Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

harley26
21. kvě 2012

@94 jakoze nevidela vubec zadny nebo nevidela zadny dominantni?

harley26
21. kvě 2012

@mijadave díky za povzbuzení, vědět určitě dám 🙂

94
21. kvě 2012

@harley26 nvidela dominantný..........inak ich mám na mraky ale najviac 10mm......

isabellaa
21. kvě 2012

@94 ak si mala nejaky 10mm, mozno si mala ovulku len teraz niekedy, okolo 25dc, teraz si kolky dc 28-30?
cize ovu mohla prebehnut aj neskor ako 20dc.....

isabellaa
21. kvě 2012

baby a co si myslite o tom potvrdeni ovulky ako som pisala vyssie? Vy ste boli? Viem iba o bambul

94
21. kvě 2012

@isabellaa dnes som 33deň, veď práve za to nejak nepanikárim....aj keď iskrička nádeje je vždy. Asi by som sa jej mala isť ukázať..

petanevesta
21. kvě 2012

@harley26 no to by bylo super, kdyby zabral hned, byla bych nejš´tastnější 😉 díky hlavně za to uklidnění, mám pocit, že od vysazení antikoncepce jsem celá taková rozhašená, hubnout mi nejde, pleť je naprd....tak budu věřit, že Clostík to ještě nezhorší 😅
tobě taky přeju hodně štěstíčka, ať je mimčo brzo "vyrobeno" 😉 😀

isabellaa
21. kvě 2012

@94 no vidis, asi to tak bude, ze si ju mala pred par dnami, ja by som urcite isla za lekarkou... 😉 nech sa nato pozrie a budes vediet na com si

kacule34
21. kvě 2012

@harley26 držím drží, pak dej vědět!

isabellaa
21. kvě 2012

@petanevesta a metformin si neskusala? Daj si spravit zatazovy glukozovy test, u diabetologa....ja som tiez bola, ale chvalabohu negativny

petanevesta
21. kvě 2012

@isabellaa a co to obnáší, to je takový to pití sladkýho blevajzu a pak odběr krve? já byla akorát v prosinci na štítce a pak mi dělali i cholesterol a byla jsem v normě, tak ti nevím, čím to je....snažím se cvičit, mnohem míň jím sladký, smažený vůbec....těžko říct, kde je zakopanej pes, rozjelo se mi to až s vysazením antikoncepce před 2 lety, pak jsem jí zase na rok nasadila, ale už se mi váha rozjela kosmickou rychlostí...dřív jsem byla relativně štíhlá, měla jsem o takových 15-20 kilo míň ☹

mucha11
21. kvě 2012

@petanevesta ja som napríklad pribrala. baby tu píšu, že nie, no ja mám hore cca 8 kg za tri mesiace. hrúza a des. teraz musím zhadzovať.

katche
21. kvě 2012

tak dievcence. . .u mna MS stale nikde, som uz 38DC, asi si fakt skocim na vyvolavacku, nech uz mozem zacat tabletkovat, to cakanie mi nerobi dobre, ale pravda je, ze pred dvoma tyzdnami som brala silne ATB, tak mozno preto. Ved uz aj tvar mam ako pubertak, cela som podrazdena, aj pred odchodom z domu som sa s muzom povadila. . .moje hormony si robia co chcu, uz ma to neba. . .☹

petanevesta
21. kvě 2012

@mucha11 ty jo, tak to je mazec ☹ držím palce, ať to dáš dolů, vím, jak je to těžký ☹

harley26
21. kvě 2012

Ahoj holky, takze hlasim navrat z folikulometrii a je tam dominantni folik - sice néé až tak dominantní - 20mm, ale je tam 🙂 dostala sem pregnyl a zítra na to vlítneme 🙂) tak mi držte palce

isabellaa
21. kvě 2012

@harley26 ale ved to je dost dominantny 😉 , od 18mm sa picha pregnyl, takze v pohodicke a mas prist aj na kontrolny ci ovu prebehla? A kolko pregnylu ti dali 5000vku? a samozrejme drzim palce

harley26
21. kvě 2012

@isabellaa jj, dostala sem 5000 pregnyl do břicha. Na kontrolni ultrazvuk nechodím, ale doktorka mi říkala, že po injekci pregnylu je to téměř tutovka, že proběhne ovulace, tak ji budu veřit. Jak si na tom ty? Kolikaty cyklus snazeni a kolikaty s clostilem?

