Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lorreine
28. čer 2012

@harley26 Hej, pomaly sa to blíííži...je to naozaj haluz, že som ešte nedávno riešila clostík atd. a za chvíľu rodím. Mimčo je z clostiku. Minuly rok sa mi podarilo otehotniet aj v júli, ale nakoniec som v srpnu potratila. No a potom som ešte brala clostík, ale nepodarilo sa, tak sme sa s manželom na snaženie vykašlali a vtedy to vyšlo. Ešte ale určite clostík posobil, pretože to bolo mesiac po úplnom vysadení. Takže to proste ide 🙂
@nativanativa Ahoj Slávka! Čo ja, ale Ty si už tiež 25 tt...to je krása. Myslím, že holky, čo otehu vďaka clostíku by tu sem-tam mali prísť podporiť ostatné a ukázať, že to proste ide 🙂, nie? Pretom sem nakukujem. Vidím, že budete mať Paťka, že? U nás to bude Dianka 🙂

nativanativa
28. čer 2012

@lorreine ja som otehotnela asi az na 4ty cyklus po clostyle , ide to , ja som totiz prestala verit a zahodila flintu do zita , a potom , po jedinom sexe v mesiaci a 5 dni pred ovulou som proste zazrakom otehotnela 😀 😀 😀
takze dianka ?? no super , inak myslela som ze tento rok je rokom chlapcov , ale vidim ze je to tak 50 na 50
ja som tiez chcela dievcatko a vlastne podla statistik mi aj baba vychadzala , ale babe narastol pipik a je z toho patrik 🙂
ale som rada a milujem ho uz teraz !!!

lorreine
28. čer 2012

@nativanativa No asi si viem predstaviť, ako si niekedy reagovala na kecy typu: je to o psychike...asi tak ako ja, mala som čierno pred očami a najradšej by som strieľala 🙂 Ale bolo to presne tak ako u vás, keď sme sa na to vykašlali a ešte k tomu tiež to bol v priebehu 2 týždňov jediný sex, lebo najprv som bola chorá ja a potom manžel a samozrejme v čase, kedy ani nemala byť ovulace...no a aha...
Inak gratulujem k synovi, moja sestra ma tiež Patrika - je to veľmi pekné meno 🙂. My sme chceli dievčatko a nejak od začiatku sme mysleli, že to dievčatko bude..a je...na poslednom utz nám doktorka ukazovala, že si je naozaj na 100 % istá 🙂. A bolo fakt vidieť všetko 🙂.

terunka88
28. čer 2012

Holky, prodávám nějaké zásoby ovulačních testů, kdo by měl zájem, tak je možné přes aukro: http://aukro.cz/ovulacni-testy-sada-20-ks-1-teh...

milacik3
29. čer 2012

@kescha ahoj dik. no to nevem ja som nikdy nepouzivala tie testy a ani pregnyl som nikdy nemala... Ale pregnyl sa dava aby prebehla ovulka tak asi ti to pomohlo a prebehla. Nemyslis?

mijadave
29. čer 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@lorreine, @nativanativa ahojte kocky, super, ze ste prisli povzbudit, ja velmi nemam cim, tak super, ze ste si spomenuli... baby to tu potrebuju, vzdy to dobre padne... 😉 panecku, ale ten cas leti, nedavno ste pisali, ze mate // a onedlho rodite 😲
prajem Vam vsetkym krasny dnik 😎 pa

isabellaa
29. čer 2012

caute babenky, stale dokola to iste, opat to nevyslo, po 3mesiacoch clostilu a jednom iui je test negativny 😢 , idem skusit soju a potom asi laparka, ja sa z toho zblaznim, ale uz sa mi tak v mozgu pomaly prepina, ze sa na vsetko vykaslem a necham to na prirodu, ale to je vlemi tazke odolat 😒

94
29. čer 2012

Ahojte baby, je normálne po treťom cykle clostilu....dnes 23 deň že špiním slabučko do ružova? Nikdy som nedostala menzes skôr. Neviem či si to všímať? alebo nepanikáriť. Už asi všetko nejak moc prežívam,

lorreine
29. čer 2012

@94 No ja niesom typ, ktory dava falosnu nadej. Ale ciste teoreticky to moze byt uhniezdovanie. Zalezi, kedy si mala ovulaci...Beriem utrogestan alebo nieco podobne?

lorreine
29. čer 2012

@isabellaa Akurat sme si tu so Slavkou (nativanativa) pisali, ze sme otehotneli, ked sme to vzdali. Takze to ma svoju logiku. Ale ide o to, ze to naozaj musis uplne vypustit...ja som nedufala, neriesila, nic nebrala, nepocitala plodne dni...proste nic

94
29. čer 2012

@lorreine aaa ja už nemám falošné nádeje, tak nejak už som realistka, hoci sa snažíme tak od septembra. Ovuláciu som mala 17, ale tento mesiac som mala velké vajíčko 2,8cm, ale prasklo našťastiee, no veď uvidííím

lenkahh
29. čer 2012

@piefunko no ja keby som nešla na vyvolávačku, tak môj cyklus by bol tiež zhruba 60 dňový 😒 ja som brala len jeden cyklus clostil a to mi doktor dal hned 2 tbl denne. Možno keby som žačala na jednej, tak ako väčšina, tak by sa mi cysta nespravila.A ked som bola na folikulometrii, tak vždy doktor sledoval len jeden folik. Možno tam este niejaký videl. Jeden folik mi praskol z čoho bola ovu a z dalších 2 sa mi spravili cysty. jedna veľká a druha menšia. takže asi som mala 3 foliky. fakt neviem 😒 ale môj dominantný folik mal 26 mm, ked mi doktor povedal, že teraz sa snažiť. podla mna to už bolo vela. teraz ked mi povie, že ma okolo 20 mm, tak budem trvať na pregnile. Teraz druhý cyklus budem brať len jednu, takže dúfam, že tam už žiadna cysta nebude. Ešte mi doky povedal, že ak po 3 cykle neotehotnejem, tak ma pošle na laparku. dúfam, že sa jej vyhnem 😉

domi1988
29. čer 2012

caute baby, tak uz oficialne patrim k vam... dnes mi dokina predpisala clostil, veeelmi dufam ze sa to podari... 😔

milacik3
29. čer 2012

@domi1988 ahoj neboj podari sa urcite treba tomu verit....ja som teraz 3 mes. s clostilom teda posledny snad sa podari...

