Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kescha
2. črc 2012

@lorreine určite niečo na tej psychike je ... ja sa posnažím na tej dovolenke vypnúť a moc na to nemyslieť 🙂 ... však keď tak v auguste pôjdeme na IUI

piefunko
2. črc 2012

@lorreine a prestala si brat lieky? ja chcem teraz na dovcu nebrat closil ideme v auguse ale neviem c mam vysadit uz v juli alebo az na august... a vobec neviem ci bez liekov bude ovu ... 😔

piefunko
2. črc 2012

@kescha ono v zasade po pregnyle by si mala brat dufik (utros) kore i budu iez trosku drzat teplotky hore cize v zasade ani moc merat netreba, ale ked mas pregnyl ovplyvnuje ti aj ovu aj tehu testy takze pri nom ak chces odsledovat ovu urcite meraj 😉

katkasofi
2. črc 2012

baby ahojte. nepísala som ešte do tejto témy, ale brala som tento cyklus po 1 krát klostík a tri dni pred plánovanou mrchou mi test ukázat dve čiarky🙂 dokyno na folikulometrii hovoril že tam mám viac dominantnych vajíčok, tak možno budú dvojičky🙂 srandujem 😀 . Takže mne klostíííík pomohol a držííím všetkým palce nech pomôže aj Vám 😉

p.e.t.u.l.k.a
2. črc 2012

@katkasofi tak to mooooooc gratuluju 😵 😵 😵

Já mám tento cyklus po 3 ale pak jsme domluvení na laparku

harley26
2. črc 2012

@petulle1986 tak jak si dopadla? Vzpomnela sem si na tebe 🙂

katkasofi
2. črc 2012

@p.e.t.u.l.k.a aj ked uz jedno dieta mas myslis ze nemas priechodne vajecniky? rodila si cisarskym ci normalne?

p.e.t.u.l.k.a
2. črc 2012

@katkasofi rodila jsem normálně, al enevím kde je zakopaný teď pes 😒

lorreine
2. črc 2012

@piefunko Keď som otehotnela v júli 2011, tak som Clostík brala...akurát sme odišli na dovolenou a preto som nemala folikulometriu ani mi nepichli pregnyl...a vieš ako je to na dovolenke...sexík každý deň (niekedy viackrát), tak som si vobec nemyslela na to, že sa snažíme alebo čo...no a podarilo sa, ale ako som písala, skončilo to potratom. No a v novembri som už nebrala nič. Posledná dávka clostíku bola v októbri...potom už nič, ani clostík ani pregnyl. Pokiaľ na clostík dobre reaguješ, tak bude posobiť ešte ťak jeden-dva mesiace potom, čo vysadíš...

mijadave
3. črc 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulecka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem pekny dnik a vydrzte tie horucavy 😉 pa

piefunko
3. črc 2012

@lorreine no mala som po nom jeden folik vzdy a teraz boli dva - kazdy na jednom vajecniku a doki vravel ze na lavom bude cysta lebo nie je mozne mat 2x na tom istom vajecniku folik.... takze neviem ci to bol folik alebo cysta teraz cakam na mrchu ci pride ci nie a uvidime co dalej....

carmen23
3. črc 2012

@piefunko Ahoj, ja som tu nová, tiez sa snazime od sept.2010 otehotniet. Ale dokim sme to zacali riesit len teraz, ze sa nam nedari. 3.mesiac som brala teraz Clostil, vcera mi bol pichnuty Pregnyl 1.krat. 2x som bola na UZV, vcera nam to nevyslo, doki je na dovolenke, pichli mi to v nemocnici, takze ziadne vysetrenia neboli. No ale co je pointou, ja som mala tiez 2foliky na jednom vajecniku a 1 na druhom, aj po 1. aj 2. mesiaci po uzivani Clostilu. A nehovoril mi doki o ziadnej cyste, skor sa tesil, ako pekne Clostil zabral. Zial ale tehu som nebola, kvoli tomu mi teraz pichli Pregnyl aby sa vajicko uvolnilo, mozno teraz sa to uz konecne podari. Ale ak nie, tak by som to par mesiacov ani nechcela riesit s tabletkami, ale nechat tomu volny priebeh. Drzim ti palceky :D

