Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

milacik3
8. čer 2012

@kescha nie prognyl som nikdy nemala...mala som 3 testy vsetky slabe ciarky...isla som na 33DC doktorke a zobrala krv mala som 20 HCG a sa jej to nezdalo potom som mala dufaston vsadit a hend som dostala...takze neviem ci som bola tehu alebo nie... Neviem ci je to tym testom ze to bol Rapid alebo co...ja uz sa v nich nevyznam...vsak uvidime by som isla ked tak buduci tyzden doktorke nech mi pichne injekciu na MS...

kescha
8. čer 2012

@milacik3 duphaston by asi nemal moc uškodiť tehotenstvu, niektoré baby ho berú aj počas tehotenstva, ja som ho tiež istý čas brávala ... ale tak môžeš byť aj tehotná, budúci týždeň zájdi ku doktorke ak sa ti cez víkend nedostaví ...

milacik3
8. čer 2012

@kescha no asi to tak spravim alebo si este vyskusam test na konci tyzdna....lebo dufaston som dobrala v sobotu a tak do tych 3 dni mi vzdy pride MS

mijadave
9. čer 2012

dobre ranko koceny, tu je dnesna tabulecka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem Vam krasnu sobotu, ja sa vytesujem, idem na koncert Haberu + Team dnes vecer 😎

govinda
9. čer 2012

@mijadave pozerám, že ideš na koncert Haberu 🙂 Aj ja som plánovala ísť pred mesiacom, ale bola som trošku nachladená a nechcela som ísť do toho davu ľudí, aby som neochorela ešte viac 🙂 Ale ohlasy boli vynikajúce, tak prajem príjemnú zábavu, určite si to užiješ 🙂

mijadave
10. čer 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@govinda moja, dakujem, bolo uzasne... mala som listky do VIP, cize som bola od neho na cca 2 metre 😉 bolo super 😉 len teraz sa mi tazsie rozprava 😀 a Tebe je ako, ako sa mas? co mas nove? co babatko?

govinda
10. čer 2012

@mijadave takže super zážitok 😉 Super 🙂
Mám sa celkom fajn, bábatko rastie, teraz vo štvrtok idem na poradňu a posledne som bola pred troma týždňami, tak som zvedavá, ako maličké rastie a či je všetko v poriadku. Bola som rada, že ma nevoľnosti obchádzajú, ale aj na mňa došlo a od 10tt už nemôžem zjesť hocičo, nebýva mi najlepšie.

govinda
10. čer 2012

@milacik3 ja som začala brať duphaston hneď, ako som zistila, že som tehu.
Pokiaľ viem, hcg 20 by malo byť tehu, pretože v labákoch majú tabuľky, kde do 10 to tehu nie je a nad 10 áno. Neskúšala si ďalší test?

govinda
10. čer 2012

@monika8737 síce nepoznám, aké presne máš problémy s cyklom, ale dosť mi to pripomína tie moje problémy s cyklom. Mne tiež na úpravu cyklu nasadzovali HAK, potom ma posielal do centra, kde mi po hormonálnom profile povedali, že ja jedine otehotniem umelým oplodnením....a potom mi niekto odporučil endokrinologické vyšetrenie, kde zistili, že štítka nepracuje úplne ok a má to obrovský vplyv na cyklus, ovulku ... po začatí liečby som asi po 3 mesiacoch dostala sama mrchu a potom som mala aj ovulku ... K endokrinologičke som začala chodiť v 2010 a od roku 2011 som mala všetko ovulačné cykly, aj keď s oneskorenou ovulkou, ale predsa s ovulkou. A tento rok vo februári mi zistila ešte zvýšený prolaktín,nasadila mi parlodel a o mesiac a pol na to som otehotnela

mijadave
10. čer 2012

@govinda ano, to teda bol... az na to, ze som este cca 2 hodiny po koncerte zle pocula 😀 a hucalo mi v usiach 😀 pani, to ale rychlo leti, neboj, vsetko bude ok, tesim sa s Tebou, potom daj vediet, co nove 😉 a tie nevolnosti, raz prestanu 😉

