Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

stanka810
31. kvě 2012

@harley26 ja som stratila menzes pred 4 rokmi z nicoho nic a lekar povedal ze mam syndrom PCO, brala som nato antikoncepciu, teraz sa rok snazim otehotniet a beriem preto clostil, ale zatial neuspesne:(

harley26
31. kvě 2012

@stanka810 a naroste ti po nem dominantni folikul?

harley26
31. kvě 2012

@romca05 a co ti pomohla - vidim ze jedno dite mas 🙂

stanka810
31. kvě 2012

@harley26 hej po nom mi narastie vzdy, ma byt tusim 20mm a ja mavam tak 22 po clostile, ale ked ho neberiem, lebo mi lekar dava vzdy tak 3 mesiace pauzu, tak mam folikul mensi, kazdy mesiac chodim na kontoly a kazdy mesiac je iny folikul, raz je pod normou, raz je nad normu, neviem podla coho, ako sa mu chce, naposledy bol 13mm a mesiac predtym bol 22mm, takze nechapem

romca05
31. kvě 2012

@harley26 No to mám, ale to jsem "asi" ještě PCO neměla, i když, když se na to dívám zpětně, tak jsem jsem měla všechny příznaky i před těmi třemi lety. Tenkrát jsem otěhotněla okamžitě, takže jestli jsem PCO už měla, tak to byl asi zázrak 😀 Já o PCO vím od ledna, v březnu jsem byla na laparce (drillingu), v dubnu jsem měla Clostil, ovulka v dubnu i květnu byla, ale bohužel se nepodařilo. Ale poprvé v životě mám pravidelný cyklus 🙂

harley26
31. kvě 2012

@romca05 verim, ze se na nas obe brzo usmeje stesti 🙂 snad nam doktori pomuzou! tak at se zadari 🙂

harley26
31. kvě 2012

@stanka810 a neuvazujete nad jinou formou oplodneni? Nechce te doktor poslat treba na IUI a manzel uz ma za sebou spermiogram? Ja za sebou nemam ani hormonalni profil - ze ktereho sem docela nervozni, rada bych na nej sla ...

romca05
31. kvě 2012

@harley26 Taky věřím a přeju ať se zadaří! 😉

stanka810
31. kvě 2012

@harley26 zatial to vzdy riesil len clostilom a raz mi dal injekciu pregnyl, ale ta nepomohla...o 2 tyzdne ide priatel na spermiogram a potom sa uvidi, ale snazime sa rok, uvidime, nechapem raz je folikul v norme, raz je moc maly, clostil uzivam rok s pauzami, ktore urci vzdy lekar, lebo clostil vraj 3 mesiace v tele posobi

harley26
31. kvě 2012

@stanka810 my se budeme snazit v cervenci rok - mam za sebou 4 cykly s clostilem a neuspesne - manzel je ted po spermigramu, vsechno mel v norme, ale zjistili lehce snizenou pohyblivost spermii - takze si myslim, ze pristi cyklus nas poslou na IUI a pokud ani to nezabere, tak asi budeme uvazovat o umelem oplodneni, no ale uvidime, jak dopadnou moje testy ... pak budeme chytřejší. Kolik ti je let, jestli se muzu zeptat?

stanka810
31. kvě 2012

@harley26 jasne ze mozes, mam 35, cize vek uz je fuuuuuu, dost vysoky a my tiez uvidime co spermiogram a potom asi skusime umele, uvidime, ale vela babam clystil zabral a otehotneli, aj pregnyl, je to individualne

paulik1
31. kvě 2012

@harley26 ahoj, PCO mám diagnostikované už dávno, podarilo sa mi s ním ale otehotnieť pred vyše 3 rokmi, a to len pri duphastone, pri mojej ovulácii 2x za rok bol zázrak 🙂 teraz beriem clostil a zaberá, tak uvidíme. ale príznaky PCO mám všetky, nielen problém s otehotnením. ty si ako na tom?

harley26
31. kvě 2012

@paulik1 no, me prijde, ze mam taky vsechny priznanky - spatnou plet, slabou a kratkou menstruaci - jen diky lekum, docela pozoruju ze mi padaji vlasy. Tak s tou ovulaci 2x do roka to opravdu zázrak byl 🙂 aspon člověk ví, že se pořád dějou 🙂 at ti clostil zabere! a jake mas priznaky a jak ti to diagnostikovali podle ceho?

