Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacule34
15. čer 2012

@isabellaa moja infekciu nie, ale mozes to mat podrazdene tym ultrazvukom.......ako si na tom dnes?

isabellaa
15. čer 2012

@kacule34 vcera to bolo dost drsne, ale po po vzati urinal forte a vypiti hektolitrov caju 😀 je to uz lepsie, idem si este kupit silne cecko a dufam, ze to bude lepsie. Ja si pripadam niekedy ako hypochonder a moj mm, uz len :
co ti zase je....Inak takmer vobec nebyvam chora, ani chripka, nadcha, akurat tie mocove cesty a anovulak, pco 😠

A ty sa ako mas?

kacule34
15. čer 2012

@isabellaa já som mala krásné teploty, menzes meškala a včera to padlo a dostala jsem mrchu 😒

isabellaa
15. čer 2012

@kacule34 to ma mrzi 😒 , Ides tento cyklus opat s clostilom?

bambul7
15. čer 2012

@isabellaa mne sa stava, ze po endovaginalnom ultrazvuku som mala stipanie aj dva dni, ale ja mam alergiu a vadia mi prezervativy 😕 IUI mas zajtra? Nevies si tam zavolat?

ahojte, dievcata

bambul7
15. čer 2012

@petanevesta ja som bezne pri clostile mala ovulku 20.DC . Mala som oba cykly najnizsiu davku, k ovulke doslo, takze mi ani nezvysil dr. ak si najdes cas, pozri si grafy na fertilityfriend a vo vyhladavaci si daj "clomid" a neskora ovulacia 🙂

petanevesta
15. čer 2012

@bambul7 jo děkuju, to se mrknu.....já právě nevím, jestli mám ještě naději, že ovulka bude - ten doktor mi včera(19DC) řekl, že tenhle cyklus je na nic, že na utz nevidí vůbec nic, ale ani mi neřekl, jestli tam jsou třeba aspoň malinkatý vajíčka nebo něco, sliznice byla každopádně nízká 😠
přitom mě zase dneska dost pobolívá břicho a mám trošku bílý hlen, tak třeba se to ještě nějak vyvrbí - kéž by 😅 mám doma pár ovu testů, tak je budu zkoušet, za to nic nedám že?

bambul7
15. čer 2012

@petanevesta ovu testy skusat mozes, pokial ich mas , ale mala by si vediet, ze clostilbegyt ovplyvnuje vysledok testov, cize u niekoho mozu /nemusia byt smerodajne ( u mna neboli).
ked ti dr. povedal, ze na uzv nevidi nic, tak asi naozaj tam nebol ziadny dominantnejsi folik a vela malickych ti je k nicomu 😔 folik narastie za den priblizne 1-2 mm a praska okolo 22 mm. mozno potrebujes vyssiu davku..... u niektorych holiek bola ovulka aj neskor ako 20.DC ale.. nerada to pisem takto narovinu, tiez by som pocitala aj s tym, ze nepride

petanevesta
15. čer 2012

@bambul7 v pohodě, já jsem naopak ráda, že to píšeš narovinu, třeba fakt potřebuju vyšší dávku ....

adaivo
15. čer 2012

@lorreine ahoj, tak pregnyl mi majú pichnúť v CARe,ihly mi tak ani nevadia, len keď som bola prvýkrát na konzultáciách a brali mi krv na hormonálny profil, na druhý deň som chytila vysoké horúčky a týždeň trvalo kým som sa z toho dostala, tak skôr obavy z toho ako zasa zareaguje moje telo...

