• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
autor
Didinka, to je super zpráva, že clostík ti pomohl až k vytouženým //. Určitě nám dej vědět, jak se ti daří a zda je všechno v pořádku. A moc gratuluji :dizzy_face:
30. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni nedalo mi to to je jasny :slight_smile: ale tentokrat sem vydrzela docela dlouho ne? :grinning:
30. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
moa -po ovu se nebere - ja ho beru 3-5 den cyklu ,nebo 5-10 to pisi v navode -zalezi jak to rekne doktor:slight_smile:
autor
Moa, proč myslíš, že ovu tento cyklus mít nebudeš?
A jinak clostík se neberu po ovu, ale začíná se podle nařízení doktor buď 3. nebo 5. den cyklu :wink:
autor
Prdečku, to jo, tentokrát jsi měla velkou výdrž :grinning: A kdy budeš dělat další testík? A máš nějaké příznaky nebo jak se cítíš?
30. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, nic valim domu neco udelat, sem u nasich. a pak du na nocni.

jo a na 16.4. jsem objednana k Dr. na domluveni co dál, ale treba uz to jen potvrdí.

Jen nevim zda mám dál brát utrogestan radsi, nebo uz ne.
30. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
psra nality a bolavy a je mi tak divně jako uz asi 3.den. jinak se citim docela ok.
30. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pozri moj graf

http://www.fertilityfriend.com/home/1dca75

a vzdy mam priznaky bolest v prsiach aspon par dni pred a bolest v podbrusku a teraz absolutne nic.
a beriete 1x1 aebo sa moze brat aj vacsia davka a zasa zalezi ako dokt povie
30. bře 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prdečku, utroš ber podle toho, jak ti řekl doky. jestli už máš končit, tak skonči a buď jsi těhu nebo přijde hnusná mrška. ale věřím, že určo nepřijde, moooooc ti držím palečky :dizzy_face:
30. bře 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moa, to teda fakt vypadá, že ovulka nebyla :frowning2: ale doktorka mi říkala, že snad každá žena má 1x za rok cyklus bez ovulky. ale neboj, s clostíkem ovulka bude :wink:

já ho beru podle nařízení doktorky - 5. - 9. DC a 1 tabletu denně. větší dávku si určitě nedávej, to by mohlo vyvolat hyperstimulák.
30. bře 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja uz s utrosem zkoncila. tak uvidime.dneska si koupim mamatesty a pozitri zkusim znova. tak zatim pááá
30. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka juuj uz aby to bolo ,teda to by sme sa mohli snazit uz pri prvom brani Clost a mohlo by sa aj zadarit :slight_smile:
snazim sa co najviac mysliet pozitivne aby to uz coskoro prislo.myslim,ze naplakala a natrapila som sa dost :frowning2: a snad s tymto dokt by sa to molho podarit.je vidiet,ze sa fakt stara o pacientov a nie ako ostatny vsetko je ok len sa nestersujte lebo to mate zo stresu a ja som bola 6mesiacov bez MS
30. bře 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prdečku páááááá a držím pěstičky :dizzy_face:
30. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moa, určitě se snažte hned při prvním braní clostilu :slight_smile:
a určitě už neplakej a netrap se, známe to tady všechny a právě musíme myslet pozitivně a uvidíš, že se brzy zadaří :slight_smile:
30. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera som mala konecne volno a tak sme si urobili maly vylet do botanickej zahrady bolo tam strasne vela ludi a hlavne tehu ,boze bolo to take pekne viediet ich vsetky s tymi bruskami ako sa spokojne prechadzali.
juj uz si viem predstavit aj seba takto :slight_smile:
30. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok kocky musim bezat zasa idem do roboty a do vecera,tak potom

vsetkym prajem krasny den :slight_smile:
30. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moa, taky přeju krásný den a ať ti to v práci rychle utíká :slight_smile:
30. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
moa -ja ho beru 3-5 den a rano a vecer- ja ja ho neberu proto ze bych nemela ovulaci ,ale ze se chystam na IUI
30. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak za chvili frcim do CARu na utz jaky mam ty vajicka, odpo napisu jak to dopadlo.
30. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
rina drzim pesti:slight_smile:
30. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rina, držím pěstičky, ať máš pěkná vajíčka :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rina, tak snad tam bude hezká úrodička :wink:
30. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky
ja nemam asi dobre spravy, bola som na kontrolnom UTZ a od prveho UTZ pred 4mi dnami narastol folikul iba o 2mm ( vo stvrtok 11DC = 17-19mm) a dnes 15DC = 21mm.

Tak som asi dost skepticka, ze ovu bude :unamused:

Inak som sa Dr pytala aj na ten Pregnyl, ci mi ho nemoze dat, aby folik praskol, ale povedal mi, ze to on nemoze, ze to je v kompetencii CAR. A tam ma posle az po 3.cykle s Clostilom, cize najskor v maji :pensive:
30. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj a este som zabudla, v stredu idem este pre istotu na UTZ, ci predsa len nakoniec nepraskne ten neposlusniak ffolik :angry:
30. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Man, tak asi u vás na slovensku je to jiné. Ale vím, že holkám ho tu předepisoval normálně obvodní gynekolog :confused:
30. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Man, nebuď skeptická. Folík 21 mm je super. Musí mít aspoň 18 mm, aby praskl, takže ty ho máš ukázkový :slight_smile: A určitě praskne a do žádného CARu nepůjdete :slight_smile:
30. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mann folik mas pekny ovu by mohla byt aj zajtra :slight_smile: mne pregnyl pichal moj doki, nemusela som do CAru
30. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj leni,
keby si mala tak pravdu :wink:

miluska,
neviem, ako to na SK chodi, toto mi povedal moj Dr, ale ci to je aj u inych, to neviem...

Inak baby dnes som sa o 3tej rano zobudila na strasne krce v podbrusku, hlavne na strane laveho vajecnika ( ten teraz ma ovulovat), hodinu som nemohla spat, ani sa otocit nic...
Stale ma to boli, aj ked uz nie tak moc...minuly mesiac mi nic taketo nebolo, nechapem to :confused:
30. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mannerka... to je divné, že ti dr nechce píchnout pregnyl.. to můj dr. s tím nemá problém, i když chodím do CARu... :unamused: :fearful:
30. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě občas přijde, že někteří doktoři jsou líní si vypsat o jeden papír na víc, jen aby taky náhodou nemuseli dělat nic navíc :frowning2: :angry:
30. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek