Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

harley26
11. kvě 2012

@kacule34 dneska si kolikaty den?

kacule34
11. kvě 2012

@harley26 11 dní po ovu

harley26
11. kvě 2012

@kacule34 11 dní po ovu se duch ukaze jen minimalnimu poctu zen. Takze bud v klidu, zitra nebo v nedeli uz by tam neco malo mohlo klidne byt, tak drzim palec, vypada to nadejne!!!! Prvni cyklus s clostilem? A jaky byl folik?

kacule34
11. kvě 2012

@harley26 první, folik byl 30teho 18 mm / 14den cyklu / Tak mi píchli pregnyl.

kacule34
11. kvě 2012

holky dotaz. Má smysl testovat na těhu ráno, když jdu v noci dvakrát čurat? Chodím dvakrát, minimálně jednou.....třeba v půl pátý.....nebo mám tedy testovat v půl pátý? 🙂

milacik3
11. kvě 2012

@kacule34 vies co ja som tiez nevedela a ja v noci nechodim ale vtedy som chodila aj v noci neviem preco asi som aj viac pila...a ked som sa nap,zobudila o 2,30 tak som si spravila test...a isla spat... 😀 lebo o 5 rano som vstavala do prace. No a potom si myslim ze by to uz nemalo taku silu...neviem mozno ti baby povedia opak

harley26
11. kvě 2012

@kacule34 těžko říct, ty citlivé testy by to ale zachytit melo a mezitim nez si odskocis nic nepijes, tak by se ta moc nemela jak zredit, takze by ji teoreticky bylo sice min, ale "sila" by mela byt stejna, ne? 🙂

harley26
11. kvě 2012

@kacule34 hlavne bud v pohode, vim, ze je to silena netrpelivost, si jako ja, ja taky testovala pomalu hned 🙂)

kacule34
11. kvě 2012

@harley26 já vím, jsou to vyhozené peníze......ty testy takhle brzy. Jsem jako testomat 😀

harley26
11. kvě 2012

@kacule34 hihi, clovek si proste nemuze pomoct, ja to znam, to je normalni, bud v pohode 🙂

kacule34
11. kvě 2012

@harley26 jestli teď nebudu těhu tak díky těm testům každý měsíc bude ze mě za chvíli bezdomovec 😀

mijadave
12. kvě 2012

dobre ranko dievcata 😉 tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
nestiham Vas docitat, vcera som sa sem nedostala a dnes frcim so synom do skoly, maju prezentacie svojich celorocnych skolskych projektov... takze netusim, kedy sa sem dnes dostanem, asi az vecer 😉
inak moja ovu sa so mnou asi udobrila, BT stupa, cize asi som 2DPO 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave
tak peknu sobotu vsetkym prajem 😉

mijadave
13. kvě 2012

ahojte dievcata, tu je nasa tabulecka ... https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
a ja dnes konecne takto: http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave 😉

kacule34
13. kvě 2012

holky, já mám břicho strašně velké.....jak kdybych byla ve třetím měsíci......jsem taková nafouklá, ani zatáhnout to nejde. A to ještě ani nevím, jestli jsem těhu. Testy jsou ale stále neg.......

kacule34
13. kvě 2012
mijadave
13. kvě 2012

@kacule34 pekny grafik, skoda, ze TT su negativne 😒 drzim pasticky, kym ms nedorazi, stale je nadej...

kacule34
13. kvě 2012

@mijadave neviem, no, kurnik 😒. Dakujem TI

beju
13. kvě 2012

cítim to normálne v kostiach, že zajtra menzes znova dorazí ........... 9 mesiac snaženia ..... ach joooo. Ja proste musím nastúpiť do práce, lebo mi je z mesiaca na mesiac smutnejšie. Okolo mňa samé tehošky, samí novorodenci - to je na slučku niekedy fakt. Už vidím aká budem zajtra rozbitá .......