piefunko
3. črc 2012

@carmen23 drzim palceky aby sa vam zadarilo 🙂 ja si tiez myslim ze je uplne normalne po clostile mat dva foliky resp. viacej folikov na oboch vajecnikoch a nie ze by to bola cysta... .no on mi vravel ze pozem dojst po ovu kuknut ci praskli ale po pravde vobec som nemala naladu... ja som teraz 10dpo a cakam co bude, mne pichali pregnyl zakazdym, dokonca dvojitu davku aby urcite prasklo vajko a zatial sa nam nezadarilo 😔 a tiez som povedala ze ak ani terz nevyjde, na leto si davam pauzu, od merania, clostilu aj vsetkeho (okrem sexiku samozrejme 😀 😀 ) a kolko si brala clostiku? ja 1tbl denne

carmen23
3. črc 2012

@piefunko Dakujem krasne, aj ja vam budem drzat palceky, potom daj vediet ze co :D Fiha dvojitu davku? Mne teraz 1.krat, 5000-ovú davku, doteraz ma len sledoval ako reagujem na Clostil. 16.aprila som bola na prefuku, vajcovody boli priechodne, v maji som mala 1.davku Clostil na 3DC pocas 5dni, tiez 1tbl. Trosku som mala vzdy skrateny cyklus, tak na 23-24.DC som mala mrsku, ale po Clostilu 27-28.DC Hned som utekala po test, som si myslela ze som v tom, kezde som nedostala tak ako predtym, no nic, revala som 2dni ☹ No a teraz po 3 mesiacoch uzivania Clostilu mi navrhol pichnut Pregnyl. Uz len dufat mozem ze na teste budu //...ale ked nie, nic sa nedeje, chystame sa na dovolenku do Chorvatska, pokusim sa na to nemysliet, a ako pises, uzit si sexik bez tabletiek :D A tebe co povedal, co bolo pricinou, ze ani po Pregnyle sa nepodarilo?

piefunko
3. črc 2012

@carmen23 zatial nepovedal nic, ono hned prvy mesiac ked mi dal clostil a na 10dc este nebol velky fiolik si tak poznamenal ze "toto vidim na car" a potom ze no dojdite etse o dva dni... a potom uz bol folik, tak sa tesil velice. no je divny, chcem ho zmenit, nic nepovie aj teraz cakam na krv ale myslim ze zase nic a neviem co mi na to povie, asi len ze mam ist do car a to nechcem este tak asi vysadm vsetko a medzi tym si najdem druheho dokiho, ale vies, s clostilom aj ovu bola aj spermosky v pohode a nepodarilo sa, no co spravi somnou??? och cim viac nad tym premyslam tym menej sa mi chce do niecoho hrnut ☹ po pregnyle ale netestuj moc skoro, ja som mala este na 11dpo pregnlove // (lebo to je Hcg) ale ja som mala 2davky cize myslim ze normalne okolo 7dpo by uz nemal byt 😉

iinka
3. črc 2012

@piefunko ahoj, moc som nečítala čo píšeš, len toto som náhodou prečítala a len tolko, že dlho som brala clostil a nič, koncom marca som si povedala že si dávam poslednýkrát a už kašlem na to, tak som dobrala posledných 10 tabletiek a som v 10tt🙂

piefunko
3. črc 2012

@iinka ahoj, ja som si ta tu uz vsimla ze si ostala tehu, gratulujem a zelam uspesne dotehulkovanie do krasneho konca 🙂 ja som si povedala ze tento mesiac koncim s clostilom, cize buduci mesiac ani clostil ani pregnyl ani dufik 🙂 ty ked si dobrala posledny clostil, mala si aj dufik? a tusim ta prijali aj na VS, tak vsetko naraz co? zeby som si opat poslala niekam prihlasku? 😀