kacule34
31. kvě 2012

@harley26 já 🙂

zujka2
31. kvě 2012

@harley26 aj ja mám pcos ☹

paulik1
31. kvě 2012

@harley26 no doktor pozrel cez sono a povedal, že mám, aj môj aj ten v CAR-e, mne po pôrode ostala aj nadváha, ale taká, od pása dole som chudá a od pása hore som taká všelijaká, ku tomu akné, chlpy kade tade,
no ale to ma až tak netrápi, len chceli by sme ešte druhé bábatko a keď už nebudem chcieť otehotnieť povedal mi dr, že nasadíme nejakú horm. antikoncepciu,ktorá by to mala upraviť. vidím, že nás je tu viacero s PCOs, my sme asi typické prípady pre clostil 😒

mijadave
1. čer 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0Ald... datum mi nejde opravit, lebo to robim z mobilu, rano som nestihala 😉

ivekr
1. čer 2012

@stanka810 zdravím 🙂 Mohla bysem se jen zeptat, kolik cyklů po sobě ti dá doktor clostil? Mě ho dal teď posedmé bez pauzy. 4x mi hodal jen "tak" a pak 2x po něm jsem měla IUI (obě dvě neúspěšné) a př. týden mě asi čeká další IUI . Ale jsem nervozní, že mi ten clostil dává tak dlouho

e.l.i
1. čer 2012

ahojte baby,., tak ja som dnes klesla. dnes som 6DC po ovu... keby to tak bolo uhniezdenie.. joj... a uz treti den ma omina nejak brusko.. nejaky tlak a sem tam take pichnutie a driek ma boli. no som zvedava( pred ms ma neboli driek ..iba brucho..ale tak nejak inak ako teraz..).. snad uz toto nerobi ten clostil...alebo aj vy ste sa tak citili po ovu.....a fertility mi vyznacilo ovu na 18DC.. hmm a sono potvrdilo 16DC...

mijadave
2. čer 2012

dobre ranko dievcata 😉 tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem krasny dnik, dnes mam bohaty program... 😉
@e.l.i pekny grafik, drzim pasticky, hlavne sa nepozoruj... ja som si tiez hovorievala, to je inak ako doteraz... hoci to bolo mozno inak, aj tak som nebola tehu... nechcem Ta odradzat, no snaz sa menej pozorovat, viem o com hovorim... 😀 prajem Ti z celeho srdca, nech je tento graf ten vitazny a nech tie priznaky co mas su naozaj tehulkovske 😉

e.l.i
2. čer 2012

@mijadave no myslim ze tento mesiac znovu to nevyslo.. poboliva ma uz podbrusko ...ako zvykne pred ms.. takze nedavam tomu nejaku nadej.,,,no snad dalsi cyklus bude stastny.. 😉

mijadave
3. čer 2012

dobre ranko dievcata 😉 tu je dnesna tabulecka: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem Vam krasnu nedelu, ak sa mi bude dat, pridem sem poobede 😉 pa
@e.l.i pobolievanie podbruska moze byt aj v tehu... 😉 to nie je spolahlivy priznak 😉 pamataj, nadej umiera posledna 😉

e.l.i
3. čer 2012

@mijadave
no radcej si nejdem robit nadeje.. a ked nahodou tak to bude urcite mile prekvapenie... 😉

mijadave
3. čer 2012

@e.l.i jasne, chapem Ta 😉 a grafik mas peknucky 😉 nech je to vitazny 😉

e.l.i
3. čer 2012

@mijadave no uz by sa patrilo... aby bol uz konecne aj vitazny 🙂

mijadave
3. čer 2012

@e.l.i no ved jasne 😉 nech to tak je 😉

mijadave
4. čer 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulecka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem Vam pekny dnik 😉

milacik3
4. čer 2012

Ahojte, je možne ze minuly mesiac pri clostile som mala ovulku a dost ma to bolelo a vedela som kedy bola. A tento mesiac ma nic nebolelo tak to znamena ze som nemala ovulku....alebo je mozne ze bola ale bez bolesti ?

kacule34
4. čer 2012

Holky, BT při uhnizďování vajíčka "MUZE" klesnout anebo MUSI?

kacule34
4. čer 2012

@milacik3 a necitila si vobec nic? ja som sa tento mesiac citila tiez lepsie, ale brucho ma obcas bolelo