bambul7
15. čer 2012

@petanevesta je fajn, ze to beries tak pohodovo. V niektorom z cyklov sa urcite podari pocat babatko ;)

lorreine
15. čer 2012

@mijadave No, ja len keď tak pozerám do tej tabuľky, koľko nás tam bolo a predtým sme tie samé holky diskutovali o snažení a clostíku a tak...proste mi príde, že to dáva nádej, že sa proste musí podariť 🙂.
Ja sa mám fajn. Na materskú idem budúci týždeň, tak to snáď nejak už doklepem. Inak dnes som bola na ultrazvuk a naša Dianka má 1628 g a doktorka mi povedala, že mám počítať s tým, že v TP nepojde váha mimča pod 3,5 kg...čo ma veľmi nepotešilo. A stále je hlavou hore, takže sa bojím císara...chcem rodiť prirodzene, takže začínam cvičiť cviky na otočenie mimina. Snáď sa otoči 🙂 A Ty ako v novej práci? Páči sa Ti tam? A čo váha, držíš ju?

ceresnicka10
15. čer 2012

@isabellaa ahoj aj ja som mala presne taky isty problem,bola som na folykulometrii a tiez somdostala asi zapal,mala som presne take priznaky,ale nasadila som si alchemilkovy caj a brusnice a preslo mi to...

beju
15. čer 2012

@isabellaa ten clostil beriem 1x u nového gynekologa, u ktorého som od marca tohto roka. Predtým som clostil brala vo februári 1x v živote. Ale snažime sa už 10 mesiacov - preto to poradie.

Dievčatá je to strašne strašne ťažké viem, alebo vlastne viem si to predstaviť. Aj okolo mňa samé tehošky, samé novorodeniatka. Teraz je to už ale u mňa lepšie. Neviem si však predstaviť, čo by som prežívala, keby mi k tomu všetkému aj môj muž dával najavo, ako veľmi túži po dieťatku a ja viem, že to nejde z mojej strany.

Buďme však silné napriek všetkému, veď sme ženy.

Ja som to inak začala tak lepšie znášať, keď som si po pol roku snaženia prestala kupovať ovulačné testy.

mijadave
15. čer 2012

@lorreine moja, to je pravda 😉 raz sa to musi podarit 😉 aj ked u nas uz nedufam, mm sa rozhodol, ze si ide davat pozor ☹ no nevadi, zivot ide dalej 😉 panecku, ako to zbehlo, nedavno si pisala, ze mas // a uz ides na matersku 😲 a s tou vahou, no neviem, to sa da tazko predpovedat, mne tiez povedali pri Dankovi, ze bude mat max. 3,5 kg a mal 4,35kg a pri Nike zas hovorili, ze bude mat min. 3,75kg a mala 3.45kg 😀 trosku nevyslo, no ale to neboli take pristroje ako dnes... 😀 pani, to som uz taka stara 😀 neboj, mala sa este moze otocit, niekedy sa babo otoci neskor 😉 tak nech Ti tie cviky zaberu 😉
v novej praci pohoda, fajne kolektiv, aj ked na tom call centre by som nerada dlho ostala, je to tam o rozum.... niekedy ostava rozum stat nad otazkami ludi a celkovo nad ich reakciami 😖 no ale co uz, kazdy sme nejaky... Vahu si zatial drzim, hoci jem normalne, no idem sa dat na tu dietku este raz, lebo este nie som na mojej cielovej vahe, este chcem dat dole aspon 4-5 kg dole, takze asi od 1.7. zacnem znova... 😉

mijadave
16. čer 2012

ahojte dievcata 😉 dnesna tabulecka:https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Aldwp6tTW2ZidDdjWTRKeHB5ZFNUZmxabk15a05lSWc#gid=13 😉
prajem Vam krasnu sobotu 😉

isabellaa
16. čer 2012

@mijadave aj tebe krasny vikend

94
16. čer 2012

ahojte baby.....čo znamená keď mám folik až 28mm ? včera som bola na sono a doktorka sa az zhrozila, a nepichla mi ani pregnyl. mám sa prísť ešte ukázať ze ci sa vstrebal....ach jaj. Tento mesiac teda nemá zmysel snaženie? či? ja uz neviem, najskor su tie moje vajca leniveeee a potom hyperaktivne, ach jaj

isabellaa
16. čer 2012

@94 ahoj, niekde som citala, ze od urcitej velkosti sa folik uz radi medzi cystu, ale zda sa mi, z az od 30mm vyssie, skus si to niekde najst.....tie hranicne hodnoty. Ja by som sa na tvojom miste snazila, ved ti mohol prasknut a mozes mat ovulku...

