Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacule34
28. kvě 2012

Tak jsem byla na folikulometrii. folik má 22,5 mm. Dnes večer mám přijít na Pregnyl

mokio
28. kvě 2012

@kacule34 ahoj...to je skvělá zpráva...to se folík vydařil..držím palečky 🙂 já na ten svůj dominantní teprve čekám ☹ tak uvidíme, kdy se ukáže 😉

kacule34
28. kvě 2012

@mokio dekuji. No neboj, ukáže. Brala jsem dvě tabletky clostiku tak jsem čekala i více foliklů, ale prý jen jeden. Ale cysta tentokrát není. 😉

isabellaa
28. kvě 2012

@kacule34 supis 🙂, pekne narastol a preco az vecer, aby este viac podrastol, alebo kvoli comu?

kacule34
28. kvě 2012

@isabellaa Mudr povedal, aby nam sexovanie nevyslo na rano, vraj......ale moc to nechapem 😀 Vraj dnes nesexovat, az zajtra vecer

mokio
28. kvě 2012

@kacule34 já začnu brát 1 denně..úplně poprvý, tak až půjdu na folikumetrii, budu na monitor pozorně koukat, abych nějaký nepropásla 😉

isabellaa
28. kvě 2012

@kacule34 my sme sexovali aj pred aj po a myslim, ze som aj niekde citala, ze je lepsie ked spermie cakaju na vajicko ako naopak, ale ked to tak povedal....sprav ako to citis alebo budete mat chut 😉

kacule34
28. kvě 2012

@mokio ja se v tech monitorech nevyznam 🙂

kacule34
28. kvě 2012

my sme sexovali vcera tak dnes dame pauzu a skocime na to zitra. Snad to bude stacit 😅

isabellaa
28. kvě 2012

@kacule34 drzim palce, nech sa vsetko trafi, tam kam ma 😉

kacule34
28. kvě 2012

@isabellaa dakujem 😉

paulik1
28. kvě 2012

@kacule34 vidím, že sme na tom časovo zhruba rovnako, ja som mala pregnyl dnes. nakoniec po tých 3 tabletkách povedal, že to mi stačí a ešte zo 2 mesiace môžem vraj potiahnuť. napísal mi vpravo 19,20 vľavo 20,21,20mm. zabudla som sa spýtať, tak teraz neviem ako to mám brať - či sú na každej strane jeden alebo je ich viac. no hlavne že niečo je 🙂 budem držať palce aj tebe, nech je tento týždeň úspešný 🙂

kacule34
28. kvě 2012

@paulik1 Ty máš dva, to je super. To je větší pravděpodobnost. Já mám jen jeden....ale zaplať PánBůh za něj 🙂

paulik1
28. kvě 2012

@kacule34 na množstve nezáleží 🙂 hlavná je kvalita 😀 tak nech sa zadarí

e.l.i
28. kvě 2012

@piefunko
@mijadave
ahojte tak dnes som dopadla na folikulometrii .. tak ze uz bola ovu.. na pravom vajecniku mi nasla nakoniec 3foliky.. 23mm,20 mm a treti uz bol prasknuty.. 16mm...
Takze mame cakat...ze co z toho bude.. cize ovu uz bola..ale neviem co sa stane s tymi dvoma.. ma pobolieva stale prava strana.. a uz asi tieto dva neprasknu.. a ten najmensi.. no neviem.. podarilo sa niekomu oteho aj z takeho maleho?.. ci je to normalna velkost.. ?

piefunko
28. kvě 2012

@e.l.i ten najmensi sa asi vstrebe a tie dva velike neviem, alebo este dnes moze ten najvacsi prasknut alebo zaniknu asi tiez.... 😅 robis si aj graf?

piefunko
28. kvě 2012

@paulik1 co dva ved ich je 5 🙂 v pravo dva, v lavo 3 😉 pichal aj pregnyl?

piefunko
28. kvě 2012

@kacule34 po pregnyle nastava ovu po 36 hodinach cize dobre ti povedal pekne si zasexujte zajtra vecer a potom aj na ten dalsi den rano mozete 😉 dnes by om nie, aby sa nahromadili pekne chlapci na zajtra 😉 drzim palce

e.l.i
28. kvě 2012

@piefunko hej grafyk robim.. dr. vravela ze ten 16 mm co praskol tak praskol pravdepodobne v sobotu... ked som mala ovu bolest( uz len videla prasknutie a ked to zmerala tak to bolo 16mm-to je asi zlte teliesko nie?) .....sexik sme mali v piatok poobede a v nedelu rano.. cize ked je taky maly... nieje schopny oplodnenia.... a tie dva ze pochybuje ze prasknu. . ☹ takze asi tento mesiac s teho nemozem ratat....
len poznamenala ze mam pekne vysoku sliznicu.. 15mm,,,no len mi moze byt akurat tak asi na nic....
skoda ze mi nepichla ani pregnil.. som pekne nasr.

kacule34
28. kvě 2012

@piefunko jj, tak to povedal. A sexovali sme vcera takze tam mozno nejake este plavu

piefunko
28. kvě 2012

@kacule34 to je dobre, oni si pockaju 😉

piefunko
28. kvě 2012

@e.l.i tak hod aj graf 😉 no 16mm je asi malo, cize ked praskol nemusel mat dozrete vajko v sebe, ale mohol, je to otazne... a preco by tie dalsie nemohli prasknut? jedej babe tak praskli sva v rozmedzi 3 dni a caka dvojicky 😉 mozno to nakoniec vyda a jeden z tych vacsich este praskne, skuste ten keksik, taky vasnivy ak by sa dalo to niekedy vyburcuje ten folik k prasknutiu (ale zas nie ze sado maso 😀 ) kazdopadne uvidime o 2 tyzdne ci sa podarilo 😅

e.l.i
28. kvě 2012

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/e_l_i/grafy?...

v piatok podla sona ovu nebola.....ale v sobotu zrejme prebehla..

e.l.i
28. kvě 2012

@piefunko no skusim mm este dnes znasilnit... a ked nic z toho aspon si uzijeme...

piefunko
28. kvě 2012

@e.l.i hej moze byt ze bola v sobotu,. ale uvidis ako pojdu teplotky este hore... neznacis si sexik 😝
no a kludne si to dnes uzite, mozno motyka vystreli 😉 drzim palce

paulik1
28. kvě 2012

@piefunko no to práve neviem, lebo v piatok som bola tiež a písal len dva 15mm, tak teraz som počítala, že mám tie dva, ale keď napísal toto.. teším sa, že clostil zaberá. ráno mi pichli pregnyl a povedal mi že od utorka večera až do piatka mám muža zdržať doma 🙂

mijadave
28. kvě 2012

@e.l.i to mal teraz ten treti 16mm? po prasknuti? nezalezi na velkosti, ak praskol, je to ok a pekne sa snazte 😉 aj z takeho maleho moze byt bublinka, fazulka... babatko... 😉

mijadave
29. kvě 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
pekny dnik 😉 pa

piefunko
29. kvě 2012

@paulik1 oni vedia aj rychlejsie dorast niekedy jeden predbehne druhy, moje rastli za den 1mm a potom ku koncu uz mali za den o 2mm viac 🙂 drzim palce, tak od dnes sup pod perinu 😀

ingris
29. kvě 2012

@pancuska no možno áno ale ja som už zo svojho tela úplne pomýlená včera som si robila ovulačný test lebo ma stále bolelo brucho a na teste čiarky tak to u vôbec nechápem na 8 deň ovulácia a po žiadnych liekoch už som s toho zúfalá ☹