Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

tatarida
6. čer 2012

@kkaatuska
@katkasofi dievcence u mna ten zazrak nastal!!! po 1 cykle! 🙂
brala som clostyl aj duphaston a hned mame //
Drzim vam palce!!!

kazdy ma strasil ze ake to je svinstvo tie tabletky (hlavne kamoska co sa snazi 2 roky a jej mudri doki povedal ze to je najvacsia blbost davat tieto tabletky...) no ale u mna to evidentne zafungovalo na 1 000 000% 🙂

kacule34
6. čer 2012

je to bílé kolečko uhnizdování vajíčka? 😒

milacik3
6. čer 2012

@tatarida no u mna to nie je mozne lebo si myslim ze ovulka nebola nic ma nebolelo i ked som bola na folikumetrii 13DC a povedal ze mam 1,7 cm ale...necitila som ze by praskol ze by ma nieco bolelo....i ked este stale mam vytok neviem preco...ale nemyslim si ze by som ja mala //

tatarida
6. čer 2012

@milacik3 ja som bola na 14 dc a vtedy mal 16 mm doki povedal ze praskne za 3 dni (teda pri cca 22mm) a podla ovu testov to aj sedelo! ani mna nic nebolo, nie kazda pocituje ovulaciu ako taku....niektore ani nevieme ze je....

luckamb
6. čer 2012

Ahoj holky,
tak já Clostil teď zase neberu a uvidíme c bude dál. 20. června jdu na magnet. resonanci, aby se pořádně podívali, jestli se někde zase nerozrůstá endometrioza.

Co tady? Nějaká těhulenka?

milacik3
6. čer 2012

@tatarida no tak hej ale 1 cyklus s clostilom som mala velke bolesti vedela som kedy mam ovulku...a hned aj prvykrat sa podarilo // ale neako to nevyslo hned okolo prveho mesiaca....☹
no a teraz som uz po 2 cykle s clostilom a neviem ci bola ovulka aspon som nic necitila myslela som ze to bude tak ako predtym a kedze ma nic nebolelo tak ani neviem ci som ju mala....ja si ovu testy nerobim
a ty uz si tehu? a kolky tt ?

tatarida
6. čer 2012

6t...este sme len na zaciatku...
ale myslim ze ak si to sitila prvy cyklus neznamena to ze to budes citit kazdy cyklus...mohlo si uz telo zvyknut trochu....

milacik3
6. čer 2012

@tatarida hm neviem je to mozne...tento cklus sme sa ani moc nesnazili... 😒 tak snad pride MS nech zacne dalsi cyklus

monika8737
6. čer 2012

ahojte. tak ja som po druhom cykle s clostilom a nic. brala som prvykrat iba pol tabletky denne a druhykrat jednu denne. bola som na sone a doktor povedal ze ziadne zlepsenie, takze nezabral. teraz v piatok mam ist na hormonalny profil a ze uvidi potom, na akej liecbe sa dohodneme. Ale prve co spomenul je, ze by mi dal najradej na tri mesiace teraz cez leto silnejsiu antikoncepciu. to som zostala pozerat, ze ci sranduje. neviem k comu by to bolo dobre. brala som ju necele tri roky a cyklus sa mi neupravil ani nic. ked videl moj prekvapeny pohlad, tak zacal, ze mam byt trpezliva, ze zeny zvyknu byt netrpezlive a hned menia doktorov a ze to nic neriesi. ze potom keby to nezabralo, tak by ma poslal do specializovaneho centra, lebo on silnejsiu hormonalnu liecbu nepredpisuje, ze to len tam. evidentne vsetko riesi len s antikou. velmi som zostala sklamana. neviem co si mam o tom mysliet...

milacik3
6. čer 2012

@monika8737 ahoj tak to je velmi divny doktor...A vlastne clostil si brala len 2 mes. a nezabral... Tak este jedne mesiac by ti ho mal predpisat...a niekedy davaju aj 2 tabl. na den...
Hormonal.profil to by ti mal teda spravit...vsak uvidis ale ta antikoncepcia to je divne to som este nepocula...Neberies dufaston, alebo utorgestan niejake lieky co vyvolaju MS ?

monika8737
6. čer 2012

@milacik3 nie, nic mi nedal. to ma najviac stve, ze ani na upravu cyklu mi nic nedal. to este predtym ked som tam dosla s tym, ze som ju vysadila, tak on ze preco, ved to ste mali kvoli tomu vasmu nepravidelnemu cyklu. no na to som mu povedala, ze by sme chceli dieta, tak to uz zostal ticho. takze teraz len ten hormonalny profil a potom ze ked mi pride menstruacia ( to moze byt aj za 50dni u mna), tak mam prist za nim a dohodneme sa na dalsej liecbe. ale ja nechapem preco chce vsetko riesit antikou, to je taka blbost. vsak to ani doktori neodporucaju sa hned po vysadeni snazit a vtedy by mala byt relativne zvysena hladina hormonov este v tele. ale neodporuca sa to a mne pride ze on chce presne to vyskusat. tak sme sa dohodli s manzelom, ze mu poviem, ze urcite nie. to radsej sa budeme len tak dalej snazit a potom nech ma posle do toho centra, ked to on nevie nijak riesit. no uplne rozcarovana som odtial isla

