Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lorreine
16. kvě 2012

@mijadave Janička, prosím, až budeš zajtra dávať tabuľku, zmeň prosím u mňa vek na 29...ďakujem.

lorreine
16. kvě 2012

@mijadave A máme my vobec nejaké info ohľadom holiek, ktoré už porodili? Mám pocit, že sem písala iba terioza1 a nikto iný...

dadanr
16. kvě 2012

@bambul7 ahoj mojenko ako sa ti darí v snažilkovaní. Často si na teba spomeniem. Nečítam už toto fórum tak pravidelne lebo v ťažkom prekvapení, že čakám dvojičky som zašla na dvojičkové fórum a čerpám rady. Tak ako si mi ich dávala ty a kopec báb tu na clostil fóre. Napíš mi prosím niečo lebo je toho veľa čítať tak ďaleko ... no vieš.

dadanr
16. kvě 2012

@kacule34 hlavu hore.

icer
16. kvě 2012

baby, čo je to? nechcem sa vám sem vtrepať, ale o čom je clostil??????

piefunko
16. kvě 2012

@icer clostil sa dava na stimulaciu vajecnikov - podpora tvorby vajicok

baby ja som bola dnes na kontrole u dr. prvy clostilovy cyklud 1tbl denne 3-7dc.. dnes 10dc a jeden folik ma 12,8 ad ruhy 10,5mm a dokimu sa to zda malo 😠 tak uvidime co v piatok...

piefunko
16. kvě 2012

@dadanr ahoj a kolko si mala folikov z clostilu ze sa vam podarili dvojicky? 🙂

dadanr
16. kvě 2012

@piefunko ahoj moja no ja som mala den pred ovu 25mm a 3 dominantné foliky 🙂 Ale to druhé dieťatko sa nám podarilo počať o 3 dni neskôr ako prvé. To je sranda. Tiež som sa to pokúšala pochopiť veď všade sa píše, že plodných je tak cca 48h v čase ovu. 😀

harley26
16. kvě 2012

@dadanr coze? :D tak tomu vubec nerozumim, takze vy ste pocali dve deti v rozmezi tri dnu? 🙂 jak je to mozne? 🙂) a kolikaty to byl tvuj cyklus s clostilem a pri jake davce?

harley26
16. kvě 2012

@piefunko 10 DC je jeste brzo, myslim, ze 15 DC to uz bude jak ma 🙂 Ja jdu na ultrazvuk az 14 DC - coz bude ted v pondeli a sem nervozni uz ted

dadanr
16. kvě 2012

@harley26 veru tak sa to stalo. Aj sono to potvrdilo. jedno bolo už človiečik a druhé ešte také väčšie embrijko. Bol to môj prvý cyklus s clostilom pri dávke jedna tabletka počas 5 dní a na 4 deň menštruácie tuším štvrtý.

piefunko
16. kvě 2012

@dadanr cize ti ten druhy folik (alebo treti)praskol neskor a bol oplodneny tiez neskor, pichali ti pregnyl? alebo si mala spontannu ovu? sranda 🙂 tak zelam prijemne a bezproblemove tehu 😉

@harley26 ja idem v piatok kuknut ci rastu, dufam ze ma potesi-na narodky 🙂 a potom aj v pondelok ze ako to dopadlo, myslim si osobne ze ovu bude cez vikend, alebo v pondelok, no uvidime, hlavne aby bola 😅

piefunko
16. kvě 2012

@kacule34 zlatik drz sa, ide nova sanca, drzim palceky aby sa podarila 😉

dadanr
16. kvě 2012

@piefunko nie ja som nemala pregnyl ovu prišla sama. Ďakujem. Aj vy sa všetky držte a dúfam, že sa ku mne skoro pridáte. 🙂 😉

piefunko
16. kvě 2012

@dadanr tak to ti praskli postupne foliky a mala si ako keby dve ovulky 😉 dakujeme, dufam ze sa coskoro konece naozaj pridame 😉

kacule34
16. kvě 2012

@piefunko dakujem, mojko

kacule34
16. kvě 2012

@dadanr velmi gratulujem, moja! At sa Ti dari

dadanr
16. kvě 2012

@kacule34 ďakujem. Aj tebe. 😉

bambul7
16. kvě 2012

@dadanr nic sa nedeje.. len pekne pis s holkami, ktore maju podobne prijemne starosti 🙂 Verim, ze drobcom sa dari dobre a ty si tiez ok 🙂 My sme snazilkovanie odlozili na dobu neurcitu. takze ja som v podstate tiez mimo temy, ale tak.. obcas slovko popiseme s holkami 🙂

dadanr
16. kvě 2012

@bambul7 zatiaľ sa darí dobre a už nemám tie hrozné žalúdočné a celodenné muky. Len sem tam a len hodinku. Tak vravíš odložila. Vieš niekedy je dobré popustiť uzdu a načerpať nadhľad. Viem o čom hovorím aj keď možno nie zrovna v snažilkovaní ale aj tam som nemala k tomu ďaleko. Tak ok. Chcem ti len povedať aby si sa nevzdala úplne lebo kto sa úplne vzdá ten prehrá. To je heslo, ktoré mňa veľa krát posunulo vpred. 😉

bambul7
16. kvě 2012

@dadanr niekedy ti situacia nedovoli zariadit sa inak. Mne sa dost skomplikoval zdravotny stav (zial, tehu pocas obdobia stabilizacie sa nejako nestihlo), takze momentalne to odkladame na neurcito. Po poslednom potrate som aj tak bola v jednom kole a nerobilo mi to dobre. minuly mesiac kratucke biochemicke tehotenstvo.. clovek je z toho casom utahany. takze nie, urcite to nevzdavam, ale momentalne to proste je dobre takto ako je 🙂
som rada, ze ti je dobre uz 🙂 Neboj, kazdy dalsi tyzden bude lepsi a lepsi 🙂

mijadave
16. kvě 2012

@paulik1 ahoj, to ma mrzi... drzim pasticky dalej 😉
@kacule34 ok, zmenene...
@paulik1 to ma mrzi, urcite Ta mozem pridat do tabulky, len mi napis este kolko mas rokov a kolko trval posledny cyklus 😉 a s tymi duchmi, to pozname viacere, tiez si potom clovek robi nadeje... 😒

mijadave
16. kvě 2012

@lorreine jeje, takze mas narodky zajtra? vsetko najlepsie prajem 😉 mozem to opravit uz dnes, aby som na to nezabudla? 😉 info mam len od nathali, ma chlapceka, tusim som to tu uz pisala, inak nemam ziadne info....

evka1704
16. kvě 2012

@kikina666 presne tak,aj ja som sa bala neziaducich ucinkov,barala som clostil 3 cykly,potom prestavka a potom zas.no stale nic :( postupila som uz aj laparoskopiu,musela som :( no niekedy tie tabletky zaberu a hlavne tým zenam,co nemaju folikuly

lorreine
16. kvě 2012

@mijadave Ďakujem Janka, ale narozky som mala už 4.4....nejak som si ale nevšimla, že v tabuľke mám ešte 28... 🙂

mijadave
16. kvě 2012

@lorreine tak potom dodatocne vsetko naj... 😉 som si myslela, ze si ako ja majova 😀 tak je to opravene 😉

dadanr
16. kvě 2012

@bambul7 ďakujem za povzbudenie. Je mi to moc ľúto čo sa ti udialo. Život nie je fér. ☹

bambul7
16. kvě 2012

@dadanr vsetko na svete ma svoj zmysel. aj tie veci, ktore sa nam v tom momente zdaju nespravodlive. ja sa ucim prijimat vsetko tak, ako pride. iste veci zmenit neviem. mozem sa snazit, mozem skusit, ale nieco musim nechat na niekoho ineho 🙂

mijadave
17. kvě 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0Ald... 😉
prajem Vam vsetkym krasny dnik, pa 😉 😎

paulik1
17. kvě 2012

@mijadave ahoj, mám 31 a minulý cyklus 29 dní. ďakujem 🙂