru nie prilis drahe tak do 1000EUR pre 2 osoby ak by sa dalo...ja som pozerala na ostrovy Kreta,Malorka,Rodos,Kos...v stredozem.mori...
Ja som bola len v Bulharsku pri mori a nikde inde nie 😒

isabellaa
10. kvě 2012

@milacik3 nie, max narastol na 1,6 , to bol asi 14dc a potom neviem ci bola alebo nebola, i ked pichanie som mala aj hlien, ale vies neda sa byt u lekara kazdy treti den...

bambul7
10. kvě 2012

@isabellaa moja, ja som mala prvy cyklus s clostilom dominantny folik (ale nijake megarozmery to neboli, iba 12mm) az na 15 den 🙂 Este 11. den tam bolo len vela malickych. takze vobec nesmut. nepovazovala by som to za zle vysledky. ovulku mozes mat velmi posunutu. to, ze letak pise medzi 11 a 15 dnom je len proste nejaky priemer zo studii. pozri si grafy na ff a zistis, ze baby mali ovulku aj po 25 dni niektore a otehu ;)

milacik3
10. kvě 2012

@isabellaa vsak jasne neda sa...ja tiez na folikumetriu idem len raz do mesiaca idem pred a potom sa uvidi ...no bola som teda len prvykrat...tak uvidim ako tento mesiac zaberu lieky

isabellaa
10. kvě 2012

@milacik3 no moja, ak to ma byt oddych, tak Ti mozem odporucit egypt / oblast Taba iba tuuuuu, inde sa ani neoplati, tak je este taky zachovaly podporsky zivot, ze plavas s korytnackami, hned pri hoteli, 3 mola...bajecne a mali sme to za 900 pre 2 osoby, all inlusive,5hviez. na 11dni a bolo sme tam 2x, preto odporucam, Hyatt Regency alebo Sofitel. Ja sa velmi nevraciam na to iste miesto, lebo chcem spoznavat a mas to blizko pozriet kamenne mesto Petra v Jordansku a Jeruzalem v Izraeli

isabellaa
10. kvě 2012

@milacik3 inak ak sa rozhodujes iba z tych destinacii, kreta, rodos....tak svagrina bola na Kose a chvalila, bola aj na Krete, ale ze Kos lepsi a Rodos, tam dost fuukkaa 😀 . Moja srdcovka je grecky ostrov Santorini, ale to je este len sen, je to dost drahe...

kacule34
10. kvě 2012

@isabellaa já brala len jednu a mala som cystu 5x5.....takze ono to asi o tom moc nebude...když roste folikul, muzou rust i cysty... Ono sa robi tak, ze ak jeden cyklus to moc nepomuze, tak v druhou sa zvysuje davka. vies. Vydrz. Este je brzy, myslim

isabellaa
10. kvě 2012

@kacule34 a ako sa citis? mas este tehu priznaky, budes najbl. dnoch testovat?

kacule34
10. kvě 2012

@isabellaa testujem stale, som na hlavu, ako napisala bambul 🙂 Brucho ma neboli, len curam. Doma je nejaka kriza......som precitlivela......dnes idem na gyndu, ale len pro prasky, je skoro neco vidiet....

lenkahh
10. kvě 2012

@isabellaa ahoj, nemusíš mať obavy z toho, že folik nenarástol, aj ked všetko je možné. ja som pri prvej dávke clostilu mala na 12 DC 1,6 cm folik, na 14 DC (to bol piatok) tiež len 1,6 cm folik, takže za dva dni vôbe nepodrástol a po víkende v pondelok na 17 DC som mala 2,6 cm folik 😉 len škoda, že to nevyšlo 😠

isabellaa
10. kvě 2012

dakujem Vam baby za povzbudenie, verim tomu, ze urcite dorastu, aj dva by mohli 😀

lorreine
10. kvě 2012

@milacik3 Tak to držím palce dvakrát 🙂.

kacule34
10. kvě 2012

Tak doktor nic, pry je brzo, tak ani neprohlizel....kdyz to do 14 dnu nedostanu, mam prijit, pokud ano, dvakrat denne clostik

isabellaa
10. kvě 2012

@kacule34 kto si pocka, ten sa docka? 😉 a ktory si vlastne dc? Ja nemeriam bt, takze grafy ani nepozeram....

kacule34
10. kvě 2012

@isabellaa ja ich pozeram, ale nerozumiem jim 🙂 Ja som myslim 24 DC. Minuly som dostala menzes 21.....este to nieje mnoho dni

isabellaa
10. kvě 2012

@kacule34 hmmm 20dc nie? Tak to si este pockas, vela trpezlivosti a testy uz nerob. tak skoro....

mijadave
11. kvě 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulecka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
a tu je moj dnesny grafik, BT konecne trosku zas stupla, dufam, ze uz bude len stupat 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave
tak ja bezim do prace, dnes mam dlhy den az do 18.00 ☹

mijadave
11. kvě 2012

este som chcela popriat pekny dnik 😉 pa

kacule34
11. kvě 2012

@mijadave dakujem, mojko, tobe tiez

harley26
11. kvě 2012

@kacule34 graf vypadá super!!! uŽ SI TESTOVALA?

kacule34
11. kvě 2012

@harley26 jo, a nic nic nic 😒