milacik3
10. čer 2012

@govinda no ale to som mala minuly mesia a potom prisla MS a uz mi aj HCG kleslo to som na krvi bola....Tento mesiac zase mi menska MS..uz som dnes 36 DC a stale nic..... ( 34DC som si robila test a bol negativny tak nie som asi tehotna)

govinda
10. čer 2012

@milacik3 aha, tak prepáč, nepoznala som históriu 😒 . A keď si 36DC, kedy si mala ovulku. Lebo ja som mala v pohode cykly aj 55 dňové a ovu 40DC 😒

mijadave
11. čer 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem Vam krasny dnik 😉 pa, frcim do prace 😒

milacik3
11. čer 2012

@govinda ja neviem kedy bola ovulka nic ma nebolelo tento krat a brala som clostil...na 13DC som mala 17mm a potom som uz nebola u doktora....a potom som brala dufaston ked som ho vysadila mala prist MS tak ako kazdy mesiac ale teraz nic...tak nechapem co sa stalo...mozno nieco blokuje MS ako nap.cysta neviem...stale cakam...nechcem ist prilis skoro doktorovi

kescha
11. čer 2012

@milacik3 ahoj, takže cez víkend sa ti nedostavila MS? ... robila si si ďalší test? ... mala by si zájsť asi na kontrolu, či je všetko OK ... a možno bude niečo uhniezdené 🙂

fifitko25
11. čer 2012

baby, ostalo mi ešte 5 tabletiek clostilu (v balení je 10, polovicu som využívala), ak má niekto záujem, tak podarujem 😉

milacik3
11. čer 2012

@kescha no mala som dostat pred tyzdnom v utorok...robila som si test v piatok rano a bol negativny...a uz som sip otom nerobila.

monika8737
11. čer 2012

@govinda ahoj. no ja mavam velmi nepravidelne cykly, niekedy aj 50dnove. doteraz som sa nesledovala, ci mavam vobec ovu, az teraz som bola asi 3x na sone. po prvom cykle s clostilom, mi povedal, ze sa to zlepsilo trochu a druhy cyklus ze nic moc. takze dalej mi ho uz nepredpisal, teraz som bola na hormonalny profil a o tyzden si pojdem po vysledky, tak uvidim. planujem sa ho spytat aj na tu enokrinologiu, lebo tiez znama mala podobny problem a az po tom, co to zacala riesit, sa jej podarilo otehotniet. tak to som rada, ze tebe sa to podarilo, je to pre mna povzbudenie 🙂 pripadam si ako divna, ked to vyzera, ze vobec neovulujem a hned ma pomaly odporucil na to centrum, ze inak to ani nepojde. uvidim, co povie este po tom hormonalnom profile. dam tomu mojmu dokimu este sancu. ale ked mi bude chciet dat antiku ako povedal, na 3 mesiace, tak to mu rovno poviem ze nie. to pre mna nie je riesenie. evidentne je v niecom inom problem...

smudlaaa
11. čer 2012

@fifitko25 jééé máš ještě clostík mě by stačila 1 tabletka

fifitko25
11. čer 2012

@smudlaaa mám ich 5 😀 pošlem všetky naraz, len neviem, koľko stojí poštovné do ČR....

smudlaaa
11. čer 2012

jééé super aha ty jsi odkud??

smudlaaa
11. čer 2012

@fifitko25 a šlo by to nějak udělat že ti to zaplatím 🙂 🙂

fifitko25
11. čer 2012

@smudlaaa jasné, šlo 😉

zuziklc29
11. čer 2012

jej kocky davno som tu nebola a celkom zaujimave citanie . . . . .ja som brala a este beriem duphaston,zvysili mi davku clostylu a brala som tri za den,teraz mi pichli pregnyl a v stredu idem na sono. je tu niekto kto otehotnel ked sa mu podala injekcia? myslim pregnyl?