kescha
29. čer 2012

@lorreine ďakujem... 🙂 ale myslíš, že tomu ovu testu môžem veriť aj keď som po pichnutí pregnylu? neovplyvňuje pregnyl aj ovulačný test, keď ovplyvňuje tehotenský test, asi kvôli obsahu HCG ... dnes som mala zase ráno dve krásne čiarku na ovu teste

kescha
29. čer 2012

@milacik3 veď to, že som na pochybách, či je ten ovu test reálny a nie skreslený tým pregnylom ... tak isto ako ovplyvňuje TT ... dnes ráno som mala zase dve silné čiarky na ovu teste 😒

domi1988
29. čer 2012

@milacik3 aj ti nastartovala ovulu? ci ty si ju mala aj normal?

lorreine
29. čer 2012

@kescha Asi trochu ovplyvnuje, ale hlavne to treba skusat aj potom, co mala byt ovulace "presne" podla pregnylu. Ono to totiz neposobi na kazdeho ucebnicovo. Za seba Ti mozem povedat, ze som 2x otehotnela, ked som nemala pichnuty pregnyl, ale nechali sme to prebehnut prirodzene. Teda prvy raz nepichnuty, potom uz sme sa vlastne nesnazili, ani som nebrala Clostilbegyt, ale bolo to hned nasledujuci mesiac po vysadeni.

piefunko
29. čer 2012

@kescha ovplyvnuje ovu testy aj tehu testy, je lepsie vtedy merat teplotu, podla nej uvidis ci ovu prebehla alebo nie, mne vzdy "tabulkovo" po 36 hodinach prebehla, uz to mam odsledovane 2x ale zatial nic 🙄

piefunko
29. čer 2012

@lenkahh tak teraz neviem ze ci sa mi nahodou z minulomesacneho foliku nespravila cysta... ze nepraskol a ostal tam aj po ms... lebo vtedy ma doki nepozeral... no uvidime, pojdem ja na krv a necham sa aj pozriet na 11dpo aasi...ze ci to prasklo vsetko 😕 lebo som mala obidva krat pregnyl a dokonca 2x davku takze myslim ze ovu prebehla, aj podla teplot... no som z toho jelen

mijadave
30. čer 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem pekny dnik 😉

lenkahh
30. čer 2012

@piefunko neboj sa určite prebehla. držím palce 😉 clostil nieje sranda, radšej sa dávaj stále sledovať...

mijadave
1. črc 2012

ahojte dievcata, dnesna tabulecka trosku neskor... https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉 pa a pekny dnik 😉

kescha
1. črc 2012

@lorreine tak to muselo byť pre teba nádherné prekvapenie 🙂 ... áno, je to tým pregnylom, lebo ešte včera som mala krásne dve čiarky na ovu teste ... no uvidíme, či to tento cyklus zabralo ... prvýkrát to nevyšlo a ak teraz nevýjde, tak máme naplánované v auguste prvé IUI ...

lorreine
1. črc 2012

@kescha No ono to bol najprv poriadny sok. Mali sme totiz v tom case uplne ine plany a snazenie sme chceli na minimalne rok odlozit k ledu, pretoze uz mi z toho preskakovalo. Ale samozrejme sok vystriedala radost...potom obavy, aby nedoslo k dalsiemu potratu...ale vsetko bolo a je (dufam, ze aj bude) ok 🙂. Ale ako hovorim, otehotnela som bez pregnylu. A IUI nam nabizeli tiez. Ale my sme to chceli skusat aspon trochu "prirodzene", aj ked s clostikom.

milacik3
2. črc 2012

@domi1988 ano mne clostil pomohol, mam ovulku, predtym som nemavala....neboj aj tebe pomoze urcite 😉

mijadave
2. črc 2012

dobre ranko, tu je dnesna tabulecka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
pa a pekny dnik 😎

kescha
2. črc 2012

@lorreine tak to je super, že vám to takto vyšlo 🙂 ... ja si tiež dávam maličkú nádej, že možno tentoraz to výjde a keď nie ďalší cyklus budem bez clostíku, lebo sme na dovolenke a ten ďalší v auguste by sme mali ísť na IUI ... tak celkom rada by som brala taký prípad ako ty 🙂 ... držím palce nech všetko dobre dopadne

kescha
2. črc 2012

@piefunko ok, budem asi merať tú bazálnu teplotu, lebo ešte na štvrtý deň som mala ukážkové čiarky na OVU teste .. vďaka za radu 😉

lorreine
2. črc 2012

@kescha Ďakujem. Ono ja som niekedy zabíjala, za vetu: nemysli na to....jak má človek na to nemyslieť, jak berie hormóny, že? Ale naozaj to vyšlo, keď som to úplne vypustila. 1x na dovolenke a 2x, keď už sme sa vlastne nesnažili....