carmen23
3. črc 2012

@piefunko zlatinko, len sa nestresuj, a nehovor tak, ze nechce sa ti do toho...ale na druhej strane si myslim, ze toto by bolo najlepsie, vsetko vysadit a nechat to tak, vtedy to pride. Ja to citim. A hlavne mysliet pozitivne, to je uplne normalne ze na to myslime, aj mozeme aj musime na to mysliet, ved po tom tuzime, ale hlavne pozitivne. Snazim sa aj ja v tomto mysliet inak, ze ono to pride. A vidiiis, ako pise aj iinka, dobrala tabletky a caka babatko. Inac, gratulujem aj ja k babatku iinka :D Alebo ako pises, skus teda zmenit svojho dokiho, nic nestratis...

iinka
3. črc 2012

@piefunko nooo dakujem🙂 ja som brala clostil a lutenyl, a som si fakt povedala že už dost, dokonca som si chcela dat aj pauzu od dr. s tým že pôjdem až na jesen...ale tak musela som skôr🙂 inak som nemávala ani ja ovulku a teraz som mala asi možno aj prvýkrát...tak som začala veriť tomu, že ak to najmenej čakáš, a vzdáš, tak vtedy to príde, bodaj by to bolo aj u teba tak🙂no hej a tá VŠ, v den pohovoru mi dr. povedala že budem mat bábo, tak ale už som sa nechcela na to vykašlat...

mijadave
4. črc 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulecka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
pa a vydrzte dnes tie extremne tepla, ma byt teplejsie ako vcera 😒 napriek tomu pekny dnik 😉

piefunko
4. črc 2012

@lorreine @iinka @carmen23 ahojte kocky, tak ja len chcem podat info ze krv negativna 😔 koncim s tabletkami na leto, mozno max nasadim fytosoju ale to sa este rozhodnem. urcite vas ale budem chodit pozerat a drzim palceky v snazeni 😉 snad mi nejake vajko dozrie aj bez clostilu 😅

lorreine
4. črc 2012

@piefunko A koľkokrát si brala teraz Clostilbegyt? Ja za seba radím, neber´proste nič, uži si leto. Uvidíš, ako všetko dopadne. Keď tak po lete začneš znovu riešiť nejaké lieky atd. Clostík bude ešte chvíľu posobiť aj bez toho, aby si ho brala. Držím palce 🙂

piefunko
4. črc 2012

@lorreine dakujem dva mesiace, predtym sme upravovali cyklus dufikom... dakujem, si zlata, snazim sa vypnut a presne, uzit si leto a dovcu 😵

lorreine
4. črc 2012

@piefunko Opieram sa na len na svojich skúsenostiach a na tom, čo som si sama prežila. Viem, že je ťažké vypnúť, viem, že aká je túžba po dieťati. Ale zároveň verím, že dieťatko si cestu nájde...len mu musíme niekedy pomocť 🙂. Ale je dobré tiež niekedy proste vypnúť a nemyslieť na to 🙂.

iinka
4. črc 2012

@piefunko hlavu horeeeeeeee, bude to u teba tak ako u mna 😉

harley26
4. črc 2012

@iinka ty čekáš malé clostilátko? 🙂

iinka
4. črc 2012

@harley26 ja som brala clostil dlhšie a nepomohlo tak som sa nahnevala, vysadila ho a hned mesiac bez clostilu sa podarilo🙂

harley26
4. črc 2012

@iinka tak to sis naordinovala super medicínu 🙂) at se dari!

iinka
4. črc 2012

@harley26 dakujem, hádam to dotiahneme do štastného konca🙂

piefunko
4. črc 2012

@lorreine
@iinka dievcata dakujem za podporu, nechcem moc dufat a spoliehat sa na to ze teraz vypnem a hned sa podai, aj keby som bola asi najstastnejsia... lebo to by som nevypla uplne cize ja sa tu este chvilku podurdim, poplacem a nahnevam sa, seknem so vsetkym a potom uz len drzte palce 😀 dakujem obom moc za mile a povzbudive slova, pomaha to velmi. zelam vam uspesne dotehulkovanie obom a aby z vas boli dobre a milujuce maminky 😵