mijadave
17. čer 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
@94 pravdepodobne sa folik zmenil na cystu... a ine foliky si uz nemala? lebo ak boli este nejake, nezahadzovala by som este cyklus 😉 ved snazit sa mozete 😉
prajem vsetkym peknu nedelu 😎

beju
17. čer 2012

jaj dievčence tak ja som dnes 1 deň cyklu - kurník. Meškala som u mňa netradične 2 dni. Zajtra som chcela testovať. Nevadí, ide sa ďalej. Fuj ale keď si predstavím tú bolestivú ovulku s clostilom ....... jáááj. No nič, zajtra volám môjmu lekárovi. Ostalo mi pol balenia clostilu, tak sa mám opýtať ako ho brať tento cyklus.

Ale som smutná. ☹((( Už som si začala robiť také maličičké nádeje.

beju
17. čer 2012

Jáj a chcela som sa už dávnejšie opýtať aké vitamíny užívate. Ja som brala donedávna sójový lecitín, potom tie kvapky Valovičove a vitamín E, aj alchemilkový čaj si robím. Neviem, či sa ten lecitín môže brať, ak sa liečim clostilom.

zozu121
17. čer 2012

Ahojjte mamičky 😉 volám sa zuzana a som učiteľka na prvom stupni zš.bývam v podnájme v Košiciach a keďže sú prázdniny a vy musíte pracovať rada opattrím vaše ratolesti 😒 keďže mám aj štátnicu z anglického jazyka môžem deti popri stráženií aj doučovať.ak by ste mali záujem kontaktujte má na tomto tel čísle 0944189327.ďakujem

mijadave
18. čer 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem vsetkym pekny dnik a co najlepsi start do noveho tyzdna 😉

milacik3
18. čer 2012

@mijadave Ahoj prosim ta opravis v tabulke dnes som 5DC - stredu bol 39 DC a vo stvrtok bol 1 DC. Dakujem

golymetr
18. čer 2012

@mijadave koukala jsem na tabulku já už mam podle UZ 34+3 a podle MS 34+2 😉

isabellaa
18. čer 2012

http://www.babymed.com/tools/clomid-ovulation-c...

caute baby, vkladam stranku, ktoru vlozila jedna kocka v teme syndrom p{r}eco, napomocna, nemusis si to preratavat sama....

zuzanka9999
18. čer 2012

ahojte kocky. rad a by som sa zapojila sem k vam na tuto temicku, nakolko sa s mm snazime o babo uz rok a pan doktor mi predpisal clostilbegyt. rada si vypocujem vase skusenosti ako aj to ci sa vam podarilo na zaklade tejto liecby otehotniet, nakolko davam tomu velku nadej ze sa to uz moze podarit. 🙂

kescha
18. čer 2012

@zuzanka9999 ahoj ... mne prvý cyklus s clostilom nevyšiel, teraz sa chystám na druhý cyklus, v piatok mám ísť na folikulometriu a potom následne pichnú pregnyl, ak budú nejaké folikuly ... minulý cyklus som mala dva, tak dúfam, že sa tentoraz tiež nedajú zahanbiť 🙂 ... ak tento druhý pokus nevýjde, skúsime asi IUI

zuzanka9999
18. čer 2012

@kescha aha no daj potom vediet ako si dopadla, mne to nasadil tak ze prvych 5 dni cyklu mam brat clostil, cize jun a potom jul nie a v auguste znova 5 dni iba a ze ak do oktobra neotehotniem tak pokdeme tiez na IUI . Ale pocas toho nrmusim chodit ani na folikulometriu ani kontrolY.