milacik3
6. čer 2012

@monika8737 no skus sa s niekym v tvojom okoli o tom porozpravat ci nemaju lepsich doktorov....lebo su lieky na MS...(napr. mne pomahaju vzdy...ja nebudem mat nikdy upraveny cyklus ale len sa mi liekami vyvolava MS) tak ale ja som iny pripad 😀

monika8737
6. čer 2012

@milacik3 no ja dostanem aj bez liekov, ale niekedy az po dvoch, troch mesiacoch. co tiez nie je normalne. a asi to tak vyzera, ze nemam ovulaciu. teda aspon co ma sledoval asi 3x, tak tam nebol moc velky progres, ze tie vajicka nepodrastli. tak to je asi ovela vacsi problem. no neviem. dam mu este sancu, nech mi spravi ten hormonalny profil a som zvedava co potom povie. ale ked antiku, tak to ho rovno poslem s tym niekam. pojdem asi ku inemu veru, aspon sa poradit ze co. nechapem ze ma hned takto odpisal a odporuca do specializovaneho centra. ze on nema nejake ine hormonalne liecby ako antikoncepcia, ze to uz su silne liecby, ktore on nepredpisuje. tak potom na co tam je. neviem, ci si nechava iba bezproblemove pacientky a ked sa trochu vymykas priemeru, tak ta hned odporuci kade lahsie..

venuss
6. čer 2012

@tatarida moc gratuluji,kez bychom meli take takove stesti... 🙂

mijadave
7. čer 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem vsetkym krasny dnik 😉

milacik3
7. čer 2012

@monika8737 to mas divneho doktora...a podla mna aj antikoncepcia je silna liecba...vsak to tiez do seba davas hormony...Uvidis ako to dopadne snad sa ti to zlepsi a uz konecne bude nieco doktor robit a pomoze ti to 😉

venuss
7. čer 2012

holky, bolí vás v podbřišku při léčbě clostilbegytem a jste unavené?mám strach,abych nemela zánět dělohy. 😒

kescha
7. čer 2012

ahojte dievčatá, píšem tu prvýkrát a chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s vami ... ja som mala teraz prvý cyklus s clostilbegytom + pregnyl ... včera som nevydržala (10 deň po pregnyle) a urobila som si TT ... bol negatívny, tak som bola trošku sklamaná 😢 ... myslíte že to bolo skoro robiť si TT?
venuss: ja som mala po clostilbegyte len bolesti v podbrušku

milacik3
7. čer 2012

@kescha v ked si si tobila TT tak kolkaty DC si?

kescha
7. čer 2012

@milacik3 včera som mala 20. DC ...

milacik3
7. čer 2012

@kescha tak to je teda skoro...malo komu nieco ukaze...a citis sa inak? ja som to hned citila tyzden pred MS...a v 29DC som si robila test a ukazal...

kescha
7. čer 2012

ja viem, že je to skoro, no trošku som dúfala, že bude aspoň nejaký náznak ... snažíme sa už dva roky ... tak preto taká nedočkavosť ... zatiaľ necítim žiadne príznaky

petanevesta
7. čer 2012

@kescha chápu tě, taky bývám nedočkavá a i já mám první cyklus s Clostilem, takže určitě za 14 dní budu testovat jak zběsilá 😀 ale 10DPO se to opravdu ukáže jenom málokomu, takže ještě nezoufej a zkus vydržet dva dny na další testování 😉

kescha
7. čer 2012

@petanevesta ďakujem 🙂 ... tiež si hovorím, že ešte počkám a potom skúsim znova ... len už teraz sa toho obávam, že testík bude snehovobiely ... ak áno, tak rozmýšľam nad ďalším pokusom s clostilem ... držím ti palce pri testovaní 😉

adelaine
7. čer 2012

ahojte baby, ja sa vam len idem pochvalit, ze Clostik zabral, na 10DC bol folikul 17 mm a dnes po folikulomerii t.j. 13DC bol 22 🙂 🙂 idem este v pondelok na jednu kratku sono kontrolu, ci vobec praskol, ale tesim sa aj tak 🙂

mijadave
8. čer 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prepacte, ze nepisem, no nestiham sem chodit, mam toho teraz vela, ale polepsim sa a docitam Vas 😉

milacik3
8. čer 2012

Dnesný test negativny - Rapid clear, som dnes 34 DC, MS nikde mam bolesti krizoch, prsia ma bolia a v podbrusku take bolesti...ani spavat poriadne nemozem.. (dufaston som vysadila v sobotu) .Ja tomu nechapem ☹ kde je MS ?....ach jaaj

kescha
8. čer 2012

@milacik3 tak sa zdá, že sa ti niečo rysuje 🙂 ... držím palčeky

milacik3
8. čer 2012

@kescha no nevyzera to tak....minuly mesiac som mala 3 pozitivne testy....ale potom som dostala MS....no a teraz bol test nefativny na 34DC tak ,,,si to nemyslim...

kescha
8. čer 2012

@milacik3 tie pozitívne testy si mala z pregnylu? ... možno to teraz nakoniec výjde ... kamarátke sa dosť neskoro ukázala slabulinká čiaročka na testíku, dokonca ju liečili na helikobaktera, lebo ju pálila záha. zobrali jej aj krv, aby vylúčili tehotenstvo ... potvrdili jej, že nie je tehotná, tak nasadili liečbu antibiotikami ... mrcha jej však nechodila a nechodila, tak si urobila dva týždne po dostavení mrchy test a vyšla jej úplne slabulinká čiaročka ... a teraz je z toho sofia 🙂