elizabeth453
11. čer 2012

ahoj..meskala vam menstruacia po clostyle? brala som ho 2 mes. a teraz mi meska uz 10den ...teh.test som si robila na 33DPO a bol negat. 😖

bambul7
11. čer 2012

ahojte, babule.. co nove? @kacule34 ako to vyzera s tebou?
@mijadave ahoj, nejako niet cim prispievat, tak som dlhsie nebola.
Mam otazocku. Pre tie, ktore pouzili alebo chcu vyskusat gelik na podporu pocatia, tak ja som v marci kupila dve balenia, pouzili sme kustik z jedneho a jedno mi zostalo (v krabicke originalnej). konkretne conceive plus. cena bola 20 eur, tak ak by mal niekto nahodou zaujem, potrebujem sa toho zbavit (kedze ja nesnazilkujem a zbytocne to tu bude stat... ) a na cene sa da dohodnut. poslat to viem postou doporucene v bublinkovej obalke ...

bambul7
11. čer 2012

@elizabeth453 33.den cyklu si myslela, nie den po ovulacii, ci? Mozno si pri clostile mala ovulaciu neskor ako 14 den a teda 33. den cyklu si este mohla mat negativny test. Kolky dpo si teraz?

elizabeth453
11. čer 2012

@bambul7 no tak som to myslela 🙂 nie dpo ale dc 🙂) som sa sekla..no momentalne som taka rozhadzana , ze ani neviem kedy som mala ovulaciu...az tak sa jej nevenujem a mala som rusny mesiac...momentalne mam uz 40DC

govinda
11. čer 2012

@kescha a fakt sa nechystáš k lekárovi? Ja by som teda šla. Problém je, že nevieš, kedy bola ovu a či ti vlastne mrcha už mešká, teda v závislosti od dĺžky LF, lebo aj ovu sa ti mohla omeškať .... Ale aj ja mám skúsenosť, že po vysadení duphastonu som mrchu dostala tak do troch dní ... Ja by som asi šla k lekárovi pre istotu 😉
@monika8737 moja, ja som mala cykly aj 80 dňové a mrchu som potom mala až po vyvolávačke .... No katastrofa proste a v centre ma len vytočili, že otehotniem len pomocou IVF. Snažila som sa všetkým lekárom vysvetliť, že ja proste chcem mať aspoň šancu otehotnieť prirodzene a nech sa mi snažia dať aspoň cyklus dokopy. Stále točili o tom, že sa snažíme skoro 2 roky a nič, že ako tak chcem otehotnieť a ja im na to, že za tie 2 roky som ani raz nemala ovulku, tak asi sotva otehotniem bez ovulácie ... no stále dookola. Potom som podstúpila lapraku, lebo lekár v centre mi povedal, že mám PCO a aj tak mám malú maternicu, s ktorou nemám šancu otehotnieť. Laparoskopia nepotvrdila ani PCO a ani malú maternicu a tak som už potom naštvaná z centra odišla. Lekár, ktorý ma operoval v nemocnici, mi po prezretí výsledkov HP odporučil návštevu endokrinológa a až potom sa to všetko začalo riešiť. Postupne sa cykly skracovali a potom aj keď som mala prvú ovulku , no proste som sa tešila asi rovnako, ako keď baby nájdu pozitívny tehu testík. Endokrinologička mi na prvom vyšetrení povedala, že liečba štítnej s vplyvom na cyklus a dosiahnutie ovulácie je beh na dlhé trate a môže to trvať dlhšie, ale podarilo sa.
Ja som otehotnela už raz pred rokom a pol, ale v 6 tt som o miminko prišla a teraz sa podarilo druhýkrát, tak mám stále obavy, ale endokrinologička ma sleduje, chodím na kontroly teraz každé 4 týždne. Dúfam, že to všetko dobre dopadne a že to dotiahneme až do konca.
Ja som vždy tvrdila, že trpezlivosť ruže prináša. Aj keď popravde, možno u mňa zabralo aj to, že som už sa na to neupínala, čakali ma teraz 3 mesiace s clostilom a keby to nevyšlo, tak sme plánovali ísť po lete do centra.

bambul7
11. čer 2012

@elizabeth453 neviem, kedy si testovala, ale skus este raz. Beries aj duphaston alebo nieco? Ak ti vyjde negativny test a neberies dufik, tak si zabehni na vyvolavacku na gyndu. ak si tehu, tak babatku neublizi a ak tehu nie si, tak aspon zacnes novy cyklus... pri clostile sa ale cudujem, ze ti nerobili folikulometriu.. toz, kazdy lekar iny 😉