Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

u mě ještě spánek, hrozně ráda a dlouho spím, obzvlášť v tomhle počasí, dneska jsem se zase musela přemlouvat, abych vylezla z pelechu

dasa.77
31. kvě 2009

uz to mam!!!!!!!!!! jidlo,sex a nakonec thajska masaz.

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

holky, normálně jsem vyndala prádlo z pračky a říkám si, že nevoní a je nějaké jiné - já tam nedala aviváž, takže jsem ho narvala zpátky a znovu máchat. to má z toho vysedávání u koně 😀 😝

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

thajskou masáž bych taky mohla 😉

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

tak a jdu to pověsit, už to dopralo

dasa.77
31. kvě 2009

avivaz neresim,ale mozna jsi zapomela i na prasek 😀

dasa.77
31. kvě 2009

ja ted pouzivam lenor,zlutou,myslim ze je to summer

dasa.77
31. kvě 2009

prala jsem vcera a pak nam vonel cely domecek 😅 Jenze jak kazdy den prsi,ani doma to pradlo neschne a tak nemam kam dat dalsi varku.Potrebovala bych vyprat,ale nemuzu.Ja jsem uz davno chtela susicku,ale nevim,jestli to nejsou zbytecne vyhozene penize.Pokud chces kvalitni,tak urcite ne v setu s prackou.A jelikoz nemame stale nahore udelanou koupelnu,dolu se nevleze.Navic,pokud je hezky,od jara do podzimu,muzu povesit pradlo ven.Me slo hlavne o to zehleni a taky o veci na mimiska.Ty by se asi mely zehlit,jenze ja to nesnasim.Apokud je dobra susicka a nenarves ji az po vrch,fakt je to rovny.

lenka_bohousek
autor
31. kvě 2009

já teď mám žlutý lenor, hrozně hezky voní. a právě že to prádlo nějak nevonělo, tak mi to docvaklo 😀

jinak jako taky jsem to sušila doma, ale je vždycky jedna pračka na celý den a noc, protože to neschne. o sušičce jsem taky přemýšlela, ale jednak na ní nemá místo a kolegyně, která si jí pořídila, moc spokojená není. sice prádlo je suché, ale smrdí, vůbec nevoní takovou tou čistotou a i aviváž při tom sušení vyprchá. jo a říkala, že některé věci se pak blbě žehlí, jak jsou přeschlé. takže já zatím sušičku ne. já taky dávám prádlo co nejvíc ven, je pak nádherně voňavé a heboučké 😉

dasa.77
31. kvě 2009

ty si delas ze me srandu? Nevidis,co jsem napsala ja? Jakou avivaz pouzivam?.......STEJNOU!!! 😀

dasa.77
31. kvě 2009

NO TY ABY SES NEOPICILA!!!! 😀 😀 😀

dasa.77
31. kvě 2009

Jak se tak koukam,zustaly jsme tu opet jen my dve.Ty bydlis v takovem tom baraku,kde mate pruchozi balkony? Tak jak jsou ty pavlacove domy?Pripadalo mi to podle te jedne foto,jak sedis na zidlicce a slunis se s nohama na zabradli.

dasa.77
31. kvě 2009

vetsinou jsou jen dvou nebo tri patrove.

dasa.77
31. kvě 2009

mas IP

aleninininka
31. kvě 2009

Ahojík holky, mohu se prosím zeptat. Dr. mi předepsal Clostík a jen jsem zmatená s jeho užíváním - pollyká se? a nebo se vkládá do vaginy 😀 😀 Děkuji moc za odpověd.

dasa.77
31. kvě 2009

ahoj alenko.............polyka se

aleninininka
31. kvě 2009

Dasi, moc děkuji - já si to myslela. Děkuji za ujištění moc, moc, moc

dasa.77
31. kvě 2009

tak nakonec taky peru,nasla jsem si misto na suseni.Muj drahousek jeste spi a drive jak v 1 nevstane,prisel v 5 rano.Kamarad zapijel svobodu.

kkamca
31. kvě 2009

Tak jsem tady zas..mám uvaříno konečně a itu žemlovku jsem zvládla.. 🙂

dasa.77
31. kvě 2009

muzu se zeptat,kolik ti je?Podle malicke foto jsem si rikala ne vic jak 18,jak jsem si to priblizila,tak do 25. 😉

kkamca
31. kvě 2009

Teda koukám všichni používáte lenor..já taky ale modrej spring taky krásně voní

dasa.77
31. kvě 2009

kami,vedela jsem,ze jsi sikovna,ale ze az tak? 😀

Tva draha polovicka basti zemlovku? Malo ktery chlap to sni.Jak mas stare dite?

aleninininka
31. kvě 2009

Daši jestli to bylo na mě, tak dík za kompliment, v červenci mi bude 31 😉 😉 😉 😉

dasa.77
31. kvě 2009

😀 😀 kamco,ja mam ted zluty i modry 😀 ,ale ten prijde na radu,az doberu zluty.Nesnasim rozdelanych spoustu bandasek a prasku.Zbytecne to zabira misto v koupelne.To moje skoro tchyne je na to odbornik.Ma praci gel na barevne pradlo,praci gel na cerne,ariel,bonux a prasek na zaclony.Vse nacnute.Zapomela jsem na avivaz 😅

dasa.77
31. kvě 2009

alenko,bylo to na tebe. 😉 mozna,kdyby jsi tu mela vice foto,hadala bych jinak

kkamca
31. kvě 2009

Dášo to víš že žemlovku nejí..tu si dělám jen pro sebe 😀 Já mám synka je mu 6 let--mu teda bylo 14.5.ale už 3 roky makáme na druhým mimískovi ☹

aleninininka
31. kvě 2009

Dasi, v albíčku jsou - pod tou mou fotkou ještě asi 3 fotečky 😉

kkamca
31. kvě 2009

Já ted pužívám pouze persil..a lenor jakýkoliv druh 😀

michamicha
31. kvě 2009

ahojky, copak dneska vaříte k obědu?

kkamca
31. kvě 2009

ahoj--já mám žemlovku ,stehna a br.kaši a kuřecí polévku 😀