isabellaa
21. kvě 2012

@harley26 ja som dostala pregnyl vo stvrtok a je to 2cyklus, na 1 som nereagovala, mala som iba jednu tbl denne, teraz dve. Mam pco, takze u mna asi nebola ovulka....ale dufam, ze teraz sa to podarilo, ved kazda dufame, pobolieva ma nejako brucho, tak dufam, ze je to len dobre znamenie

isabellaa
21. kvě 2012

@isabellaa a uz vies kedy budes testovat? pockas si na mrchu ci o trochu skor, ja som si povedla, ze pockam na den mrchy, ale chceme ist na dovcu a neviem ako teraz, baby neviete ako je to s cestovanim v lietadle a zaciatok tehu, moze byt nieco blbe....

harley26
21. kvě 2012

@isabellaa verim ze to urcite je dobre znameni 🙂 takze ted cekas na testovani 🙂 ja sem vzdycky strasne netrpeliva. Muzu se te zeptat, jak ti doktorka prisla na PCO? Jake si mela priznaky? Ja se totiz obavam, ze to mam taky ...

harley26
21. kvě 2012

@isabellaa ja urcite nevydrzim cekat, jak se znam, budu mit testovaci manii uz tak od 10 DC. Planuju si, zacit testovat tak 8 den - abych videla, jak mi mizi pregnyl z tela, abych pak mela jistotu, ze pripadne pozitivni TT neni falesny. Poprve sem totiz mela jeste 11 DPO pregnyl v tele - zobrazil se mi pozitivni test. Az 12 ho telo vyloucilo

isabellaa
21. kvě 2012

chodila som na folikulometriu, ultrazvuk a asi po 2,3 mesiacoch sledovania ci je ovu mi povedal lekar, ze mam tam vela malych folikov a preto nedochadza k ovu, nasadil clostil a teraz som mala 3 dominantne 😀. priznaky nemam ziadne, som stihla, nie som chlpata 😀 , ale cykly som mala dlhsie 33-35dnove a slabu mrchu aj 7dnovu....

isabellaa
21. kvě 2012

@harley26 a ty si uz ktory cyklus s clostilom?

harley26
21. kvě 2012

@isabellaa koho by napadlo, ze otehotnet bude taková veda, co? My se snazime uz necely rok, v cervenci to bude rok. Doktorka mi po pul ruce snazeni udelala ultrazvuk a zjistila, ze neovuluju, nasadila mi clostil. Ted mam uz 4 cyklus s nim, prvni dva mi zabral, treti cyklus nenarostl dominantni folikul, a tohle je 4 cyklus a uvidime, co z toho bude. Pak uz je asi dalsi krok CAR.

isabellaa
21. kvě 2012

@harley26 tak to budeme testovat plus minus 3dni, budme na seba mysliet 🙂 a vy sa najblizdie dni snazte 😉
nech sa to uz podari

kacule34
21. kvě 2012

@harley26 sim Tě, vzdyt uz 18 mm je dobry. 🙂 Drzim pesti!

harley26
21. kvě 2012

@kacule34 keeez by to vyslo, tak moc si to preju, uplne nejvic.

adelaine
21. kvě 2012

ahojte kocky,
prepacte, ze vam leziem do temy, ale chcem sa popytat ohladom liecby Clostilom nejake veci....totizto,
ja mam problem s cyklom, donedavna bol ako hodinky a zrazu bim, uplna anarchia, zblaznili sa mi doslova hormony...v jeden mesiac som mala 2x po sebe mrchu s tyzdnovou pauzou, tento mesiac este nic....moj doki mi nabral krv na hormonalny profil, nic blizsie mi nepovedal, len naadil clostil, zrejme mam anovulacne cykly...
chcem sa opytat zienky, mam uzivat tablety na 5 den cyklu a 5 dni....je tu nejaka, ktorej pomohli uz po takom kratkom "sokovom hormonalnom ataku"?a este mam jednu otazku, ma naozaj tolko vela neziaducich ucinov, ako je pisane v letaku 😖 😖 😖 😝
dakujem krasne za kazdu odpoved 😉 🙂

mijadave
21. kvě 2012

@adelaine ahoj, vitaj, ja som mala podobny problem ako Ty, totalka rozhadzany cyklus... dr mi nasadil clostil, od 5DC 2tbl. denne na 5 dni a hned sa mi spravil cyklus na 28 dnovy a pekne sa mi drzal tak 28-31dnove.. u mna mal neziaduce ucinky hlavne prvy cyklus, potom sa to upravilo, no pribrala som za pol roka vyse 12kg ☹

adelaine
21. kvě 2012

@mijadave iiha, takze uz jedna 5 dnova davka moze pomoct....
jemine, toho priberania sa desim, ja som pri svojom prvom tehu pribrala 20 kil,
a tie som krvopotne zhadzovala skoro doteraz, budem moct nanovo tusim 😠 😠