Ale nič pokračujeme ďalej - veď príde nová šanca. Ozik baby neviete čo je z fifitko?

mijadave
14. kvě 2012

dobre ranko dievcata 😉 tu je nasa tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
a ff mi uz pekne vyznacil ovu 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave

vsetkym Vam prajem pekny dnik a uspesny zaciatok tyzdna, ja teda frcim do prace, pa 😉

kacule34
14. kvě 2012

mucha11
14. kvě 2012

@kacule34 ale ale , nevešaj hlavu, to ešte nič nez

mucha11
14. kvě 2012

@mijadave držím palce

bambul7
14. kvě 2012

@mijadave vidis, som ti hovorila, ze blby test a po ovu sa teplotky daju do normalu 🙂 Tesim sa 🙂 a mozno sa aj zamiesit podarilo 😉 ja si asi idem kupit ten Femi od Valovica. ako som vysadila po tom srdieckovom zachvate vsetky lieky (teda nezacala som s clostilom, aby som to spresnila), tak mam stale slabucke spinenie. je to dost diskomfortne, preventivku na gyne mam kvoli OC steru az v polovici juna.. tak uvidim, ze co..

@kacule34 mojko.. nerob unahlene zavery. niekedy okolo ocakavanej ms teplota klesne a potom opat vystupi.. ale nejdem ti davat falosne nadeje.. ak budes mat zajtra tiez nizsiu teplotu, tak skor cakaj mrchanu ... 😔 i ked s grafmi je to take... no mne ukazal vyssie teploty, aj test bol + a nic z toho.. snaz sa na to neupinat. ja viem, ze je to tazke, ale vela akoze tehu priznakov si clovek aj vsugeruje, mnohe sa bezne vyskytuju aj v ramci PMS, si nadopovana kadejakymi hormonmi, takze doporucujem len spravit "svoju pracu", pekne jedz lieciky, snazilkujte sa a bud v pohode. o zbytok sa postara priroda, mojko...

pozdravujem, holky. dlhsie som tu nebola, ale tak.. nebolo nic zaujimave 🙂

romca05
14. kvě 2012

Ahoj, holky, prosím nevíte některá, jak dlouho Clostil působí po jeho dobrání. Četla jsem, že může vyvolat ovulaci i když už se neužívá, ale už jsem nenašla jak dlouho. Jeden cyklus, nebo víc?

jania023
14. kvě 2012

@mijadave ahoj tak mozes opravit PC bol 24dnovy a dnes 23dc a 7DPO

isabellaa
14. kvě 2012

caute baby, preco mam ja taku smolu ☹ , v piatok moj lekar nerobi a mala som ist na foliky.16dc.. ☹
Co teraz? a mozem ist az v stredu, ale to budem uz 21dc. Myslite, ze by mi folikulometriu spravil aj iny lekar za poplatok? Mne to uz cele pripada, ze sa mam na to ....nic nejde ako ma, vsetko akoby bolo proti mne!
@bambul7
@kacule34

bambul7
14. kvě 2012

@isabellaa mas si davat pregnyl? Ak nie, tak doporucujem merat BT, aby si vedela, kedy a ci ovulka bola. Tazko povedat, ale podla mna folikulometriu ti iny lekar za poplatok nespravi. Mna velmi neochotne vzal iny lekar, ked som potrebovala ultrazvuk v 8.tt bo moj bol dlhodobo PN a ako tehotnu ma niekto skontrolovat musel. ofrflal to neskutocne, i ked mu to zaplatili, kedze som bola pacientkou ProCare.
Zbytocne sa tym az takto nestresuj. podla mna teplota by ti aku taku infosku dala (na testy by som sa osobne nespoliehala, ale mozes skusit) a skuste do tej stredy buducej pripadne snazilkovat obden. nic tym nepokazis 🙂

kacule34
14. kvě 2012

@isabellaa utekaj inam, moja, musi ist v piatok alebo ve ctvrtok. Ja som taky bola u ineho. Neboj sa! Zavolaj inam. Drzim palce 😉

bambul7
14. kvě 2012

@romca05 ja som dostala informaciu, ze moze /nemusi ucinkovat este aj tri mesiace po dobrati. obvykle je to totiz tak, ze ak neotehotnies alebo ti ani ovulku nenahodi clostil, tak po 3mesiacoch je pauza na 3 mesiace (pocas ktorych este doznievaju ucinky) a potom mozes este raz trojmesacnu davku

kacule34
14. kvě 2012

začínají mě bolet vaječníky.......asi žádný těhu nebude ☹